18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polacy przegonieni przez Irlandczyków

kolosialdo • 2016-02-07, 22:44
Typowe lewactwo mocne w większych grupach. Tak się zastanawiam czy to nie jest choroba umysłowa, bo k***a jak można pomimo tylu incydentów mających miejsce KAŻDEGO dnia, oraz ich jawnej niechęci do asymilacji dalej być za ich przyjmowaniem. Nie jestem nostradamusem czy ch*j wie kim, ale każdy racjonalnie myślący zauważy że wojna kulturowa jest nieunikniona.
Cytat:

Do sieci trafiło nagranie, na którym zostało uwiecznione przepędzenie grupy Polaków zmierzających na manifestację PEGIDA w Irlandii.

Na zamieszczonym przez lewicowych aktywistów nagraniu, widzimy jak grupa Polaków zmierzających na antyislamską manifestację organizowaną przez PEGIDA zostaje przepędzona przez mieszkańców Dublina wspieranych przez lewicowych aktywistów.

Towarzyszący Polakom mieszkańcy Dublina i lewicowi aktywiści kierowali pod ich adresem wyzwiska tj. faszystowskie świnie, „nazi scum” i śmiecie.

Polacy w pewnym momencie ratują się przed narastającą agresją Irlandczyków ucieczką.







źródło: pikio.pl

EdmundKemper

2016-02-08, 11:24
Karma wraca prędzej czy później więc tylko kwestia czasu aż dosięgnie Iroli.

@marksista13 Wiesz, że Marks mocno kibicował Polsce, aby się odbudowała i stała potęgą? Co więcej, uważał że My i Węgrzy będziemy w przyszłości mocarstwami, a z ogólnej niechęci do Słowian tylko Polaków lubił. I nawet stwierdził: "Polska będzie przedmurzem Europy, gdy na kontynent spadnie azjatyckie barbarzyństwo."

thewhitestar

2016-02-08, 11:30
Kuriozum... Polscy imigranci idą na manifestacje przeciw imigrantom... Leże k***a i kwicze... Poza tym co was to w ogóle boli, chyba miejscowi powinni mieć więcej do powiedzenia więc dobrze, nie? Wy byście sobie życzyli żeby przyjezdni robili manifestacje w naszym imieniu? No k***a nie sądzę...

Adamo360

2016-02-08, 11:38
Zawsze żyli za plecami Wschodniej Europy to teraz tak jest :) Lewactwo.

oleyu

2016-02-08, 11:40
Niech Nasi wracają do Polski. Po Ch.. tam siedzą w tej Irlandii, Anglii. U nas będą mogli łazić na legalu.

Kozioł.

2016-02-08, 11:41
A ch*j im na grob jeszcze pare lat i kazdy bedzie chcial mieszkac u "nazistowskich smieci"

mi...........80

2016-02-08, 11:48
Wiadomo że idiotyzm ale Polacy nie są u siebie więc niech się nie wpie**alają. Jak nie pasuje to zapraszamy do ukochanej ojczyzny z polskimi zarobkami, podatkami i.t.d.

Kozioł.

2016-02-08, 11:53
Mitrus gdyby nie rzady lewakow to nikt nie musialby wyjezdzac z kraju ale twoi koledzy z lewej flanki wszystko sprzedali wieleosob mialo wybor wyjechac albo glodowac.

kubex10091

2016-02-08, 12:03
EdmundKemper napisał/a:

Karma wraca prędzej czy później więc tylko kwestia czasu aż dosięgnie Iroli.

@marksista13 Wiesz, że Marks mocno kibicował Polsce, aby się odbudowała i stała potęgą? Co więcej, uważał że My i Węgrzy będziemy w przyszłości mocarstwami, a z ogólnej niechęci do Słowian tylko Polaków lubił. I nawet stwierdził: "Polska będzie przedmurzem Europy, gdy na kontynent spadnie azjatyckie barbarzyństwo."


Haha, chyba ci się pomyliło z Max (Kolonko). Marks i Engels byli przeciw polakom. Uważali, że Polskę powinno się poddać pod rozbiór i nigdy nie dopuścić do jej odbudowania.

