18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polacy pomóżcie!!!

Zadi_ • 2016-09-27, 14:46
Pijany chłop w beemce spod Jędrzejowa aresztowany zagranico :roll:


Loaloa

2016-09-27, 19:36
Przyjechało bydło z polszy i robi gnój w cywilizowany kraju. Holandia jest zbyt mała na tak wielkie nieszczęście, jakim jest polactwo.

wielkiwafel

2016-09-27, 20:06
Mieszkam w Holandii od 3ch lat. Obiektywnie patrząc to służby porządkowe tj. policja działa tu bardzo dobrze. Nie zgadzam się często w wyrokami sądów, ale policji nie zarzuciłbym wiele. Nawet na filmie widać jak spacyfikowali tego "wsiura".

I w obronie Polaków na obczyźnie, 90% chce normalnie żyć i miec święty spokój, no ale zawsze znajdzie się margines jak na w/w filmiku.

A po za tym sądzę ,że Unia Europejska powinna zostać zniszczona.

stary_piernik

2016-09-27, 20:07
TJE .... kompletnie mnie to nie dziwi.. serio

wwwj

2016-09-27, 20:15
@wielkiwafel JKM krulu to ty ?!

Promek

2016-09-27, 20:16
Jedno mnie tylko dziwi... Czemu na brudasow ktorzy z meczatami tam biegaja i rozruby robia tak liczniie sie nie rzucaja?!

Polemon

2016-09-27, 20:22
To pewnie ten górnolotny myśliciel co się dorobił po 2latach Bmki.

kocyk8000

2016-09-27, 20:25
Xaimeii napisał/a:



Otóż, mam to w dupie :D


W twojej dupie juz napewno goscilo wielu kolegow moze i nawet twoj ojciec :hitler: ale nie zaczynam tematu zeby cie wyzywac od pedalow bo szkoda na to czasu. Wiedz tylko ze za granicami kazdy rozpozna twoj akcent i jesli sie nie przyznajesz ze jestes Polakiem (nawet i lepiej po ch*j nam pedalstwo w kraju?) to bierze cie poprostu za rumuna albo jeszcze gorszy wynalazek tak ze zastanow sie troche nad swoim postepowaniem, bo jesli ktos nam przynosi wstyd za granica to wlasnie takie scierwo jak ty. Ludzie pytajacy czy jestes Polakiem wiedza ze nim jestes i potem zastanawiaja sie ´`czemu ta j***na ciota wstydzi sie swojego kraju co jest tam nie tak``?

-Je vraagt je af: “Wie ben ik?” -ik heb een snele antwoord voor jou, je bent een POOLSE HOER

kapelan_szturmowy

2016-09-27, 20:39
Wracałem teraz z pracy i zajechałem na stację jeszcze po papierosy. Przede mną wjechały na stację trzy VW t5 z polskimi pracownikami z Norwegi. Na dwadzieścia minut stacja była sparaliżowana, a ja stałem wraz z pozostałymi klientami w sumie w wejściu i obserwowaliśmy. Nikt z nas nie zajmował kolejki. Staliśmy przy drzwiach,i z obcymi ludźmi wymienialiśmy porozumiewawcze spojrzenia. Takiego bydła, to ja nawet ja się nie spodziewałem. Rejestracje RDE i RMI. Nawet dziewczyny z obsługi już wymiotowały oczami. Darli się jak na pastwisku, co to oni nie zarobili w Norwegi i teraz ich stać, przechodzili za ladę i obejmowali dziewczyny z obsługi które z obrzydzeniem się odsuwały, ostentacyjnie otwierali piwa i pili przed płaceniem, ordynarnie bekali wpie**alając (nie jedli - wpie**alali) hot dogi do tego na przemian znów drąć ryje i mażąc wszystko dookoła sosami... Bydło, poprostu, bydło. Starsza babka, stojąc za mną tylko burknęła pod nosem: "elyta emigracji wróciła..."

