18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polak vs niemiecka policja

Superfunfel • 2021-04-29, 11:54
Policja się czepie i na ch*j psika tym gazem



Wszyscy przecież dobrze wiemy z historii że na jednego Polaka potrzeba 40 Niemców więc nie wiem na co oni liczą w 8

Rutik

2021-04-29, 22:43
Jaki ma sens darcie japy po polsku do niemieckiego policjanta? Na ch*j liczył, że może z translatorem tam do niego pojechali czy jak?

CzerstWybut

2021-04-29, 22:46
gorczański napisał/a:

Za darmo go nie popsikali. Nawet jak niewinny to mógł nie pyskować. Do piachu z nim.
"k***y niemieckie." To wracaj do kraju, do polskiej wypłaty a nie k***uj na rękę która cie karmi



Jak by nam nie rozj***li kraju to nikt by do tego k***iszewa nie wyjezdzał

AdamBrown

2021-04-29, 22:52
Tuco napisał/a:

Profesor Miodek, Lepiej ci teraz? ch*j to się ma w kontekst filmu - tam padły też inne polskie słowa.
Po dłuższym czasie obserwacji komentarzy na sadolu stwierdzam, że jestem bardziej obyty w świecie, mam więcej wiedzy powierzchownej i umiem dopasować swój komentarz do danej sytuacji, niż niejeden przeciętny user. Ubaw po pachy, aż mnie to boli.






Antagoniusz

2021-04-30, 01:41
Robster napisał/a:

Dokładnie tak, biedny bohater, husarz XXI wieku.
Prawda jest taka, że to kolejny patus na emigracji. Gdyby nie robił chlewu i normalnie z policją pogadał, to by pewnie podziękowali za pomoc, przeprosili za zawracanie dupy i zajęli się małpiatkami po drugiej stronie ulicy. Tam pewnie odnalazłaby się zaginiona maczeta, jakiś koks, a tak w ogóle to by się okazało, że ktoś tu chyba jest nielegalnym imigrantem.



Znasz człowieka, że od patusów wyzywasz? Przeprosili by go za zawracanie dupy?! Ty chyba nie wiesz w jakim świecie żyjesz człowieku.

Muzułmanie by nie pozwolili tak swojego traktować, ale nasi, to by jeszcze szkopom pomogli, jak widać po komentarzach.

eliveruss

2021-04-30, 02:26
Pomijając już całkowicie skuteczność szwabskiej policji, to serio... czuję zażenowanie, że potem przez takich debili z nizin społecznych jak ten na filmiku Polaków postrzega się na świecie tak, jako właśnie takich.

octave25

2021-04-30, 05:01
Gadozer napisał/a:

Było..
Cały film.. może zaraz jakiegoś remake'a wrzucicie ? Będzie część druga ?



Do budy.

tomkararek

2021-04-30, 05:24
tepic bydl powinni pare pal na plecy zjebac az by sie obsral pod siebie

Ciekawy_Zycia

2021-04-30, 07:05
Autor ma powód do dumy - Polizai bije Polaka patola....

Pietruchm

2021-04-30, 09:35
Po czym poznać że to Niemcy? Widownia 90% muslim....

Wiewór

2021-04-30, 16:37
CzerstWybut napisał/a:

Współczuję twoim sąsiadom że mają takiego zjeba za sąsiada. Zrób im przysługe i wracaj do izraela lub wyjedź do swoich ulubieńców zza odry.



Zanęcić i od razu mamy zjeba na haczyku
Spiseg zydoski

:lol:

thomy.berbut

2021-04-30, 16:59
russian-roulette napisał/a:

Z tyłu sami rodowici Niemcy



Rodowici niemcy są o tej porze w pracy, a to ścierwo na zasiłkach.

cedrikk

2021-04-30, 21:12
Myślę co by było gdyby trafili na naprawdę kumatego fightera. Ostatecznie pewnie użyli by broni

SzanownyPanKierownik

2021-04-30, 23:34
Spa w ogniem i gazem :mrgreen: i pacjent będzie wyleczony :mrgreen: jedno mnie zastanawia dlaczego wpuszczają takich do kraju :shock: ale w saunie co się dziwić ciapate też wpuścili mamy czarnego Hitlera i kriegsmarine na pontonach.. co za czasy :shock: :cry:

Adae

2021-05-01, 17:08
Widze w komentarzach sporo Gdanszczan i Warszawiakow, ktorych babki i matki opie**alaly berla niemcom, a pozniej zenily sie z ciotowskimi kacapami wmawiajac im, ze szwabskie bekarty sa ich.

Glownym bledem tutaj byla proba rozmawiania po ludzku z niemcem, obracasz sie i widzisz ni stad ni z owad armie psiarni mierzacej do ciebie z broni - wyzej opisani obsrali by stringi i zaproponowali seks oralny, szzanujacy sie czlowiek oczekiwal nawiazania komunikacji i wytlumaczenia o co chodzi.

I mozna byc dumnym, bo obraz ktory poszedl w swiat, to to ze Polak w swietnej formie fizycznej nie potrzebuje broni zeby stanac naprzeciw uzbrojonej grupie niemcow czy ciapatych. 40 do 1 - to jest ich jedyna szansa.

svenio

2021-05-03, 22:12
habla habla kabla co znaczy idemy na kebsa