18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polacy podpierdolili bentleye w Niemczech

Ruli • 2013-11-18, 23:03
Trzy luksusowe samochody bentley odnalazła policja w woj. kujawsko-pomorskim. Auta skradziono tydzień wcześniej z salonu firmowego na terenie Berlina. – Kradzieży pięciu samochodów z salonu sprzedaży bentley w stolicy Niemiec dokonano w nocy z 7 na 8 listopada. Każde z aut warte było ponad 250 tys. euro, a z informacji zdobytych przez niemiecką policję wynikało, że pojazdy zostały przemycone na teren Polski – poinformowała w sobotę Monika Chlebicz, rzeczniczka kujawsko-pomorskiej policji.

We wtorek strona niemiecka oficjalnie poinformowała polską policję o poszukiwaniu skradzionych aut i zwróciła się o pomoc.
– Już następnego dnia nasi funkcjonariusze odnaleźli jeden ze skradzionych samochodów, który został ukryty na terenie Inowrocławia. Krótko potem, kolejne auto odnaleziono w garażu na terenie Torunia – dodała rzeczniczka. W piątek oficer dyżurny komendy policji w Rypinie otrzymał informację od przypadkowego spacerowicza, o luksusowym samochodzie, który ktoś porzucił na terenie przydrożnego lasu. Po sprawdzeniu okazało się, że pojazd pochodził z berlińskiego salonu.Odzyskane samochody zostały już przekazane do Niemiec. Policjanci poszukują pozostałych aut i ustalają tożsamość sprawców kradzieży.




Swoją drogą maja rozmach sk***isyny, podj***li 5 bentleyów z największego salonu bentleya w Europie, w sumie 4 już znaleźli ale jeszcze 5 został który może został opie**olony w ruskach.

Autor: atab, kan; Źródło: PAP

qivis

2013-11-19, 13:59
BrunerOvned napisał/a:


Stary, nie załamuj.... Jesteś analfabetą czy ostatnią p*zdą? Przeczytaj temat jeszcze raz od nowa! :homer:



Poprawiając sam zaj***łeś głową w sosne bo w temacie nie ma gdzie znaleźli tylko skąd podpie**olili, drugi kolega ma zbyt leniwa dupe by czytać :!: ,że znaleźli w okolicach Inowrocławia-Torunia i pod lasem.

Ruli

2013-11-19, 14:07
@up " Już następnego dnia nasi funkcjonariusze odnaleźli jeden ze skradzionych samochodów, który został ukryty na terenie Inowrocławia. Krótko potem, kolejne auto odnaleziono w garażu na terenie Torunia – dodała rzeczniczka." A to co to jest ? O dwóch napisane, więc mógł się spytać gdzie oprócz Inowrocławia i Torunia znaleźli pozostałe jeśli znaleźli wiec chciałaś zabłysnąć ale nie wyszło a sama nawet nie doczytałaś więc do kuchni bo pora obiadowa.

ixar

2013-11-19, 14:14
Jak Toruń to ostatni pewnie stoi w garażu u rydzyka....

a nie .. sorry on ma Maybacha ze składek wiernych.


paka2000

2013-11-19, 14:31
"Jak Toruń to ostatni pewnie stoi w garażu u rydzyka....

a nie .. sorry on ma Maybacha ze składek wiernych. "

Zaraz wpadnie młode kółeczko kościelne i polecą teksty "należy mu się", "To z darowizn", "a widziałeś żeby on miał te wszystkie bogactwa?", "kup sobie maść na ból dupy".

A co do Bentleyów, auta piękne i chyba każdy widząc to auto ma chęć takiego mieć. Ale kraść takie auta, to jakby ukraść zabytkowe auto, którego pozostała garstka egzemplarzy. Głupota :)

Catacombe

2013-11-19, 14:41
BongMan napisał/a:

pie**olone szwabstwo po zajęciu Warszawy zaj***ło całe złoto, jakie znajdowało się w rezerwach Narodowego Banku Polskiego. Polska NIGDY tego złota nie odzyskała. Nie mówili na historii w szkole? Nie mówili w mediach? I k***a nie powiedzą, bo fryc pie**olony ukradł też prawdę i zastąpił ją propagandą! Nie tylko z naszego kraju nakradło szwabstwo, ale lepiej łykać propagandę, że Polacy to złodzieje. O nie, nie ma na świecie bardziej złodziejskiego narodu niż szwaby. Kradli nie tylko rzeczy wartościowe, ale też kulturę, wynalazki, dzieła sztuki i wszelki dorobek narodów, które podbili, próbowali zniszczyć i próbują do teraz.



