18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polak udziela wywiadu po Angielsku.

Breslauer • 2014-03-22, 22:18
Panowie ,nie wiem czy interesujecie się e-sportem , ale kiedyś była najlepsza Polska drużyna mYm słabo reprezentowała nasz kraj w LoLu , jako bonus dorzucam profesjonalny wywiad z jednym graczem
:lol:



miszczcieniu

2014-03-23, 15:49
sam dobry z angielskiego nie jestem szczególnie , ale... co on pie**oli ? :D

Barles

2014-03-23, 16:38
rew123321 napisał/a:



Witamy w internetach!

Obrazek

każdy z tych brudasów robi na tym tyle kasy rocznie co ty, twoja stara, twój stary i wszyscy twoi koledzy przez całe życie nie uzbieracie razem




Chyba ktoś za bardzo puścił wodzę wyobraźni. Nie, stawki nie są tak ogromne. Koleś, który zarobił na tym najwięcej ma 1.5 mln dolarów przy czym poświęcił całe życie na siedzenie przed kompem, jest ograniczony, rzucił studia, jego zycie towarzystkie nie istnieje. Jesli wedlug ciebie to jest suma za ktora gotów jesteś oddać cała mlodosc na rzecz kompa i utraty wzroku to gratuluje zdrowego jebnięcia :krejzi:

Do tego większosc tej sumy nie pochodzi z grania tylko bycia oglądanym przez bachory wracające ze szkoly, takze wpatrujace sie w ekran

Wykalaczek

2014-03-23, 16:41
uladrakula napisał/a:

E-sport. O k***a, to teraz można być j***nym bladym grubasem obrośniętym łojem i mchem, siedzieć cały dzień w domu przy kompie i być "sportowcem"? Dobre :D


Dobrze gada lamusy. Sam sporo grałem w cs1.6, ale k***a nigdy nie porównałbym siedzenia na kompie i klikania do sportu.
Sport kształtuje nie tylko ciało, ale i charakter, a takie siedzenie na dupie co najwyżej spaśione dupsko i mierną tężyznę fizyczna.
Jak można w ogóle w to grać, a co dopiero oglądać.

Murekkk

2014-03-23, 16:53
Znowu spina o esport. k***a mać, szachy są w p*zdu dynamiczne, też siedzisz na dupie i myślisz, podejmując szybko decyzje. Dart? Napie**alasz lotkami do tarczy, żebyś się czasem nie spocił, tak samo karty - to też jest k***a sport. Na filmiku idealny przykład grubasa o którym mówicie... W Esporcie naszym rodakom idzie dobrze to trzeba hejta jebnął, a jak!

MadFollower

2014-03-23, 17:22
Murzyński ch*j w dupę tym co wyzywają społeczność e-sportowa.
#1 Ci ludzie nie spędzają całego dnia przed komputerem, tyle co poćwiczą, puszczą stream czy pograją sami dla siebie.
#2 To co robią jest ich pasją, jara ich i dodatkowo przynosi przychody.
#3 Wielu z nich poza siedzeniem przed komputerem uprawia dodatkowo jakieś zajęcia fizyczne.
#4 Pewnie nigdy nie będzie wam dane uzbierać tyle pieniędzy co oni zarobią przez rok robiąc to co lubią.
#5 Każdy mierzy swoją miarą. Jak twierdzicie że to same spocone grubasy, siedzące przed kompem 24h na dobę, to zastanawia mnie jak wygląda większość z tych hejtujących.

Sam gram, ćwiczę i żyję aktywnie, a gdybym miał okazję, to z chęcią podjąłbym się tego co oni robią, gdyż ta gra sprawia mi przyjemność, a jeśli można czerpać spore korzyści finansowe ze swojego hobby, to nic tylko łapać okazję i cieszyć się z tego. Wielu ludzi może tylko pomarzyć o zarabianiu na swoim hobby.

Sounoxx

2014-03-23, 17:48
"Sport kształtuje nie tylko CIAŁO, ale też charakter". No k***a, wałkują ci ten temat przez 30 komentarzy. Szachy, darty, snooker, bilard, golf, tenis stołowy, poker i pierdyliard innych (dla ciebie) pseudosportów nie ma prawa istnieć, bo ty uważasz, że sport to banda spoconych byczków napinająca bicepsy?

d3bo

2014-03-23, 17:52
zj***ne żółtki z ich fryzurą na biebera hahah

Catacombe

2014-03-23, 18:29
Wykalaczek napisał/a:


Dobrze gada lamusy. Sam sporo grałem w cs1.6, ale k***a nigdy nie porównałbym siedzenia na kompie i klikania do sportu.
Sport kształtuje nie tylko ciało, ale i charakter, a takie siedzenie na dupie co najwyżej spaśione dupsko i mierną tężyznę fizyczna.
Jak można w ogóle w to grać, a co dopiero oglądać.



Zajebista definicja sportu, ale preferuje taką:
Sport – forma aktywności człowieka, mająca na celu doskonalenie jego sił psychofizycznych, indywidualnie lub zbiorowo, według reguł umownych.

Aktywność, czy to umysłowa, czy fizyczna. Sportem jest kosz, szachy, czy nawet napie**alanie w cs.
Ale nie, hurr durr, sport no piłka tylko.

per.aspera.ad.astra

2014-03-23, 20:06
Nie zesrajcie się. A jak ktoś ma problemy ze zdrowiem uniemożliwiające mu wysiłek fizyczny to już nie może być sportowcem? Nawet tym wirtualnym? Sam miałem problemy z sercem i zwyczajnie nie mogłem pobiegać, pograć w nogę jak moi rówieśnicy. Nie widzę problemu w tym, że ktoś czerpie przyjemność czy korzyści finansowe wynikające z e-sportu. Powiem więcej w CS:GO nasi rodacy są mistrzami świata a w piłce nożnej nasza reprezentacja jest gównem. Dziękuje, dobranoc.

Entheus

2014-03-23, 21:10
Dał by ktoś link do bukkake z tą Panią

Ziaba

2014-03-23, 22:30
Wykalaczek napisał/a:



Sport kształtuje nie tylko ciało, ale i charakter, a takie siedzenie na dupie co najwyżej spaśione dupsko i mierną tężyznę fizyczna.




Powiedz to Pashy http://static.cybersport.pl/userfiles/endriu/pasha1.jpg

Ból dupki o zarobki, jak zwykle ;)

Tacy gracze jak Occelote czy Faker (SK T1) zarabiają około 1 000 000$ rocznie.

sniezka500

2014-03-23, 23:46
Przynam się, ze sama gram od lat i też trochę grosza zarobiłam. Jak sie długo siedzi w jednej grze to nie problem spzredac postac za kilka stówek.

MadFollower

2014-03-23, 23:55
sniezka500 napisał/a:

Przynam się, ze sama gram od lat i też trochę grosza zarobiłam. Jak sie długo siedzi w jednej grze to nie problem spzredac postac za kilka stówek.



Tyle że tutaj nie chodzi o 200 złotych za postać z Tibii czy Metina, albo innego syfu dla gimnazjalistów. Tutaj idzie o konkretne pieniądze - dziesiątki tysięcy, a nawet miliony jakie zbijają profesjonalni gracze lig e-sportowych.