18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polak wygrywa 5 mln w pokera na festiwalu EPT Barcelona 2016

BIORESWOJE • 2016-08-29, 09:55
Główna akcja od 3.23 do końca, ale polecam zobaczyć jak nasz rodak robi przedstawienie niemcowi od początku. :-D


C.Z.E.S.I.E.K

2016-08-29, 14:09
Skubany. Kaptur, okularki, kamienny wyraz twarzy, ale zapomniał się odlać przed grą i cały misterny plan w p*zdu.
Kręci się jak gówno w przeręblu.

r1mel

2016-08-29, 14:12
To co, jak pojade do Holandii zajarac se trawki LEGALNIE, to jak wjade do Polski to mnie zamkna ?? Smieszne te wasze brednie...

Promek

2016-08-29, 14:13
Jebac niemca! Ogolnie szacus za wygrana i kupe kasy. A dla amatorow prawa z mcdonald skonczcie juz pie**olic glupoty, a jak takich prostych rzeczy nie wiecie polecam google to nie boli....

nano50

2016-08-29, 14:21
Tak wysoki poziom, a gość robi z siebie kompletnego błazna. Panowie od Snookera i ten 'niemiec' mogliby go nauczyć kultury.

Li...........94

2016-08-29, 14:27
k***a pierwszy raz chciałem, aby niemiec wygrał. Te żałosne teksty debila typu: I'm the winner potwierdzają tylko, że znalazł się tam przez przypadek. Nawet emocji nie potrafi trzymać na wodze. To jest moja osobista opinia.

Z drugiej strony, tak wk***ił niemca swoim pie**oleniem i pewnością, że ten dał się złapać i go sprawdził. Polak miał szczęście, że jego nieprofesjonalne zachowanie szło w parze z efektem jaki chciał wywołać

Szebone

2016-08-29, 14:28
nowynick napisał/a:



idąc tym krokiem myślenia, ten Polak co wstąpił do ISIS i morduje niewiernych w imię Allaha też nie łamie prawa Państwa Islamskiego



"Państwo Islamskie" to k***a nazwa organizacji terrorystycznej a nie faktycznego państwa... Każdy zjeb genetyczny który do tego wstępuje może być zatrzymany w Polsce za przynależność i wspieranie organizacji terrorystycznej.

Iquid

2016-08-29, 14:30
nowynick napisał/a:

Pasjonujące niczym bierki...

PS nie żebym się czepiał chłopaka, ale czy Polak, który za granicą łamie polskie prawo może być po powrocie zgodnie z prawem zatrzymany?



Czyli jak Polak w niemczech na autostradzie jedzie 200km to powinien w Polsce dostać mandat?

Planteusz

2016-08-29, 14:30
ale z was debile. Sam gram w pokera i gość wygrał w internecie wejściówkę do turnieju, gdzie wpisowe było 10k euro i go rozj***ł. Ważne, że żeby zagrać za wejściówkę za 27 euro wygrał ostatecznie turniej za 1,2 mln Euro pełen profejonalistów. Oglądałem tą transmisje z angielskim i polskim komentarzem i wszyscy potwierdzają doskonały poziom gry Polaka.

kaesen42

2016-08-29, 14:58
Jego strategia było udawanie pijanego i pajacowanie. Mówił to w wywiadzie po wygranej.

Ostrovsky

2016-08-29, 15:02
dej no miliona szefuniu

zebra12

2016-08-29, 15:08
@up ważne, że skuteczna. @Planteusz co do jego gry w fazie 6 osobowych stolików to faktycznie była rewelacyjna ale head's up'a zagrał słabo - naprawdę słabo i przyzna to każdy kto pi razy oko wie o co chodzi. Żywiołowo okazywał radość bo taki pewnie jest i dobrze bo takich ludzi się pamięta. Co do teatrzyku to troszkę może przesadził. Warto wspomnieć, że jest głównie szachistą.

jbone

2016-08-29, 15:17
zawsze mnie ciekawi skąd tam się biorą takie astronomiczne stawki.

Hvsarz

2016-08-29, 17:09
nowynick napisał/a:



idąc tym krokiem myślenia, ten Polak co wstąpił do ISIS i morduje niewiernych w imię Allaha też nie łamie prawa Państwa Islamskiego


Nie ma czegoś takiego jak Państwo Islamskie. Ale i owszem jeśli będąc na terenie Syrii, Polak robi coś co nie łamie prawa Syryjskiego, nie może być ukarany tutaj. Prawo Polskie obowiązuje tylko na terenie okupowanym przez III RP.

KillerLaugh

2016-08-29, 18:25
Zrobienie żyda w ch*ja przez Polaka zasługuje na piwo.