18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polak z browarem w metrze..

Halman • 2020-06-21, 09:34

w wielkim skrócie; polak zostaje 'upomniany" o picie piwa przez angola "bo takie tutaj są zasady"
a jak ich nie respektuje to niech się wynosi z UK . Potem dołączyła się jakaś sucz i skwitowała cała sytuację
czymś w rodzaju; że angol wykorzystuje jego narodowość i nie bedzie siedzieć w jego (angola) towarzystwie..

filmik który wielokrotnie miesza uczucia :krejzi:

boo

2020-06-21, 16:44
Belweder napisał/a:

Prymitywie, umiesz podstawy angielskiego czy ogladaleś tylko video dla obrazków? Angol sam powiedział, że jest naj***ny. A to, że jest pijany Angol widać po samych jego r*chach - mówi i porusza się jak w zwolnionym tempie. I nie popieram Polaka/Ruska za picie ale też bez przesady, bo on miał w piździe osoby tam siedzące a Angol sam go ciągle zaczepiał. Także "świnio" zamknij twarz jak nawet nie wiesz, co oglądasz.



Zachowaj epitety dla swojego stada. Ogladalem filmik dawno temu a dzis "po lebkach". Angol przy tym rus/pol wyglada o niebo lepiej. Potrafi przekazac o co mu chodzi, nawet pokazal mu, ze jest zakaz spozywania a to tamten wiesniak wstal do niego z bluzgami

Belweder

2020-06-21, 18:53
boo napisał/a:

Zachowaj epitety dla swojego stada. Ogladalem filmik dawno temu a dzis "po lebkach". Angol przy tym rus/pol wyglada o niebo lepiej. Potrafi przekazac o co mu chodzi, nawet pokazal mu, ze jest zakaz spozywania a to tamten wiesniak wstal do niego z bluzgami



Epitety użyłem żeby zniżyć się do Twojego poziomu. Popatrz sobie na epitety swojej poprzedniej wypowiedzi. Jeśli bierzesz ludzi na wygląd, to możesz się kiedyś mocno zdziwić. To po co się wypowiadasz, jeśli nie masz całego spektrum sytuacji?

Nejm

2020-06-21, 20:44
No i dobrze Angol go wyjaśnił. Jakby w Polsce jakiś ukrainiec się upijał w w komunikacji miejskiej to też by dostał pocisk. Tzn. mógłby dostać... Bo nie widziałem jeszcze u nas nikogo kto by na to zwracał uwagę, a wielu widziałem co chlali :D

Adae

2020-06-22, 01:17
Koles po pracy wypija upragniony browarek nie wadzac nikomu. MA wpojone te same zasady, ktore w naszej kulturze obowiazywaly od zawsze: prawo prawem, a zycie zyciem. Powiedzial mu jasno, ze jesli mu to az tak przeszkadza, to niech zadzwoni po kogos, kto ma prawo egzekwowac przestrzeganie zasad.

Picie piwa ma zerowa szkodliwosc spoleczna, wiec jest wporzadku. Tak samo jak zapie**alanie 200km/h po pustej autostradzie ma zerowa szkodliwosc spoleczna, wiec zapie**alamy.

pve11

2020-06-22, 18:24
Z jednej strony nikomu nie przeszkadzał, z drugiej typ miał rację, że skoro jest zakaz to się go przestrzega (bo chociażby nie każdemu musi odpowiadać zapach alkoholu), ale wk***iło mnie lewackie pie**olenie tej baby, przyj***ła się do gościa, który w gruncie rzeczy miał rację, tylko dlatego że wspomniał o swojej narodowości. Poprawność polityczna przyprawia mnie o mdłości.

ottohetman

2020-06-23, 08:01
Hej Debile co wy sie tak rozwodzicie przecez to jest ustawione. Przeciez ten sztuczny polski akcent czuć na kilometr. To są aktorzy debile czym wy sie podniecacie. Jakim prawem nikt z was nie wyczuł ze to jest ustawione? Zaiste naiwny ten narod . Masakra z wami. Ja pie**ole. Wstyd.

mlody118

2020-06-23, 08:47
Ale gdyby odwrócić sytuację, że angol piłby w komunikacji miejskiej w Polsce, to dostałby kurew i kilka bomb na ryj, bo prawo zabrania picia. Z tym, że nikt by nie tłumaczył angolowi, że takie jest prawo. Byłem za granicą kilka razy, i nie raz widziałem jak ten kwiat polskiej inteligencji odwala chore akcje, w myśl "potrzymaj mi piwo" albo "pa na to", nie patrząc na konsekwencję. A ostatecznie konsekwencje wychodzą takie, że pół świata ma nas za naj***nych wieśniaków z kraju trzeciego świata...

Adae

2020-06-26, 01:02
mlody118 napisał/a:

Ale gdyby odwrócić sytuację, że angol piłby w komunikacji miejskiej w Polsce, to dostałby kurew i kilka bomb na ryj, bo prawo zabrania picia. Z tym, że nikt by nie tłumaczył angolowi, że takie jest prawo. Byłem za granicą kilka razy, i nie raz widziałem jak ten kwiat polskiej inteligencji odwala chore akcje, w myśl "potrzymaj mi piwo" albo "pa na to", nie patrząc na konsekwencję. A ostatecznie konsekwencje wychodzą takie, że pół świata ma nas za naj***nych wieśniaków z kraju trzeciego świata...



A my mamy ich za pedalow, ktorzy sa r*chani w dupe i pija sperme murzynow. Wiec w sumie nasze poczucie wyzszosci jest uzasadnione.