18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polak wygrywa 5 mln w pokera na festiwalu EPT Barcelona 2016

BIORESWOJE • 2016-08-29, 09:55
Główna akcja od 3.23 do końca, ale polecam zobaczyć jak nasz rodak robi przedstawienie niemcowi od początku. :-D


Lipton92

2016-08-29, 19:02
jbone napisał/a:

zawsze mnie ciekawi skąd tam się biorą takie astronomiczne stawki.

Każdy z graczy płaci wpisowe ,w tym wypadku 5k euro. Graczy było ponad 1700.

bollol_stern

2016-08-29, 19:44
Lololoney napisał/a:

DOBRA KLOCKI, skończcie pie**olić...
Kończąc wasze wywody z dupy, pragnę przypomnieć, że istnieje też coś takiego jak "prawo międzynarodowe".



Prawo międzynarodowe reguluje stosunki pomiędzy podmiotami tegoż. Czyli, między państwami. Hazard i jego legalność lub brak, jest regulowany przez prawo krajowe.

Kończę Twój wywód, klocku.

PoliteP

2016-08-29, 23:45
Młody sfecony w ch*j tańczy przy tym stole. A komentatorzy poziom k***a speluna w Pierdziszewie... Już o młodym i jego "profesjonalnym" zachowaniu nie wspomnę.

tolo14

2016-08-30, 00:27
Cytat:

Pasjonujące niczym bierki...



Jeżel ssię tym nie interesujesz i w ogole nie rozumiesz tej gry to jak może to być dla Ciebie

Cytat:


PS nie żebym się czepiał chłopaka, ale czy Polak, który za granicą łamie polskie prawo może być po powrocie zgodnie z prawem zatrzymany?


:homer:

Najlepsze jest to że Polak nie musi od tej wygranej zapłacić żadnego podatku :!:

Cytat:

Pasjonujące niczym bierki...



Jeżel ssię tym nie interesujesz i w ogole nie rozumiesz tej gry to jak może to być dla Ciebie interesujące :shock:

Cytat:


PS nie żebym się czepiał chłopaka, ale czy Polak, który za granicą łamie polskie prawo może być po powrocie zgodnie z prawem zatrzymany?


:homer:

Najlepsze jest to że Polak nie musi od tej wygranej zapłacić żadnego podatku :!:

Lololoney

2016-08-30, 00:59
bollol_stern napisał/a:



Prawo międzynarodowe reguluje stosunki pomiędzy podmiotami tegoż. Czyli, między państwami. Hazard i jego legalność lub brak, jest regulowany przez prawo krajowe.

Kończę Twój wywód, klocku.


https://pl.wikipedia.org/wiki/Mi%C4%99dzynarodowe_prawo_karne
Chodziło mi o dyskusję w sprawie ścigania za przyłączenie się do IS i porównywanie tego do karania za hazard, klocku.

T-Will

2016-08-30, 22:49
Rozumiem, że kwoty za które oni bidują są umowne i to nie są ich żetony, ich kasa? I "jedyne" co dostają to nagrodę pieniężną za zajęte miejsce?

dhr88

2016-08-31, 12:38
@up to żetony turniejowe. Np płacisz wpisowe 10s i za to dostajesz(w zależności od turnieju) powiedzmy 1500 żetonów