18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poland is beautiful

Sl...........nx • 2012-10-15, 15:03
W monotonii życia codziennego niejednokrotnie zapominamy, w jakim kraju przyszło nam żyć. A jest to kraj... hm... wspaniały.

2009



2010



2011



2012



Enjoy :ok:

icek Berg

2012-10-16, 07:16
Piwo za pozytywne podejście
i własny materiał

merh

2012-10-16, 07:18
i nigdy nie zrozumiem dlaczego polacy mają nie narzekać,skoro tyle gówna wypływa prosto od tych,ktorzy powinni zajmować się tym pieknym krajem. To by była hipokryzja bliska ślepocie.Co ja tu mam kochać? ziemię?budynki? weź to jakos wytłumacz.. kocha to sie państwo za jego postawę wobec obywatela.Dla mnie to logiczne.A jaka jest ta postawa to każdy,kto miał z organami tego panstwa do czynienia ,wie. Poza tym mam prawo narzekać,a wręcz sie wk***iać,kiedy nie moge nic zrobić z podnoszonym własnie podatkiem na zywność,kolejną akcyzą na paliwo itd.. za to mam kochać?!

mi...........ji

2012-10-16, 08:32
Ciekaw jestem co będzie w 2013


up

Nic nie potrafisz zrobić bo jesteś za głupi. Skoro tak cię wszystko wk***ia, zorganizuj ludzi, stwórz jakiś blok poparcia dla kogoś lub dla siebie i działaj w polityce. pie**olenie, że "popełnią ci samobóstwo", tak jakby było kogo zabijać...

W moim mieście znam paru ludzi, którzy kiedyś też byli rozgoryczeni sytuacją w kraju. Zaczęli działać, zachęcać do tego ludzi z otoczenia i pokazywać im że jest jakaś szansa. Dzisiaj on jest posłem, a jego współpracownicy mają życie swoich marzeń,własne działalności gospodarcze i niezależność społeczną.
No ale przecież tobie to tam h*j, piwko, ymprezki to najważniejsza rzecz w życiu, opie**alanie się za 1500 zł to kara, a samorozwój to jakieś pojęcie z kosmosu.

Naprawdę, jesteście zniewolonymi ludźmi w klatkach, które sami zbudowaliście. Nie widzicie tego ? Każdy ma równe szanse, możecie wszystko, a to wy sami się ograniczacie, nie dopuszczając do myśli swoich marzeń i ambicji. No chyba że waszym ideałem i marzeniem jest zalegalizowanie trawki, to wtedy się nie dziwcie, że macie jak macie.

l_witek

2012-10-16, 09:42
Toż to prawicowe filmy wyborcze, taki cacy i ładne

zatizdig

2012-10-16, 09:52
Slonx napisał/a:



Baaaaardzo płytkie rozumowanie. Powiedz mi w takim razie, tak na chłopski rozum. Czy Bermudy są odrębnym państwem?
Odpowiem, nie. Są zależne od Wielkiej Brytanii.
Mają jednak odrębne prawodawstwo i odrębną gospodarkę. Ludność również się różni, co za tym idzie, kultura w pewnym stopniu też. Inna jest tradycja. Dlatego są krajem, ale państwem nie. O to chodzi.

Zresztą, definicja, którą podałeś, nie mówi nic o jednostkach administracyjnych w krajach federacyjnych, czyli jest mało poważna.

Nasz kraj to Polska. Państwo to Rzeczypospolita Polska, kiedyś była Rzeczypospolita Szlachecka, Królestwo Polskie, Rzeczypospolita Obojga Narodów, Polska Rzeczypospolita Ludowa... to były różne państwa, ale biorąc pod uwagę kulturę, język, terytorium, kraj zawsze ten sam. Polska.

A kiedy okupowali nas Niemcy i utworzyli Generalne Gubernatorstwo, to również była Polska. Państwo tutaj nie ma nic do rzeczy.

Ta definicja, którą wkleiłeś, odnosi się do państwa i jest zbudowana w sposób idiotyczny, bo z niewiadomych przyczyn wrzucono tam gospodarkę.



