18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polak udziela wywiadu po Angielsku.

Breslauer • 2014-03-22, 22:18
Panowie ,nie wiem czy interesujecie się e-sportem , ale kiedyś była najlepsza Polska drużyna mYm słabo reprezentowała nasz kraj w LoLu , jako bonus dorzucam profesjonalny wywiad z jednym graczem
:lol:



hubi96

2014-03-23, 13:17
Gość się stresuje, zapomina słów a ci mają bekę. Wypowiedz się przed kamerą po angielsku jeden z drugim to zobaczymy. Niektórzy na tym portalu nie potrafią się normalnie wypowiedzieć w języku ojczystym urzędowym...

rew123321

2014-03-23, 13:31
uladrakula napisał/a:

E-sport. O k***a, to teraz można być j***nym bladym grubasem obrośniętym łojem i mchem, siedzieć cały dzień w domu przy kompie i być "sportowcem"? Dobre :D



Witamy w internetach!



każdy z tych brudasów robi na tym tyle kasy rocznie co ty, twoja stara, twój stary i wszyscy twoi koledzy przez całe życie nie uzbieracie razem

joeblack33

2014-03-23, 13:51
We say what time we say

normale

2014-03-23, 13:52
Trema i tyle, gość mógł nawet znać angielski, ale się zestresował i zapomniał języka w gębie w j***ne gwiazdy.

Zarammoth

2014-03-23, 13:53
uladrakula napisał/a:

E-sport. O k***a, to teraz można być j***nym bladym grubasem obrośniętym łojem i mchem, siedzieć cały dzień w domu przy kompie i być "sportowcem"? Dobre :D


Kolejna osoba o ograniczonym, konserwatywnym patrzeniu na świat...

Szachy to też sport, a człowiek przy nich rusza się jeszcze mniej niż przy grze w takiego CSa. I co teraz powiesz? Równie dobrze można być grubasem w kręglach, strzelectwie, snookerze czy innych sportach polegających głównie na myśleniu i precyzji.

Poza tym rzadko zdarza się profesjonalny gracz, który jest spasiony, bo wszyscy są wysuszeni ze stresu i omijania michy ;) Ale co może wiedzieć krytyk zza monitora, który przez całe życie nie zarobi nawet 1/100 tego, co ci goście w ciągu jednego turnieju. A doszli do tego ciężką pracą i samodoskonaleniem się.

Jeszcze kilka-kilkanaście lat i w TV będzie leciał głównie eSport, tak jak teraz leci tylko na Eurosporcie2. Ja tam wolę oglądać myślenie i refleks na monitorach, niż spoconych chłopów.

Squier

2014-03-23, 14:01
Co do polskiego e-sportu. Teraz drużyną reprezentującą nasz kraj jest Team Roccat. Chłopaków z KMT zauważyła firma Roccat i wzięła pod swoje skrzydła. W tym momencie Polacy są w tabeli na 3 miejscu. Nadmienię też że byli na 1 miejscu i kilka razy pokonali najlepsze drużyny europy. :)

socjalmmv

2014-03-23, 14:17
@ Squier
Dokładnie, jeżeli chodzi o e-sport to Polacy są w tym zawodzie bardzo dobrzy. W cs 1.6 pokazaliśmy na co nas stać, teraz czas na LoLa.

MateuszMmz

2014-03-23, 14:24
@socjalmmv Zapomniałeś, że w Katowicach w CS:GO Polacy z Virtus.pro zajęli pierwsze miejsce ;)

I to ci sami mistrze od CS 1.6

sasukenara13

2014-03-23, 14:25
A ta pani to Eefje "sjokz" Depoortere

Kierfeusz

2014-03-23, 14:51
Może ktoś przetłumaczyć ten bełkot?

monto

2014-03-23, 15:02
mowi jak mowi ale nikt go do tego nie zmuszal, wywiadu po angielsku udzielaja tylko ochotnicy jak ktos nie chce nie ma problemu wymeczyl wymeczyl ale zwiezle powiedzial o co mu chodzilo i raczej wiekszosc wtedy zwracala na to uwage a nie na sposob wypowiedzi

be...........ka

2014-03-23, 15:02
Nami and kogmał : D Ogólnie libik to bardzo pozytywna osoba, na reddicie lola wszyscy zrozumieli że stres zrobił swoje,: )

Fukuoka

2014-03-23, 15:08
uszy bolą

Sithios

2014-03-23, 15:11
Ja się uczę angielskiego głównie w domu i nigdy nie miałem problemów z płynną wymową. Może to kwestia predyspozycji.