18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polacy przegonieni przez Irlandczyków

kolosialdo • 2016-02-07, 22:44
Typowe lewactwo mocne w większych grupach. Tak się zastanawiam czy to nie jest choroba umysłowa, bo k***a jak można pomimo tylu incydentów mających miejsce KAŻDEGO dnia, oraz ich jawnej niechęci do asymilacji dalej być za ich przyjmowaniem. Nie jestem nostradamusem czy ch*j wie kim, ale każdy racjonalnie myślący zauważy że wojna kulturowa jest nieunikniona.
Cytat:

Do sieci trafiło nagranie, na którym zostało uwiecznione przepędzenie grupy Polaków zmierzających na manifestację PEGIDA w Irlandii.

Na zamieszczonym przez lewicowych aktywistów nagraniu, widzimy jak grupa Polaków zmierzających na antyislamską manifestację organizowaną przez PEGIDA zostaje przepędzona przez mieszkańców Dublina wspieranych przez lewicowych aktywistów.

Towarzyszący Polakom mieszkańcy Dublina i lewicowi aktywiści kierowali pod ich adresem wyzwiska tj. faszystowskie świnie, „nazi scum” i śmiecie.

Polacy w pewnym momencie ratują się przed narastającą agresją Irlandczyków ucieczką.







źródło: pikio.pl

nerusss

2016-02-07, 22:51
zobaczymy jak będą śpiewać irlandczycy jak imigranci pokażą im co potrafią a jak wtedy naszych Polaków poproszą o pomoc to najlepszą odpowiedzią było by "sp***alaj"

morfeusz_123

2016-02-07, 22:55
Ale się wk***iłem,
dla zachodniej europy nie ma już chyba ratunku

Than2815

2016-02-07, 22:57
do czego to k***a doszło, żeby nas dumny naród Polski nazywać nazistami ... świat sie wali...

mygyry

2016-02-07, 23:03
Lewaccy kretyni opłacają niczego nie świadomych innych kretynów i stąd takie cyrki, jeszcze będą na kolanach prosić o wsparcie

Dzisiaj

2016-02-07, 23:54
Irlandczycy to sp***oliny. Typowy weekend w Dublinie :

mega naj***ne laski i mega naj***ni kolesie zmieniaja puby co godzine. Praktycznie w kazdym kiblu wciagana jest koka. Znajomy zrobil sobie irokeza - pijane laski zaczepily go i jedna na dziendobry mowi :
- fajna masz fruzyure, jak mohikanin, jeszcze nie robilam loda mohikaninowi...
Temperatura okolo 0 i silny wiatr (odczuwalna temp moze z -5) laski w szpilach i mini popie**alaja co 2 minuty.
Nad ranem 99.9% wraca mega przeplaconymi taxi do domow...

Umyslowe sp***oliny

i.m.p.

2016-02-08, 00:05
Napisałem do kumpeli, która tam mieszka, i odpowiedziała mi tak:

Cytat:

- Nie widziałam wcześniej tego nagrania. Wątpię żeby ta grupka Polaków była główna atrakcja tej manifestacji, parę osób które krzyczą nazzi itp nie są nawet Irlandczykami.

- No właśnie u nas różne rzeczy piszą. I jestem prawie pewien, że często docierają do nas zniekształcone plotki a nie prawdziwe informacje.

- dokładnie. Ja zawsze uważałam ze informacje są przekręcane i przedstawiane tak: ,, my biedni Polacy napiętnowani przez wszystkich" ale to tylko moja opinia oczywiście poparta latami własnych doświadczeń ,,wśród obcych, na emigracji za chlebem"


kocyk8000

2016-02-08, 01:12
jutro kupie sobie flache i odstawie na bok i wypije swietujac dopiero jak islamisci rozpie**ola ta lewacka sp***oline, zeby im matki na raka pozdychaly a sasiedzi ich zony r*chali

maciejosw

2016-02-08, 01:55
jak Polska Anglię ratowała w IIWS tak teraz bedzie musiała ratować calą zachodnią europe :D co oni by bez nas zrobili

kubex10091

2016-02-08, 01:56
Zawsze mogli stać i wyłapać wpie**ol od 3 razy większej grupy. Dziwi mnie jednak jak łatwo ludzie łykają argumenty o nazistach faszystach itd. Wystarczy myśleć troszeczkę, sprawdzić słownik języka polskiego, poczytać troszkę w internecie i tadam, okazuje się, że lewactwo to spuścizna faszyzmu, nazizmu i szowinizmu.
Jak ktoś mnie w dzisiejszych czasach wyzywa od nazistów i faszystów to powiem wam, że mi się łezka w oku kręci. Wiem wtedy, że jestem dobrym patriotą i nacjonalistą.

marksista13

2016-02-08, 02:52
Haha, imigranci kontra imigranci. Polacy to jednak na serio są zj***nymi hipokrytami. Dobrze, że ich przepędzili, niech szczekają na własnym podwórku, w tej swojej ch*jolandii.

Erni90

2016-02-08, 03:05
To jest obłęd świat zwierza ku upadkowi

KolekcjonerDobrego

2016-02-08, 08:40
podobno jakiegoś polaka zaciukali na wyspach, maczetami - ktoś cos?

elfis

2016-02-08, 08:40
irlandia kiedyś była katolicka teraz będzie muślimowa , żal mi tej lewackiej europy , ale spoko bo jak islam zacznie rzadzić to się weźmie najpierw za ateistyczne lewactwo

BialyNigger

2016-02-08, 10:12
Większość polskich imigrantów to takie same pijawy co pojechały za socjalem co ciapaki teraz...