18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polak cisnie Niemca w BJJ

alek-bill • 2013-08-10, 14:30
Serce sie raduje gdy widze jak Nasi daja :hitler: lekcje zycia :-)


KroQQQ

2013-08-10, 20:32
Jako znawca tematu (mam w komputerze wgrany internet) chciałby podzielić się przypowieścią.
Oglądaliśmy nagraną walkę kolegi - karateki, po 30 sekundach oglądania znajomy jegomość stwierdził że idź pan w ch*j z taką w walką, to przecież wygląda jakby się głaskali. Kolega niewiele myśląc złożył pięść i umiarkowani delikatnie stuknął (nie uderzył!) głoszącego takie prawidła mądrale w okolice mostka. Na odszczekanie nie trzeba było długo czekać.

Wazzi

2013-08-10, 20:57
Sam kiedyś tak odpłynąłem. Miałem walkę o ćwierćfinał Pucharu Polski w Judo, jeśli bym wygrał to byłbym w półfinale bo mój przeciwnik złamał nogę w poprzedniej walce. Prowadzę na punkty, 7 sekund do końca a tu jeb kataha jime z kosmosu: myślę, przetrzymam jakoś do końca, nie przegram jak ta p*zda w ostatniej chwili... potem obudziłem się na skraju maty z nogami w górze.

nanab

2013-08-10, 21:18
Carollo napisał/a:

@nanab, widze że Cie dupa zabolała, chyba ciężko Ci jest z tym, że inni trenują sztuki walki, a Ty uznajesz tylko francuski system samoobrony.


Akceptuję ze się tym interesujesz i nie przeszkadza mi to, po prostu nie zgadzam się z twoją teorią ze to nie jest gejowskie.

zagi94

2013-08-10, 23:09
Powiem tyle. Kto nie spróbował, nie zrozumie. Dla was gejowskie przytulanie tak? Wy nawet nie macie siły zrobić 30 pompek a traktujecie siebie lepszych od nas obrażając nas od gejów? Prawdziwi mężczyźni z was... Ps. Geje uprawiają seks (jadą się w dupala) tutaj nie ma elementu w którym ktoś komuś robi lachę, robi go w tył.


Pozdrawiam: Grapplerów, Judoków, Kickbokserów, Bokserów, Karateków, Zapaśników, Kulturystów, Strongmanów. Wartości trzeba mieć głęboko w sercu...

rondżeremi

2013-08-10, 23:20
widze cala masa himenow tu sie odzywa sama smietanka ksw kto by pomyslal :mrgreen:

PanMarian

2013-08-11, 00:16
rondżeremi napisał/a:

widze cala masa himenow tu sie odzywa sama smietanka ksw kto by pomyslal


Nie trzeba byc himenem, zeby rozpie**olic takie nic nie robiace gowno jak ciebie...

nanab

2013-08-11, 00:58
zagi94 napisał/a:

Powiem tyle. Kto nie spróbował, nie zrozumie. Dla was gejowskie przytulanie tak? Wy nawet nie macie siły zrobić 30 pompek a traktujecie siebie lepszych od nas obrażając nas od gejów? Prawdziwi mężczyźni z was... Ps. Geje uprawiają seks (jadą się w dupala) tutaj nie ma elementu w którym ktoś komuś robi lachę, robi go w tył.


Uważasz że tylko r*chanie się przez dwóch facetów jest gejowskie? Nic innego?

Infanymous

2013-08-11, 02:38
Gejowskie to wy macie MYŚLI... Patrząc na ten film banda haterów widzi, uwaga: macanie, przytulanie, obściskiwanie czy jakie tam jeszcze inne ładne określenia padały. Ja (i pewnie spore grono innych osób) widzę tam: siłowanie się, rywalizację, walkę, generalnie chęć spuszczenia "wpie**olu" przeciwnikowi (wg oczywiście zasad). Teraz proste pytanie: kto tu jest bardziej gejowski? ;) Jeśli jeden z drugim patrzy na dwóch gości walczących na macie i jedyne co w tym dostrzega to gejostwo (czyt. kontakt fizyczny, mający podtekst SEKSUALNY)? Bo ja tam seksu nie dostrzegam, no chyba, że samo zetknięcie się klatą z drugim kolesiem nazwiemy gejostwem - to już nie mam pytań :homer:

nanab

2013-08-11, 15:36
@UP, więc:

Jak te obrazki mają dla ciebie podtekst seksualny i uważasz że są gejowskie jesteś pedałem? Bo przecież żaden tam nie robi lachy drugiemu ani nie zapina w dupę.

