18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polacy pomóżcie!!!

Zadi_ • 2016-09-27, 14:46
Pijany chłop w beemce spod Jędrzejowa aresztowany zagranico :roll:


SirMajkel

2016-09-27, 14:55
kolejny pijak, burak i wiochmen, który kozacy za granicą. Ilu ja takich idiotów poznałem jak byłem w UK to nie zliczę.... wstyd na cały świat.

garota

2016-09-27, 15:03
A później ludzie się dziwią że za Polakami się nie przepada w większości miejsc na ziemi. W ch*j smutne to jest. Wstyd.

TheMozg01

2016-09-27, 15:11
I ta biała czapka wpie**olka na czerepie tej "morduni: obok :D
pie**olony "kwiat" polskiego narodu robi wstyd porządnym Polakom.

hellbwoi

2016-09-27, 15:14
Jak wytrzeźwieje i dostanie rachunek za gościnne występy to na trochę ochłonie.

~Angel

2016-09-27, 15:33
Chyba całą policję z miasta ściągnęli na tego wieśniaka.

Dymekx

2016-09-27, 15:41
@garota w ch*j smutne to jest twoje pie**olenie, zobaczy jednego trepa i od razu utożsamia z Polakiem

Xa...........ii

2016-09-27, 15:48
@Dymekx wyjedź typie z polszy dalej niż poza swoje województwo a dopiero potem się odzywaj, takich bohaterów jak ten na filmie są tysiące, polacy za granicą to w dużej mierze właśnie takie patologie społeczne, które wyjechały na zmywak bo tutaj nikt takiego patusa przyjąć nigdzie nie chciał.

Ja się nigdy nie przyznaję jak mnie ktoś pyta o narodowość, że jestem polakiem, wstyd i hańba przyznać się do narodowości przez takich imbecyli.

Od razu tylko odpowiem wszystkim psychopatriotom z tekstami typu " hurr nie potrafisz się przyznać skąd jesteś to Ty ch*j a nie polak jesteś durr "

Otóż, mam to w dupie :D

drapochmur

2016-09-27, 15:56
Jaja w ch*j szkoda, że turbanów tak nie pacyfikują

~Blackhunter

2016-09-27, 16:05
... a tak nie wiele brakowało. Rzut na glebę prawidłowy tylko trochę zabrakło precyzji. Metr dalej i pan motorniczy mógłby dokończyć dzieła.

janlew

2016-09-27, 16:27
Co wy mudżynowi kibicujecie czy jak?

KlinikaAborcyjna

2016-09-27, 17:19
Xaimeii napisał/a:

@Dymekx wyjedź typie z polszy dalej niż poza swoje województwo a dopiero potem się odzywaj,



Tak to mówią o nas ruscy, nigdy Polak tak nie powie o swojej ojczyźnie. To jest Polska a nie k***a żadna polsza.

Xaimeii napisał/a:


Ja się nigdy nie przyznaję jak mnie ktoś pyta o narodowość, że jestem polakiem, wstyd i hańba przyznać się do narodowości przez takich imbecyli.



Dokładnie nie możesz powiedzieć że jesteś Polakiem bo nim k***a nie jesteś, jesteś tylko polskojęzyczny.
Istnieje też możliwość że jesteś trollem ale cytując xaimeii
Xaimeii napisał/a:



mam to w dupie :D

kim jesteś.

Zadi_

2016-09-27, 17:24
O, xaimeii, to ten co ostatnio pisał, że jest 100% homo

Xa...........ii

2016-09-27, 19:10
@KlinikaAborcyjna się polaczek zbulwersował :-?

@Zadi_ Haha, no bardzo śmieszne, niektórzy użytkownicy tego portalu serio mają naj***ne w główce, by się jednego słówka dopieprzyć :roll:

bloodwar

2016-09-27, 19:12
Ja ostatnio gadałem z policjantką z NL i mówiła, że w całej swojej karierze dostała tylko raz po mordzie, tylko raz przez 5 lat ktoś odważył się podnieść na nią rękę, zgadnijcie jakiej był nacji? :)