To wina ciot***tego rządu że nie nic na ten temat nie mówi, bo po co Niemcy maja brudy ze swojej historii wyciągać? Poza tym od z tego co mi wiadome Bentley jest prywatną marka samochodów, wiec co to ma do rzeczy, chciałeś się tylko podzielić sie bólem dupy.

hubert12345

2013-11-19, 15:32
O to u mnie w mieście Bentleye ktoś zostawia a ja nic o tym nie wiem ? :P P

LukaRMC1

2013-11-19, 15:38
Ktoś zaj***ł auto za 250 koła i schował je w garażu z PRL'u :D Ciekawe jak z niego wysiadł, co?
Moje miasto! Takie piękne :P
INOWROCŁAW.

kih0n

2013-11-19, 16:21
"jak to było zorganizowane? autobusy jakieś po podstawiali czy co? 500 chłopa poszło!"

swoją drogą, jak cisnęli po autostradzie to ciekawy widok

Lemon19

2013-11-19, 19:18
W Kujawsko - Pomorskim wszystko kradną :D W miejscowości gdzie chodziłem do LO były same asy. Jak nie 2 typów co zaj***ło ziomka za paczkę fajek, to znowu 3 ziomków buchnęło napis z nad bramy obozu, potem jeszcze jakieś dz**ki, które zarażały HIV w Irlandii. Totalna patologia.

wujeksqadi

2013-11-19, 20:15
A że jeden Z tych samochodów został odnaleziony we Włocławku kilka dni temu to juz nikt nie napisze :)
Stał sobie na parkingu pod blokiem :D

parzyh

2013-11-19, 20:26
na bank mieli ugadane z wlaścicielem salonu, ktos dął im zielone światło i wpadli, właściciel dostał hajsy z odszkodowania i pewnie dostałby też procent od sprzedaży do ruskich. Pech chciał, że musiał to zgłosić na policję a ta zabardzo się wczóła w rolę i znalazła auta :D KTO UKRADŁBY AUTA Z SALONU w BERLINIE? Pewnie blisko centrum gdzie same kamery...

BrunerOvned

2013-11-19, 20:30
qivis napisał/a:


Poprawiając sam zaj***łeś głową w sosne bo w temacie nie ma gdzie znaleźli tylko skąd podpie**olili, drugi kolega ma zbyt leniwa dupe by czytać :!: ,że znaleźli w okolicach Inowrocławia-Torunia i pod lasem.



qivis, rozumiesz to co napisałaś? Czy od obierania kartofli w kuchni już Ci całkiem mózg odjęło? :mrgreen:

matiqq

2013-11-19, 21:23
Nie ma ch*ja we wsi światowej, który wymyśliłby zabezpieczenie 100%'owe.

Zawsze będzie zdziwienie a zaraz za nim pojawi się sprawca-Polak z wiedzą.

Enigma, Bugatti , Bentley, Helikopter i odrzutowiec to wystarczające powody, by wielkie koncerny miały powody do obaw (a raczej ubezpieczalnie).

Swoją drogą, niedawno natrafiłem na informację, iż Polak rozbroił BMW e39 które służyło na pokazach zabezpieczeń, i w dniu kradzieży oraz rok później było najlepiej zabezpieczonym samochodem na świecie. Polak zaj***ł 5'tkę z lawety i odstawił na stację paliwową czy coś takiego tylko po to, by udowodnić, że się,k***A, da.

a i jeszcze jedno, dla czego nie Policja nie sprawdza nagrań z monitoringów na "cepeenach"?

Bentley mimo prestiżu potrzebuję benzynki, a nawet sporo przy zapie**alaniu z Niemiec do Rosji.