18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polacy w Holandii

Maxilinexis • 2023-10-25, 17:49
Polacy na obczyźnie w akcji :brawo:


darek1234

2023-10-27, 02:05
Dzik5150 napisał/a:

Wszędzie pie**olona polityka jest przypinana"na filmie ktoś się zesra"podpinacie to do jakieś partii,ja pie**ole ludzie zrozumcie że czy to PiS czy inna partia to bez znaczenia najgorsze to są podziały w społeczeństwie które zamiast myśleć racjonalnie własnym rozumem to się dzieli na zwolenników tej albo tej partii a jedni i drudzy to pie**olone świnie które liczą na większe poparcie by móc się paść za nasze pieniądze,



Bo tak właśnie jest: to Pierdnij i Spocznij zaczęło społeczną awanturę i musi ją skończyć. Gdzie? Tam gdzie powinni wylądować te głupie ch*jki, czyli w powszechnych, sponsorowanych przez ludzi pracujących psychiatrykach. Tak jak wcześniej ta hołota nakazywała utrzymywać nierobów z ich pieniędzy, tak teraz ci pracujący powinni złożyć się na polityków PiS. Będzie taniej i przyjemniej

piterrulez

2023-10-27, 11:14
Ślązak "pan porucznik to jednak fachowiec" :)

Dzik5150

2023-10-27, 21:33
darek1234 napisał/a:

Bo tak właśnie jest: to Pierdnij i Spocznij zaczęło społeczną awanturę i musi ją skończyć. Gdzie? Tam gdzie powinni wylądować te głupie ch*jki, czyli w powszechnych, sponsorowanych przez ludzi pracujących psychiatrykach. Tak jak wcześniej ta hołota nakazywała utrzymywać nierobów z ich pieniędzy, tak teraz ci pracujący powinni złożyć się na polityków PiS. Będzie taniej i przyjemniej


Prawdę mówiąc nie jestem zwolennikiem PiSu ale są pewne kwestie w których się zgadzam ale też widzę ten cyrk który grają i jaką propagandę sieją byle pozostać przy władzy,jednakże również nie widzę nikogo kto był by lepszy by ich zastąpić, a jak widzę mordę Tuska to bym go naj***ł za wymalowane kurestwo na twarzy,j***nego zdrajcy który by sprzedał wszystkie Polskie wartości, nie widzę nikogo w tym rządzie kto był by lepszy od PiSu same cwe*e i lewaki więc j***ć ich wszystkich nie wybieram mniejszego zła.

420710247365

2023-10-27, 22:12
Puczysta napisał/a:

k***a góral xD Jebłem.
Przecież to Ślazak



Może to góral z Beskidu Śląskiego.

donkapusta

2023-10-27, 22:25
darek1234 napisał/a:

Bo tak właśnie jest: to Pierdnij i Spocznij zaczęło społeczną awanturę i musi ją skończyć. Gdzie? Tam gdzie powinni wylądować te głupie ch*jki, czyli w powszechnych, sponsorowanych przez ludzi pracujących psychiatrykach. Tak jak wcześniej ta hołota nakazywała utrzymywać nierobów z ich pieniędzy, tak teraz ci pracujący powinni złożyć się na polityków PiS. Będzie taniej i przyjemniej



Poniżej masz diagnozę swojego schorzenia.



popek9

2023-10-28, 04:11
Są dwie rzeczy, które mnie wk***iają, jak ktoś mówi na pole zamiast na dwór oraz zrywka zamiast jednorazówka. Jpr aż się gotuje w środku.

pankruk

2023-10-28, 12:04
ja pie**ole tego chudego nażelowanego złamasa to bym zabił jednym strzałem

psycho6social

2023-10-28, 22:10
Rick83 napisał/a:

Tak Ślonzoki chodzom sie ciulać na pole, a nie tak jak twoj stary hadziaj tłucze matke w domu.



Ślonzoki (Hanysy) chodzą na dwór, a nie na żadne pole ;) Pozdrawiam ze ŚLĄSKA :)

paweje

2023-10-31, 22:17
jak dobrze, ze ta patologia w dużej mierze sp***olila z tego kraju. Wróci bogata owszem za parę lat i będzie się panoszyć no ale było warto. Współczuję jedynie normalnym wyjezdzającym za granicę ale bez wykształcenia

Dzik5150

2023-11-04, 12:01
paweje napisał/a:

jak dobrze, ze ta patologia w dużej mierze sp***olila z tego kraju. Wróci bogata owszem za parę lat i będzie się panoszyć no ale było warto. Współczuję jedynie normalnym wyjezdzającym za granicę ale bez wykształcenia



Co ty człowieku pie**olisz? Siedzisz zapewne na bezrobociu lub zasiłku dla bezrobotnych pierdząc w fotel przed komputerem.Ludzie wyjeżdżając za granicę do pracy po prostu chcą więcej zarobić by móc realizować swoje cele,niestety nie zawsze starczają zarobki w Polsce więcej się szuka innej alternatywy typu wyjazd za granicę