18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polaczkowatość - nauczcie się w końcu

Pagaan • 2013-02-24, 12:07
Ktoś ma się jeszcze zamiar kłócić?

Koniec Świata

2013-02-24, 21:23
Bronisław_Komorowski napisał/a:

No to wyjeżdżajcie do innych krajów jak się tutaj nie podoba, tylko się nie zdziwcie jak w tych innych krajach spotkacie podobne albo jeszcze grosze sytuacje.

"polaczek" źle mi się kojarzy, mam wrażenie że używają go tylko idioci którzy wstydzą się własnego kraju przed innymi krajami, albo twierdzą że Polska jest "opóźniona" bo nie akceptuje związków partnerskich



Bronek, nie pień się tak. Nikt ci Polski spod nóg nie zajebie. Myślisz, że takie przygłupy co pie**olą ciągle o zajebistości Polski działają na jej korzyść? Mylisz się. Ci debile dewaluują wszystko co polskie, dewaluują symbole narodowe, które mają swoje miejsce i czas, żeby ich używać. To nie jest, k***a, jakaś koszulka "I <3 NY", którą każdy kretyn może sobie założyć i się nią chwalić. Symbole i wartości są ważne kiedy nie są nadużywane. A oni wychodzą z każdą debilną ideą i podczepiają pod nią wartości patriotyczne, flagę i godło. W PRL polski patriotyzm miał większą wartość niż teraz. Wtedy flagi i symbole były wyciągane tylko w czasie świąt narodowych. Nawet w takim znienawidzonym przez prawdziwych wolaków święcie jak 1 maja, polsk flaga była traktowana z szacunkem. A teraz? Kaczysław w walce o władzę wymyśla sobie jakiś debilny marsz z kołtunami bez mózgu, którzy nawet nie potrafią mówić poprawnie po polsku i wynosi swoje debilne idee pod flagą narodową. Do dupy z takim patriotyzmem.

rusofil

2013-02-24, 21:27
Bronisław_Komorowski napisał/a:

No to wyjeżdżajcie do innych krajów jak się tutaj nie podoba, tylko się nie zdziwcie jak w tych innych krajach spotkacie podobne albo jeszcze grosze sytuacje.

"polaczek" źle mi się kojarzy, mam wrażenie że używają go tylko idioci którzy wstydzą się własnego kraju przed innymi krajami, albo twierdzą że Polska jest "opóźniona" bo nie akceptuje związków partnerskich



Bo jest się czego wstydzić. Polska jest zacofana i tylko ślepy idiota tamu zaprzeczy.

olek

2013-02-24, 21:37
można dać anty-piwo za temat?

Br...........ki

2013-02-24, 21:50
rusofil napisał/a:



Bo jest się czego wstydzić. Polska jest zacofana i tylko ślepy idiota tamu zaprzeczy.



Widzisz jednak masz coś z tej "polaczkowatości".
Myślisz że jesteś inteligenty, bardziej cywilizowany? Po takiej osobie spodziewa się raczej takiej odpowiedzi
"jest się czego wstydzić *argumenty* co ty na to powiesz?"
a nie takiej:
"bo tak jest, a jak ktoś myśli inaczej to jest idiotą".
Wyznaje zasadę że żeby się wstydzić to trzeba mieć do tego konkretny powód, a nie ma takiego powodu. Nie wiem co uważasz za wadę tego kraju, ale inne kraje Europy posiadają tyle samo a może i więcej powodów do wstydu. Ja też słyszałem wiele negatywnych rzeczy o innych krajach, czy uważam że powinny się wstydzić - nie sądzę. Okej, możemy się wstydzić pewnym ludzi, ale między sobą a nie k***a przed resztą europy. Słyszałem o sytuacji że jakaś Francuska profesor nazywa Polskę barbarzyńską bo nie jest normalne przeprowadzanie tutaj aborcji na niepełnosprawnych dzieciach.



Koniec Świata napisał/a:



Bronek, nie pień się tak. Nikt ci Polski spod nóg nie zajebie. Myślisz, że takie przygłupy co pie**olą ciągle o zajebistości Polski działają na jej korzyść? Mylisz się. Ci debile dewaluują wszystko co polskie, dewaluują symbole narodowe, które mają swoje miejsce i czas, żeby ich używać. To nie jest, k***a, jakaś koszulka "I <3 NY", którą każdy kretyn może sobie założyć i się nią chwalić. Symbole i wartości są ważne kiedy nie są nadużywane. A oni wychodzą z każdą debilną ideą i podczepiają pod nią wartości patriotyczne, flagę i godło. W PRL polski patriotyzm miał większą wartość niż teraz. Wtedy flagi i symbole były wyciągane tylko w czasie świąt narodowych. Nawet w takim znienawidzonym przez prawdziwych wolaków święcie jak 1 maja, polsk flaga była traktowana z szacunkem. A teraz? Kaczysław w walce o władzę wymyśla sobie jakiś debilny marsz z kołtunami bez mózgu, którzy nawet nie potrafią mówić poprawnie po polsku i wynosi swoje debilne idee pod flagą narodową. Do dupy z takim patriotyzmem.