Toolpa

2016-09-27, 21:01
up (edit: @kocyk8000)

Dałem Ci piwko. Dobrze prawisz, jednak mam pewne zastrzeżenia. Nie wiem jak jest z niemieckim, bo nienawidzę tego języka, ale posługując się angielskim nie jest tak hop siup wyczaić po akcencie narodowość. Mnie najczęściej przybijali pochodzenie from Rasija. Przeciętny anglik słysząc "k***a", myśli "Polak" i chyba nic poza tym.

Podobne zabawy miałem we Włoszech tzn. imprezowałem nad Adriatykiem prawie 2 tygodnie. Włoskiego ni ch*ja nie umiem biegle, więc do pogadania miałem tylko z ludźmi, którzy ogarniali angielski. Za każdym razem padało pytanie, skąd jestem, a ja kazałem zgadywać. Żadna z osób nie powiedziała, że jestem Polakiem. Nikt. Jak już komuś coś świtało, to przeważnie mówił Europa Wschodnia. Dla nich, to jeden ch*j, czy to Ukraina, Litwa, Polska, Białoruś, czy Ruskie. Słyszą słowiańską gadkę i to na tyle.

W odróżnieniu od Xaimeii z dumą mówiłem, że jestem Polakiem. Padały różne skojarzenia, od Lecha Poznań po obóz Auschwitz. Swoją drogą ciekawa wiąże się historia z kolesiem, który na słowo Poland od razu mi odpalił o "Auschwitz!". Opisałbym ją i to jak łysy, wydziarany, zadeklarowany włoski neonazista widzi sprawy szeroko pojętej współczesnej historii, ale właśnie zapalam jointa i wiem, że zanim zacznę już mi się nie będzie chciało. Hue Hue

0smiechu

2016-09-27, 21:08
hehehe , typek z JEBdrzejowa hehe, buractwo level master

Loaloa

2016-09-27, 21:28
@Toolpa
polactwo nie musi się nawet odzywać, od razu poznać po czerstwych, nieskażonych myślą ryjach. Ogólnie akcent trudno jest rozpoznać u osoby posługującej się językiem angielskim bardzo długo. U świeżaka wystarczy kilka słów i już wiadomo skąd przybył.

Xa...........ii

2016-09-27, 21:36
@kocyk8000 poszczekałeś? To wracaj na budowę za 1500 :oops:

Zero logicznych argumentów, zero sensu wypowiedzi, takie buraki jak Ty tylko wyzywać potrafią, oj jak przykro :lol:

Co jest nie tak z tym krajem? Właśnie takie bezmózgowia jak Ty i podobni Tobie, tylko pluć i szczekać potraficie, inteligencją jesteście nawet za murzynami, co już jest wystarczającym powodem byś skleił mordę, bo nic inteligentnego do napisania nie masz, także jeśli łaska

Zamknij mordę i dopóki Twoje IQ nie wzrośnie do przynajmniej dwucyfrowej liczby nie waż się odnosić się do mnie ani do jakiejkolwiek mojej wypowiedzi :roll:

PS: To ciągłe wypominanie mi tej literówki jest tak żałośnie słabe (choć idealnie opisuje wasz poziom, także tak trzymać)... :lol:

kenzol

2016-09-27, 21:51
Ale zrobiłem dzisiaj dobry bigos :-)

kocyk8000

2016-09-27, 22:05
Xaimeii napisał/a:

@kocyk8000 poszczekałeś? To wracaj na budowę za 1500 :oops:


chlopczyku ludzie na budowie zarabiaja po 2500 i wiecej na reke, ale niestety cioty nie maja tam wstepu i niestety nie mozesz tego wiedziec. Jesli cie tak to interesuje to pracuje w Audi Brussels (przez tydzien zarobie wiecej niz ty w miesiac zapie**alajac po 12h wyksztalciuchu od pluga oderwany) skladajac audice ktora ty za 15 lat kupisz od turka w przekonaniu ze to najnowszy model od pierszego wlasciciela, jezdzony tylko do kosciola. Teraz idz wyplacz sie w ramie swojemu przypalanemu chlopakowi zanim zacznie cie zapinac analnie