18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polacy w Holandii

Maxilinexis • 2023-10-25, 17:49
Polacy na obczyźnie w akcji :brawo:


jednoręki-ujeżdżacz

2023-10-26, 06:33
Ajot napisał/a:

Trzeba przyznać, że szybko góral specyfikował gadką tych dwóch meneli.



Jak Ty na Ślązaka mówisz góral to w domu pewnie herbatkę w sedesie serwujesz.
To jakiś wiejsko- śląski akcent.

Rak.Odbytu

2023-10-26, 07:12
smc napisał/a:

Czy wam oczy cipą zarosły, czy jesteście tęczowe chłopaki...?
Normalna gadka dwóch gości, razem pracują, razem chleją i wyjaśniają swoje sprawy. Czasem trzeba dać komuś w mordę i tyle.
Ja się napie**alałem że wszystkimi swoimi najlepszymi kumplami i nadal się przyjaźnimy. Co za czasy, gdzie normalne zachowanie pokazywane jest jako patologia, a golenie jaj jako wzór... Japie**ole.


Co za czasy, kiedy patologia myśli, że patologiczne zachowania są normalne.

M_A

2023-10-26, 07:19
Ajot napisał/a:

Trzeba przyznać, że szybko góral specyfikował gadką tych dwóch meneli.



Nie góral a Ślązak!

Sonal

2023-10-26, 07:28
RobsoN napisał/a:

Przecież to był Ślunzak !



W życiu ślązok by nie pedzioł "na pole" k***a... nie ma szans. Na plac... na dwór... ale nie na pole. Takie określenie - na pole - to małopolskie określenie.

uFo125

2023-10-26, 07:53
Rick83 napisał/a:

Tak Ślonzoki chodzom sie ciulać na pole, a nie tak jak twoj stary hadziaj tłucze matke w domu.



Hasełko hadziaiaj to mi się zaraz z opolskim kundlem kojarzy nie Polak nie Niemiec tym bardziej nie Ślązak

Rak.Odbytu

2023-10-26, 09:09
uFo125 napisał/a:

Hasełko hadziaiaj to mi się zaraz z opolskim kundlem kojarzy nie Polak nie Niemiec tym bardziej nie Ślązak


Hadziaje się w Wielkopolsce mówiło na przesiedleńców zza Buga. Ale to po wojnie było, dawno temu.

jednoręki-ujeżdżacz

2023-10-26, 09:59
Ajot napisał/a:

Trzeba przyznać, że szybko góral specyfikował gadką tych dwóch meneli.



Jak Ty na Ślązaka mówisz góral to w domu pewnie herbatkę w sedesie serwujesz.
To jakiś wiejsko- śląski akcent.

Wojownik12

2023-10-26, 11:40
Blancik po pracy na legalu to jest RZYCIE nie to co u nas w Polsce. Czasem się jakiegoś frajera wydupczy i skroi na hajs, bo ja jestem kuła cwaniak i rządna normalna panna nawet nie spojrzy w moją stron3ę więc muszę swoje frustrację życiowe odreagowaç na Bogu ducha winnych ludziom. JP

Wombat212

2023-10-26, 13:45
Ajot napisał/a:

Trzeba przyznać, że szybko góral specyfikował gadką tych dwóch meneli.



To nie jest żaden góral tylko pospolity hanys

darek1234

2023-10-26, 14:25
Angevil napisał/a:

A ja się cieszę że te miliony wyjechały zagranicę pracować, bo gdyby tylu idiotów zostało w kraju, patrząc na to ilu idiotów wciąż tu żyje, to mu jako naród już bylibyśmy skończeni.



Niestety, wielu imbecyli pozostało w Polsce, to ci co głosują na Pierdnij i Spocznij

Xardas132

2023-10-26, 16:19
Góral wpadł do pokoju i cisza jakby ojciec przyszedł do dwóch bijących się braci xd

CrookerS

2023-10-26, 17:42
To wskoncu wisi mu 50 czy 150 czy 10 bo juz sie zgubilem :roll:

Karkus

2023-10-26, 18:40
Ajot napisał/a:

Trzeba przyznać, że szybko góral specyfikował gadką tych dwóch meneli.



To Ślązok, nie góral :P

Dzik5150

2023-10-26, 21:29
darek1234 napisał/a:

Niestety, wielu imbecyli pozostało w Polsce, to ci co głosują na Pierdnij i Spocznij



Wszędzie pie**olona polityka jest przypinana"na filmie ktoś się zesra"podpinacie to do jakieś partii,ja pie**ole ludzie zrozumcie że czy to PiS czy inna partia to bez znaczenia najgorsze to są podziały w społeczeństwie które zamiast myśleć racjonalnie własnym rozumem to się dzieli na zwolenników tej albo tej partii a jedni i drudzy to pie**olone świnie które liczą na większe poparcie by móc się paść za nasze pieniądze,

Darqlll

2023-10-26, 22:02
Tak bywa jak wiocha jedzie na zachód na pole