Masz dużo racji, też mnie to boli a szczególnie jeśli jest związane z polityką. traktowanie np. kaczynskich jako bohaterów, a politycy to wykorzystują. Zauważyłem też że ci najbardziej głupi kibole nazywają siebie patriotami i wciąż zasłaniają się tym kiedy mowa jest o kibolach. Nacjonalizm też nie jest dobry.
Ale gorsze jest wyjechanie gdzieś, zapomnieć skąd się jest i nie przyznawanie się do Polski.

Koniec Świata

2013-02-24, 23:17
Bronisław, śmiejesz się z tego wąsatego prezydenta, ale on pomimo wielu wad chciał dobrze i w 11 Listopada złożył kwiaty pod pomnikiem Dmowskiego. Nie muszę go lubić jako prezydenta, ale mi się ten (sztuczny czy nie; PR nie PR) gest spodobał. Nawet mi zaimponował, bo był odważny. Demokratycznie wybrany Prezydent Rzeczpospolitej składa kwiaty pod pomnikiem Józefa Piłsudskiego i Romana Dmowskiego. Nie muszę się zgadzać z poglądami tego drugiego, ale gest prezydenta był jednoczący. Oczywiście "phrawica" opluła Komorowskiego, bo oni zawsze mają swoje oryginalne zdanie na temat wszytkiego i gotową teorię spiskową.

ocwpzw

2013-02-25, 04:13
w skrócie: nazywanie chamem, burakiem, wsiokiem, jełopem, gburem, prostakiem i ch*j wie czym jeszcze rozumiem, ale k***a polaczkiem? co to k***a ma być do ch*ja? Tylko jakiś j***ny troll mógł coś takiego wymyślić i pedalski ch*j mu za to w dupę.

Br...........ki

2013-02-25, 08:19
Koniec Świata napisał/a:

Bronisław, śmiejesz się z tego wąsatego prezydenta, ale on pomimo wielu wad chciał dobrze i w 11 Listopada złożył kwiaty pod pomnikiem Dmowskiego. Nie muszę go lubić jako prezydenta, ale mi się ten (sztuczny czy nie; PR nie PR) gest spodobał. Nawet mi zaimponował, bo był odważny. Demokratycznie wybrany Prezydent Rzeczpospolitej składa kwiaty pod pomnikiem Józefa Piłsudskiego i Romana Dmowskiego. Nie muszę się zgadzać z poglądami tego drugiego, ale gest prezydenta był jednoczący. Oczywiście "phrawica" opluła Komorowskiego, bo oni zawsze mają swoje oryginalne zdanie na temat wszytkiego i gotową teorię spiskową.



Ja z reguły jestem nieemocjonalnie nastawiony do tego co robią politycy, bo zazwyczaj robią to na pokaz. W przypadku Komorowskiego wydaje mi się że to ktoś mu ciągle mówi co ma robić jako prezydent i wszystkim się zajmuje (pisaniem wypowiedzi itp).

olex

2013-02-25, 12:37
O czym ta p*zda pie**oli????? Nawet twarzy nie pokazał, te jego "przykłady" to typowe zachowanie jakiejs zawistnej k***y, tzw psa ogrodnika itd

sdLechu

2013-02-25, 12:42
Nigdy nie zrozumię kompleksu Polaka. Cały czas żyjemy w przekonaniu że Polak < gorszy. Niektórzy nie rozumieją że patriotyzm nie jest budowany na nienawiści, tylko na miłości do do rodziny, bliskich czy znajomych. Chcemy aby Polska była lepszym miejscem dla nas wszystkich, aby nam którzy tutaj żyją było lepiej. Czy to tak źle? Czy lepiej wiecznie słuchać jak to w Polsce nic się nie da i na zachodzie lepiej.

czarkowskY

2013-02-25, 16:30
kaca ma, słuchawek mu się nie chce podłączać, a siedzi na tym sadisticu i co godzinę coraz głupsze posty tworzy- typowy polaczek :D