Slonx. Postawię Ci piwo, bo jesteś z Krk i cieszę się, że dyskutujemy, a nie obrzucamy się ch*jami. Poza tym przy piwie dobrze się dyskutuje.

Ja się nie zgadzam z tym, ze Polska to wspaniały kraj w definicji PWN. Powołuję się na definicje PWN, bo odpowiadam na Twoja polemikę i na jakąś definicję wypadałoby się powołać.

Jeżeli uważasz, że to zła definicja, to napisz do ludzi z PWN i im powiedz, że ich definicja jest do dupy i żeby ją zmienili.

Polska to ładny kraj z dużym potencjałem, ale jest tu ch*jnia z grzybnią.

Pozdrawiam

rozkurw

2012-10-16, 10:38
kraj wspaniały,tylko ludzie k***y.

ska

2012-10-16, 11:10
Wszystko ładnie pięknie, a teraz usiądź i pomyśl jak tu przeżyć kolejny miesiąc

JohnnyRocketfingers

2012-10-16, 12:04
michji napisał/a:

Naprawdę, jesteście zniewolonymi ludźmi w klatkach, które sami zbudowaliście. Nie widzicie tego ? Każdy ma równe szanse, możecie wszystko, a to wy sami się ograniczacie, nie dopuszczając do myśli swoich marzeń i ambicji.



Dokładnie taka prawda, jaki ja jestem biedny za 500 zl nie przezyje to sie k***a wez do roboty zacznij cos robic zacznij zyc, wymysl cos co ty myslisz ze kazdy sie urodzil ze zlotym zegarkiem w reku (nie mowie o ukladach itp.). Jest mnostwo ludzi, ktorzy z niczego doszli na szczyty bo co? Bo cos robili zyli kombinowali! Nie mysl ze bedziesz zyl za wiecej niz 500 zl jak po przyjsciu z roboty jedynym twoim zajeciem jest wywalic sie na wyro wlaczyc komputerek i patrzeć na pie**oly. "Jaki ja jestem zmeczony." k***a wybitni ludzie pracowali godzinami na snie spedzali minimum czasu, a wy myslicie ze co ze lezac dupa do gory i wypisujac jakies pie**oly na forum cos zmienicie? Przesypiacie swoje zycie!


Polska to przepiekny kraj przepiekny teren. Ludzie nie sa zli po co pieprzycie propagandowe teksty jakbyscie od malego byli indoktrynowani tak Polak to swinia i zlodziej i zlo sami sobie stworzyliscie takie pieklo dzieki powtarzaniu takich hasel, ktore byly na reke pewnym ugrupowaniom.
Jestes swinia i zlodziejem? Nie?! Jak to, przeciez kazdy Polak to świnia i zlodziej!
Ludzie myslcie troche. Kazdy Polak taki jest? Ja siebie nie uwazam za takiego, a wy? Mysle ze tez nie. Wiec, po co dajecie zanizac swoja samoocene i potem z glowka spuszczona w pokorze przez zycie i dostawac kopy od byle buraka, zamiast kark sztywno glowa do gory i do czegos dojsc.

kumcys

2012-10-16, 12:06
p****any patriota

JohnnyRocketfingers

2012-10-16, 12:18
kumcys napisał/a:

p****any patriota




Tylko pamietaj glowka w dol w pokorze i wstydz się za to kim jestes, a i jeszcze pamietaj jak bedziesz czyscil buty Niemcowi czy Anglikowi to tak dokladnie i swoje dzieci tez od malego ucz, ze sa gorsze nie moze tak byc, ze przypadkiem zrozumieja ze wszystko zalezy od nich i nie musza sie bac.

dr_evil

2012-10-16, 12:19
Aeze napisał/a:

Kraj piękny...tylko ludzie k***y.




Tylko ci ludzie tworzą ten kraj debilu..."ironia"

brandon

2012-10-16, 13:04
I gory mamy, i morze, i cieplo jest i zimno, i wilgotno i sucho,. no i bociany mamy . CZEGO JESZCZE CHCECIE?

slonzok

2012-10-16, 13:13
Poland is beautiful i 4 filmik zaczynacie po slonsku...

snajper997

2012-10-16, 23:14
Śmiem twierdzić, że jedyne co w tym kraju jest piękne to góry...