18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polak lepszy od Dynamo?

michelsen • 2013-05-10, 12:11


Czy Polak jest w stanie prześcignąć dobrze znanego Dynamo? Pokazał ciekawą sztuczkę. Ciekawie jak to zrobił?

michelsen

2013-05-10, 17:25


To też słabe?

nRsl

2013-05-10, 19:00
Czy on naprawdę wylewa ŻYBERKA?!

Sorg

2013-05-10, 19:14
W przeciwieństwie do Was, ignoranci i hejterzy, on por*cha 8-)

Musiałem zedytować, ja pie**olę...

zmutowangrzechotnik imbecylu, mózg odwraca obraz z oczu, który pada na siatkówkę do góry jajami. Jakbyś skończył gimbazę to byś wiedział.

pomyslotym

2013-05-10, 19:49
Po dwukrotnym obejrzeniu filmu wydaje mi się że to wcale nie jest takie trudne ale efekt jest porażający.
moim zdaniem to do wykonania tricku potrzebne jest :
-1 osoba którą znasz i która później da Ci wcześniej specjalnie przygotowaną chusteczkę.
- talia jednakowych kart (np.52 karty samych "5 kier")

-reszta juz jest prosta.

mlyko233

2013-05-10, 20:02
Aż się zalogowałem żeby dać piwo. Świetny klimacik, miło się takie coś ogląda pośród wszechobecnego rozpie**olu. Szacunek Gościu. A hejterzy sa wszedzie. niestety...

przemas1234

2013-05-10, 21:00
magik j***ny -jak to zrobił ja pie**ole to chyba telewizja hellllllllllllllooooooooooooooooooooooooooo
k***a wszystko przygotowane wcześniej podstawieni ludzie heloooooooooooo za dużo waliłem konia żeby mnie taki j***niec wykiwał.

Johny

2013-05-10, 22:33
Nie trzeba nikogo podkładać. Wystarczy naszykowana chusteczka i po sprawie. Dajesz pozornie wolny wybór widzowi - w rzeczewistości jest kilkanaście sposobów na to, żeby widz wybrał Twoją kartę, choć myśli że to jego wybór. Potem szybka podmiana chusteczki którą musi oczywiście wziąć dla pozoru do kogoś i mamy ciekawy efekt.
Trochę siedzę w temacie to wiem:> Nie powinienem zdradzać sztuczek, ale i tak niewiele osób to przeczyta...

pomyslotym

2013-05-10, 23:00
Johny napisał/a:

Nie trzeba nikogo podkładać. Wystarczy naszykowana chusteczka i po sprawie. Dajesz pozornie wolny wybór widzowi - w rzeczewistości jest kilkanaście sposobów na to, żeby widz wybrał Twoją kartę, choć myśli że to jego wybór. Potem szybka podmiana chusteczki którą musi oczywiście wziąć dla pozoru do kogoś i mamy ciekawy efekt.
Trochę siedzę w temacie to wiem:> Nie powinienem zdradzać sztuczek, ale i tak niewiele osób to przeczyta...



jesli siedzisz w temacie to lepiej by bylo zrobic to tak :
każesz osobie którą znasz przyprowadzić swoich kumpli na "ul. przykładową" i dajesz jej specjalnie wczesniej przygotowana chusteczke ;)
- kupujesz jednakowe 52 talie i z kazdej wyciagasz po jedenej tej samej karcie, przykładowo: "2 karo" . no i prosisz o wyciagniecie z talii kogos nieswiadomego jednej karty (cokolwiek wybierze to zawsze bedzie to właśnie 2 karo.) tak to widze a Ty ?


-reszta juz jest prosta.

rychu1160

2013-05-10, 23:11
skup sie.... Ona nie wie nawet jak to sie pisza. Fejk

Destez

2013-05-10, 23:36
Prosił bym link do nutki. Zmiksuję ją na horror :D

steku11

2013-05-11, 09:56
Sztuczki super wszystko super ale za tego browara to bym go dojechał.

Johny

2013-05-11, 16:18
pomyslotym napisał/a:

jesli siedzisz w temacie to lepiej by bylo zrobic to tak :

każesz osobie którą znasz przyprowadzić swoich kumpli na "ul. przykładową" i dajesz jej specjalnie wczesniej przygotowana chusteczke

- kupujesz jednakowe 52 talie i z kazdej wyciagasz po jedenej tej samej karcie, przykładowo: "2 karo" . no i prosisz o wyciagniecie z talii kogos nieswiadomego jednej karty (cokolwiek wybierze to zawsze bedzie to właśnie 2 karo.) tak to widze a Ty ?



Tylko po co robić sztuczkę z podstawionymi ludźmi...? No ok, dla celów nagrania tego czasem tak się zdarza, ale jak chcesz po prostu ludziom pokazać sztuczkę to zawsze musiałbyć mieć kogoś ze swoich... w takim wypadku jak zechcesz coś pokazać nowo poznanym dziewczynom to taki ch*j. A wystarczy mieć wprawne ręce i sam wszystko zrobisz bez niczyjej pomocy. Proste, tylko trzeba poćwiczyć. I gwarantuję że ten typ też tak zrobił. Nikt nie jest podstawiony, bo to totalnie zbędne. Osobiście znam tylko 1 sztuczkę karcianą, gdzie potrzebny jest "kolega", całą resztę robie sam.

Poza tym spójrz, koleś oddaje talię kart innej osobie, jakby były te same to coś nie teges...

pomyslotym

2013-05-11, 18:46
Johny napisał/a:




Nikt nie jest podstawiony, bo to totalnie zbędne. Osobiście znam tylko 1 sztuczkę karcianą, gdzie potrzebny jest "kolega", całą resztę robie sam.


Dziwne tylko, że dziewczyna, która podaje mu chusteczke jako jedyna nie jest jakos bardzo zaskoczona tym co się stało.

Johny napisał/a:

Poza tym spójrz, koleś oddaje talię kart innej osobie, jakby były te same to coś nie teges...



moim zdaniem pierwszych kilka kart moze sie roznic (zarowno z poczatku jak i konca talii natomiast wiekszosc kart jest takich samych ...zwroc uwage ze po chwili zabiera dziewczynie karty i wklada je do swojej kieszeni tak aby po tricku juz nikt nie mógł im dokładniej się przyjrzeć...

TelewiZorro

2013-05-13, 05:33
ja mam dynamo przy wigry3, wielu wyprzedza.
A co do sztuczki:
1. wiadomo było jaką kartę wyciągnie uczestnik. Jest na to wiele sposobów, jeśli była to talia takich samych kart - mógł podmienić na drugą w której nie było tej wyciągniętej i dać komuś
2. chusteczka wcześniej przygotowana, bierze od kogoś przypadkowego i podmienia na swoją
nie wiem czym się podniecacie