PanMarian

2013-08-11, 17:44
Cytat:

Jak te obrazki mają dla ciebie podtekst seksualny i uważasz że są gejowskie jesteś pedałem? Bo przecież żaden tam nie robi lachy drugiemu ani nie zapina w dupę.


Jak ty nie rozumiesz slow "podtekst seksualny" i uwazasz, ze wygrales dyskusje wysylaniem zdjec i zadaniem glupiego pytania to jestes idiota i najwyzszy czas pojsc do szkoly. Bo przeciez nikt kto nie rozumie takich slow nie jest normalny...
I prosze, oszczedz nam juz ogladania zdjec swoich tatusiow.

~Conscribo

2013-08-11, 18:22
mayday1707 napisał/a:


Może i tak ale żeby nie BJJ, MMA nie było by takie ciekawe i zapamiętaj to sobie Ty i wszyscy którzy twierdzą że to ch*jowy sport (połowa walk kończona jest technikami poddania znanymi z BJJ).
Ci panowie tutaj to leszczyki i widać ze to nowicjusze, gdzie jeszcze zamiast walczyć z głową dążą do natychmiastowego poddania przeciwnika. Bardziej doświadczeni grapplerzy nie doprowadzają do takich sytuacji. Grzech główny Niemca w tej walce to za wysokie wejście i próba wejścia na nogę z przodu i sam się przy tej okazji podstawił na gilotynkę ;)




Ja gdzieś napisałem, że ch*jowe? Szukaj zaczepki w innych postach :roll:
Napisałem, że wchodzą na tą matę jak do burdelu a jednak szacunek jakis i kultura powinna być.

wolo1994

2013-08-11, 19:24
JerzyKozak napisał/a:



japa cioto, chapnął by cie ten gosc w 2 sekundy



Tak, tak, dwa razy miałem przeciwko sobie na walkach "zapaśnika". Przyjebiesz w splot, to nie wie co się dzieje i tyle z jego zapasów.

PanMarian

2013-08-11, 20:45
Cytat:

Tak, tak, dwa razy miałem przeciwko sobie na walkach "zapaśnika". Przyjebiesz w splot, to nie wie co się dzieje i tyle z jego zapasów.

Koledzy z podstawowki sie nie licza....

wolo1994

2013-08-12, 00:13
PanMarian napisał/a:

Koledzy z podstawowki sie nie licza....



Jak nie widzisz daty urodzin i sugerujesz po sobie, że nie zdałem, to nie mój problem...

PanMarian

2013-08-12, 12:59
Cytat:

Jak nie widzisz daty urodzin i sugerujesz po sobie, że nie zdałem, to nie mój problem...


Widze date urodzin, ale widze tez glupoty jakie wypisujesz. Odsylalem wczesniej chetnych do obejrzenia pierwszego UFC, a nawet podeslalem filmik z Roycem, podpowiadam, ze "przyj***nie w splot" bylo tam absolutnie dozwolone, tak samo jak wszystko inne co mozesz robic na ulicy, oprocz szczypania, gryzienia, wydlubywania oczu, i uderzania w genitalia. I jakos nie bylo tam ani jednego zapasnika, ktory by sie wylozyl po dostaniu na splot, co wiecej, grapplerzy zdominowali kilka pierwszych gal, az do czasu, gdy strickerzy zaczeli uczyc sie podstaw obron przed schodzeniem, a pozniej podstaw bjj.
Wiec z cala pewnoscia moge stwierdzic, ze albo zmyslasz, albo nie byli to zadni zapasnicy tylko jakies kmiotki z gimnazjum, ktore mysla, ze sa wielkimi zapasnikami z powodu swojej nadwagi.

Pozdrawiam