18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polak z browarem w metrze..

Halman • 2020-06-21, 09:34

w wielkim skrócie; polak zostaje 'upomniany" o picie piwa przez angola "bo takie tutaj są zasady"
a jak ich nie respektuje to niech się wynosi z UK . Potem dołączyła się jakaś sucz i skwitowała cała sytuację
czymś w rodzaju; że angol wykorzystuje jego narodowość i nie bedzie siedzieć w jego (angola) towarzystwie..

filmik który wielokrotnie miesza uczucia :krejzi:

boo

2020-06-21, 12:21
DzidaZawodnik napisał/a:

Ten niewolnik miał problem z tym, ze on pije, tylko i wyłącznie bo jego właściciele ustanowili zakaz. Poza tym nie miał żadnego powodu, zeby mu tego zabraniać.


kampton napisał/a:

Mam mieszane uczucia co do tego filmiku. Gość siedział spokojnie i pił piwko, nikomu nie przeszkadzając. A ten się sra będąc samemu nawalony. Jak nie robisz bardachy to komu to k***a przeszkadza, że pijesz piwko.


Essent napisał/a:

Angol sam nastukany .Przyganiał kocioł...


To moze zniescie wszystkie zasady i zakazy i zaccznijie jeszcze srac pod siebie. Z murzynow i ciapatych sie smiejecie a z was zwykle smiecie. Nastukany/nawalony jakos siedzi normalnie i tak tez sie wypowiada.


Ronin69 napisał/a:

Ciekawe czy czarnemu albo ciapakowi też by zwracal tak ochoczo uwagę...





Isstred95 napisał/a:

Ciekawe czy do murzyna byłby taki mądry



Ciapaci raczej stronia od alko zwlaszccza w miejscu publicznym a do murzyna niemialby jaj sie odezwac

AN...........or

2020-06-21, 13:12
Nie ten brytol nie pie**oli , bo jego rodacy zachowuja się tu jak j***ne świnie, jakby do afryki przyjechali .. nie wypada mu nic mówić

Attero132

2020-06-21, 13:13
Rozumiem że ten angol teraz gania murzynów po Londynie i tłumaczy im jak się mają zachować.

Pedofilek

2020-06-21, 13:19
I dobrze nie ma chlania w pociągach mi nie odpowiada zapach piwa więc ma nie pić jak mu się nie podoba to niech wypie**ala do Rosji albo Polski

Gamera

2020-06-21, 13:26
Obejrzałem filmik dwa razy i jestem w szoku, że babka jak i większość komentujących napiernicza na Angola. To Anglik miał racje i dobrze mówił. Koniec konców został posądzony o rasizm, a typ który klął, pił i ogólnie zachowywał się jak świnia jest bohaterem... Dziwni są Polacy, bo jak nie Polak piłby piwo a np murzyn, to zaraz byłaby tu lawina hejtu

JedkerTC

2020-06-21, 14:02
Zachodnia Europa na jednym nagraniu. Jeden drugiemu zwraca kulturalnie uwagę, a j***na lewaczka ostentacyjnie wywleka poprawność polityczną i wychodzi bo niby speech of hate. Do tego klasyczne oskarżenie o rasizm, jako usprawiedliwienie swojego postępowania. Inżynieria społeczna w czystej postaci.

NataliaW

2020-06-21, 14:32
Wszyscy siebie warci. Jakis moczymorda, zniewieściały Angol i półdzika baba... Oby ta nasza Polska została dalej zacofana i zaściankowa. Oby czaskoski tego dopilnowal

Belweder

2020-06-21, 14:51
Gamera napisał/a:

Obejrzałem filmik dwa razy i jestem w szoku, że babka jak i większość komentujących napiernicza na Angola. To Anglik miał racje i dobrze mówił. Koniec konców został posądzony o rasizm, a typ który klął, pił i ogólnie zachowywał się jak świnia jest bohaterem... Dziwni są Polacy, bo jak nie Polak piłby piwo a np murzyn, to zaraz byłaby tu lawina hejtu



W jaki sposób zachowywał się jak świnia? Rozmowa przebiegła raczej całkiem sprawnie,spokojnie i bez większych wyzwisk itp. Gdyby to była rozmowa z jakimś afroamerykaninem* który pije piwo, to skończyło by się na rękoczynach, przepychaniu i darciu mordy,że ludzie tam siedzący uciekali by do innych przedziałów. Dodatkowo Angol który stał na straży prawa sam był naj***ny więc jego udzielanie reprymendy raczej było niezbyt stosowne.

Dinozzo

2020-06-21, 14:51
To również chciałem skomentować po 11 latach od założenia konta, film stary prawie jak ja a gównoburza jakby to się u Was w klatce działo przed chwilą. Prawda taka, że podświadomie dobrał się swój do swojego, Pani której już zbierało się na wymiociny się nie dziwię. Kobiety nie lubią alkusów i o tym się sam przekonałem haha. Super przykład jak elegancko można manipulować informacjami, film widziałem kilka lat wcześniej tylko bez tych emotikonek(nadal tak się to nazywa?) Pozdrawiam

boo

2020-06-21, 15:36
Belweder napisał/a:

W jaki sposób zachowywał się jak świnia? Rozmowa przebiegła raczej całkiem sprawnie,spokojnie i bez większych wyzwisk itp. Gdyby to była rozmowa z jakimś afroamerykaninem* który pije piwo, to skończyło by się na rękoczynach, przepychaniu i darciu mordy,że ludzie tam siedzący uciekali by do innych przedziałów. Dodatkowo Angol który stał na straży prawa sam był naj***ny więc jego udzielanie reprymendy raczej było niezbyt stosowne.



Widze, ze u ciebie norma jeat picie i bluzganie w tego typu miejscach swinio? Jakos nie zauwazylem zeby gosciu, jak to okreslacie byl naj***ny. Mowil z sensem i wyraznie nie to co ta zachlana pala z butelka w reku.

bogujawleński

2020-06-21, 15:36
to się nazywa ....dupowilizostwo ,każdej władzy to się ZdarzA.......przyj***łbym mu patykiem którego nie chciał mój pies

Noktowizor

2020-06-21, 16:00
ciekawe czy bylby taki gadatliwy do murzyna lub ciapaka :)

Belweder

2020-06-21, 16:03
boo napisał/a:

Widze, ze u ciebie norma jeat picie i bluzganie w tego typu miejscach swinio? Jakos nie zauwazylem zeby gosciu, jak to okreslacie byl naj***ny. Mowil z sensem i wyraznie nie to co ta zachlana pala z butelka w reku.



Prymitywie, umiesz podstawy angielskiego czy ogladaleś tylko video dla obrazków? Angol sam powiedział, że jest naj***ny. A to, że jest pijany Angol widać po samych jego r*chach - mówi i porusza się jak w zwolnionym tempie. I nie popieram Polaka/Ruska za picie ale też bez przesady, bo on miał w piździe osoby tam siedzące a Angol sam go ciągle zaczepiał. Także "świnio" zamknij twarz jak nawet nie wiesz, co oglądasz.

Underg4

2020-06-21, 16:06
I bardzo dobrze mu Angol gada. Skoro pojechał do Anglii niech stosuje się do ich zasad. Jeśli do Polski przyjedzie jakikolwiek zagraniczniak tez będę wymagał od niego aby się asymilował i przestrzegał przyjętych zasad. Nie to wypie**alaj do siebie. Proste.