Spinacie się, że Polacy nie są u siebie i nie powinni się odzywać. Otóż oni tam żyją, płacą podatki i wysyłają dzieci do szkoły. Mają wiec prawo walczyć z tą lewacką ideą, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim rodzinom. Poza tym porównywanie polskich imigrantów zarobkowych do tych śmierdzących darmozjadów jest wyrazem waszego bezmózgowia. Oczywiście, że dużo marginesu wyemigrowało, ale oni nigdy nie byli kryci i wyjęci spod prawa. Te bydło co napływa teraz do Europy nie ponosi prawie żadnej odpowiedzialności za swoje czyny. Do tego zbijają się w kliki, tworzą własne getta i uniemożliwiają normalne funkcjonowanie ludzi. U mnie w mieście ulice na ciapatym osiedlu wyglądają jak Istambuł. Stoją grupki na ulicy, gadają, handlują, wpie**alają kebsy, dzieci biegają po ulicy. Nie da się przejechać autem, tam gdzie jest ograniczenie do 30, można jechać max 5, bo człowiek się czuje jakby jeździł po chodniku.

mut1234

2016-02-08, 12:17
Chyba było wyraźnie napisane że to nie anty imigrancka manifestacja tylko przeciw islamowi, więc ci którzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem niech nic nie piszą o tym że Polacy tam mieszkający też są imigrantami, bo to nie o to chodzi.

mi...........80

2016-02-08, 12:26
Kozioł. napisał/a:

Mitrus gdyby nie rzady lewakow to...



Tak sobie to tłumacz.

~Sokole_Oko

2016-02-08, 13:01
Mieszkam od 10 lat + w Dublinie...
Pierodlenie farmazonow nagrane przez jakiegos popapranca.
Czekam na relacje Irlandzkiej Pegidy.

PS; Do wszystkich tutaj pajacow ktorzy ch*j maja pojecie o Irlandii czy piszacych tu debilach o pijanych laskach obciagajacych fiufy w knajpach. Ty stary w polsce nie ma lachociagow ? Dobieraj miejsca do ktorych chodzisz to sa i bardzo fajne irlandki ktore tez znam.

A co do emigrantow...
W Irlandii jak w polsce moga sobie przyjechac. Ale niech tylko zrobia cokolwiek!
Tu ludzie nie raz wychodzili na ulice i roznosili w iment cale centrum tylko po to aby pokazac ze cos im sie nie podoba.

Imie_jego_44

2016-02-08, 14:17
Lewactwa mi nawet nie szkoda, niech się sami unieszkodliwią, szkoda tylko, że Irlandia jest tak blisko.
Zamiast dziękować Polakom za bratnią pomoc, szkalują ich!
Trudno, Polacy chcieli działać zapobiegawczo, niestety już za późno i mam nadzieję, że gdy będą nas błagać o pomoc odpłacimy im pięknym za nadobne!
Chwała Wielkiej Polsce!!!

Sadix123

2016-02-08, 15:45
IRA wróć!

Agre

2016-02-08, 15:56
Cytat:

do czego to k***a doszło, żeby nas dumny naród Polski nazywać nazistami ... świat sie wali...


Wat ? a poco wpie**alane są tony filmików czego to islamiści nie odpie**olą złego ?
Jakiej reakcji się spodziewacie po u odbiorcy obejrzeniu takiego filmiku?
Miłości k***a ?
Uzasadniajcie swoją nienawiść do imigrantów jak chcecie ale i tak "celowo" by dodać oliwy do ognia zostaniecie nazistami po czym faktycznie się nimi staniecie :P
Idźcie sie z nimi nawzajem kosić :D
A potem żądajcie misji pokojowej w Iranie bo okaże się ze ponoć tam okaże sie jest kolebka terrorystów i popierajcie świętą walczącą z terroryzmem USA :D

woofer51

2016-02-08, 16:27
Cieszę się, że byłem w wojsku i przynajmniej mam jakiekolwiek obycie z bronią. Może kiedyś będzie potrzeba aby strzelać do tych brudasów