18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polaczkowatość - nauczcie się w końcu

Pagaan • 2013-02-24, 12:07
Ktoś ma się jeszcze zamiar kłócić?

BongMan

2013-02-24, 12:20
Nie przesłuchałem, bo mam kaca i nie chce mi się słuchawek podłączać, ale wiem jedno. Każdy kto używa słowa "polaczek" w celu obrażania swoich rodaków powinien być wywieziony do lasu, zastrzelony i zakopany w płytkim grobie jak śmieć, którym jest.

Obeliks

2013-02-24, 12:34
Prześpij się, posłuchaj i dopiero się wypowiadaj ;-)

Pagaan

2013-02-24, 12:43
^
Brawo. Ktoś tu chyba w ogóle nie oglądał tego filmu.

-57-

2013-02-24, 12:49
koleś dobrze prawi :D

mayhem86

2013-02-24, 12:52
Tusk, Palikot i Miller wypuścili nowy spot. Gość pie***li jak potłuczony..

cocaine.animals

2013-02-24, 12:55
"typowo polskich" - jak się w dupie było i gówno widziało to niektóre zachowanie mogą się wydawać typowe tylko dla otoczenia w którym się przebywa...byłem już w kilku krajach których obywatele też myślą że np. narzekanie to ich narodowa cecha, także polecam wyjechać parę razy za granicę i zobaczyć jak jest gdzie indziej zanim zacznie się pie**olić bzdury wynikające z własnej niewiedzy i krótkowzroczności...

Koniec Świata

2013-02-24, 13:19
polaczko-wolaczki-cebulaczki z już się posrały w swoje patriotyczne gacie. Jak kogoś to obraża to znaczy, że jest polaczkiem-wolaczkiem-cebulaczkiem i innym małym gówienkiem.


Roszp

2013-02-24, 13:39
BongMan napisał/a:

Nie przesłuchałem, bo mam kaca i nie chce mi się słuchawek podłączać, ale wiem jedno. Każdy kto używa słowa "polaczek" w celu obrażania swoich rodaków powinien być wywieziony do lasu, zastrzelony i zakopany w płytkim grobie jak śmieć, którym jest.


Tak k***a, przez panów w sandałach, kontuszu i żupanie, zajadających kiełbasę.
Prawda jest taka, że każdy, kto się martwi o to "jak to Polska za granicą", "My Polacy", "Polak Polaka" jest po prostu pie**olonym idiotą o zaściankowym pojmowaniu rzeczywistości. Popatrz na swój wpis - po prostu szczyt biedy - byłem z kolegami sarmatami na polowaniu na sarny, upiliśmy się a teraz z ambony objawię swoją mądrość.
:idzwch*j:

Koniec Świata

2013-02-24, 13:52
Gdyby w Polsce rządzili tacy prawdziwi wolacy jak BongMan i inne pseudopatriotyczne, ujadające przygłupy to Polska wyglądałaby jak lej po bombie z flagą na samym dnie zawieszoną do góry nogami.

Wolacy, wypie**alać z ziemi polskiej do wolski.


BongMan

2013-02-24, 13:57
Nie mam pojęcia jakim cudem skojarzyłeś mój post z biedą, polowaniem na sarny, sarmatami i zagranicą... ch*j, nawet nie będę próbował dyskutować.

bloodwar

2013-02-24, 14:00
He he słynny mistrz dowcipu BongMan zgaszony jak świeca po Roratach! Dla takich chwil warto odwiedzać Sadola w niedzielę rano!

Momonti

2013-02-24, 14:04
@bongman
k***a, skończcie z wywożeniem śmieci do lasu. Idzie człowiek na grzyby a tam ch*j- smród brud i tylko cyganów brak. Śmieci na wysypisko k***a. Szczególnie takich śmieci co to Polskości się wstydzą. Niech gniją sk***ysyny i nie kalają naszego języka.

bialyjelen2

2013-02-24, 14:15
a co do korwina to w niedziele i poniedzialki o 20:00 jest z nim wideo czat na www.nptv.pl