18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polak cisnie Niemca w BJJ

alek-bill • 2013-08-10, 14:30
Serce sie raduje gdy widze jak Nasi daja :hitler: lekcje zycia :-)


WITEKSON

2013-08-10, 15:55
niemca z dużej ? poyebao ?

go...........11

2013-08-10, 15:55
@2up
znawca widzę

alek-bill

2013-08-10, 15:58
WITEKSON napisał/a:

niemca z dużej ? poyebao ?



przyznaje, moj blad ;-)

mayday1707

2013-08-10, 15:59
Conscribo napisał/a:

BJJ czy nie, wchodzą i schodzą z tej maty jak w burdelu.
Ładniej to wygląda w innych sportach walki.


Może i tak ale żeby nie BJJ, MMA nie było by takie ciekawe i zapamiętaj to sobie Ty i wszyscy którzy twierdzą że to ch*jowy sport (połowa walk kończona jest technikami poddania znanymi z BJJ).
Ci panowie tutaj to leszczyki i widać ze to nowicjusze, gdzie jeszcze zamiast walczyć z głową dążą do natychmiastowego poddania przeciwnika. Bardziej doświadczeni grapplerzy nie doprowadzają do takich sytuacji. Grzech główny Niemca w tej walce to za wysokie wejście i próba wejścia na nogę z przodu i sam się przy tej okazji podstawił na gilotynkę ;)

da...........55

2013-08-10, 16:04
@wolo1994
To się nazywa Grappling. Nie zdążył byś zareagować i już byś miał kończyne połamaną gdyby cię zawodowiec chwycił.

wishpie

2013-08-10, 16:05
Ból dupy pseudo fajterów, czyt. 16-20 latków trenujących BJJ za 3... 2... 1...

lolsnic

2013-08-10, 16:49
@up A tobie zalecam Wazelinę

Aotearoa

2013-08-10, 16:55
Prawda jest taka, że każda sztuka walki jest niebezpieczna - nie ma lepszej, czy gorszej. Wszystko jest kwestią wytrenowania.

nanab

2013-08-10, 17:21
Carollo napisał/a:

Zapraszam wszystkich krytykujących na trening sportów nieuderzanych. Tylko jak wejdziecie to mówcie, że walka jest bez klepania (do pełnego wyciągnięcia dźwigni lub do końca duszenia). Zostaniecie powywijani tak, że nie będziecie wiedzieć gdzie macie ręce, a gdzie nogi. Gejowstwem jest siedzenie przed kompem i brak sportu. Sam trenuje sporty nieuderzane i chciałbym kogoś takiego jak wy spotkać w prawdziwym życiu, żeby powiedział mi jakim to gejem nie jestem.


Siedzenie przed komputerem jest bardziej gejowskie niż obściskiwanie i ocieranie się o innego faceta jajami dysząc mu do ucha? Aha.

lukas54

2013-08-10, 17:39
k***a nie wiem jak to opisac, ale czułem chyba "motylki" w klacie po wygranej walce . :)

Carollo

2013-08-10, 17:47
@nanab, widze że Cie dupa zabolała, chyba ciężko Ci jest z tym, że inni trenują sztuki walki, a Ty uznajesz tylko francuski system samoobrony.

matikati

2013-08-10, 17:54
Carollo napisał/a:

Zapraszam wszystkich krytykujących na trening sportów nieuderzanych. Tylko jak wejdziecie to mówcie, że walka jest bez klepania (do pełnego wyciągnięcia dźwigni lub do końca duszenia). Zostaniecie powywijani tak, że nie będziecie wiedzieć gdzie macie ręce, a gdzie nogi. Gejowstwem jest siedzenie przed kompem i brak sportu. Sam trenuje sporty nieuderzane i chciałbym kogoś takiego jak wy spotkać w prawdziwym życiu, żeby powiedział mi jakim to gejem nie jestem.



Trochę Cię ponosi, ponieważ ja mam trochę inną teorię. Osoby, chodzące tylko i wyłącznie na grappling albo bjj, nie trenujące oprócz tego żadnych sportów uderzanych to tacy zajebiści z nich fighterzy, że najzwyczajniej w świecie boją się dostać po ryju. Napie**alaj sobie i nawet 10 lat na bjj, a na ulicy będziesz sp***alał przed pierwszym lepszym dresikiem, czy może po prostu się położysz na ziemi i powiesz - No dawaj, połóż się na mnie.

JerzyKozak

2013-08-10, 18:41
wolo1994 napisał/a:



Bicie? Gdzie tu widzisz bicie? :homer: To jest gejoza i tyle, to jak nazwać skuter ścigaczem...



japa cioto, chapnął by cie ten gosc w 2 sekundy

PanMarian

2013-08-10, 19:18
Cytat:

Trochę Cię ponosi, ponieważ ja mam trochę inną teorię. Osoby, chodzące tylko i wyłącznie na grappling albo bjj, nie trenujące oprócz tego żadnych sportów uderzanych to tacy zajebiści z nich fighterzy, że najzwyczajniej w świecie boją się dostać po ryju. Napie**alaj sobie i nawet 10 lat na bjj, a na ulicy będziesz sp***alał przed pierwszym lepszym dresikiem, czy może po prostu się położysz na ziemi i powiesz - No dawaj, połóż się na mnie.


Polowa przeciwnikow tego goscia to strickerzy...
Na youtubie trudno znalezc wiecej, a nie bede uploudowal 5pierwszych gal ufc, tylko po to, zeby udowodnic cos dzieciakom wolacym trzepac do gejowskiego redtuba, na ktorego tak chetnie sie powoluja.
Jak ktos nie pamieta, to polecam wpisac na youtube "bjj is gay" stara sklejka filmikow, ale nadal piekna, z kilkoma zlamaniami.
Cytat:

sędzia spostrzegawczy nie ma co ciekawe co by się stało gdyby kibice nie dali znać


Wina niemca, ze nie klepal, chociaz przy gilotynie zazwyczaj nie czuc, ze odplywasz.
Poza tym, np. moj trener, zawsze mowil, ze sedziowie zdarzaja sie rozni, wiec po 8sekundach duszenia (jak dobrze wejdzie), powinnismy troche poluzowac uchwyt i zapytac sie czy wszystko w porzadku i wyczekiwac wyraznej odpowiedzi, tym bardziej, ze czasami juz po utracie przytomnosci, cialo stara sie samo uwolnic.