18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polacy na meczu w UK

by...........cz • 2012-10-01, 12:19
Rudy chyba nic nie zrozumiał :amused:

BulletRide

2012-10-01, 12:43
o qwa, dawno już nie widziałem (słyszałem) takich debili

ŻyrafyWchodząDoSzafy

2012-10-01, 12:46
k***a! Jedna z najlepszych lig piłkarskich na świecie, piękny stadion, stokroć lepsi od polskich piłkarze, a Ci debile zamiast czerpać z tych wszystkich dobrodziejstw ojczyzny futbolu, za życiowy cel postawili sobie nagranie filmiku, gdzie w prymitywny sposób naśmiewają się z Bogu ducha winnego chłopaka. Tylko Polak tak potrafi! :(

k18t

2012-10-01, 12:49
@up pie**olicie, dawno się tak nie uśmiałem

Towdi

2012-10-01, 13:32
@up
nie spinaj pośladów, rudzi są po to, żeby ich wyszydzać.

Nie ważne w jakim kraju czy języku

Ma...........18

2012-10-01, 13:46
hahahah ! ;D to mi sie podoba ;p zawsze jak jade za granice to sobie p*zde po polsku kręce z idiotów ;D

kaiel

2012-10-01, 15:09
zwykłe palanty

Stew

2012-10-01, 15:22
@Mathew18 Bo jesteś nieudacznikiem. Z ciebie pewnie też pompę cisną. "Polak, polaczku, pie**olony polaczku". A ty jesteś takim kozakiem jak ci na filmiku.

Nie bronie rudych, ale to jest żałosne. Jadą do obcego kraju, bo p*zdy nie potrafią przeżyć w Polsce ale kręcą 'bekę' z miejscowych.

P.S. Nie, nie jestem rudy :D

maciej1988

2012-10-01, 15:30
Palanty jak cholera...ale czasem z takich głupków jest najlepsza polewa

maxboats

2012-10-01, 15:32
Wyjedź do Anglii , to dopiero się przekonasz jakie polaczki to sk***ysyński naród.



RuBu

2012-10-01, 15:33
a po meczu wpie**ol od kolegów rudego - bo rudy jak się okazało uczy się/pracuje - z polakami i ogarnia więcej języka polskiego niż ci Angielskiego.

Ro...........ce

2012-10-01, 15:34
Ale, k***a, zabawne. Chyba dawno dobrego wpie**olu nie ogarnęli ch*je tępe.

Swka

2012-10-01, 15:34
Fumar napisał/a:

@Mathew18 Bo jesteś nieudacznikiem. Z ciebie pewnie też pompę cisną. "Polak, polaczku, pie**olony polaczku". A ty jesteś takim kozakiem jak ci na filmiku.

Nie bronie rudych, ale to jest żałosne. Jadą do obcego kraju, bo p*zdy nie potrafią przeżyć w Polsce ale kręcą 'bekę' z miejscowych.

P.S. Nie, nie jestem rudy :D



No nie... będziemy ponurakami i siedzieli cicho na tyłku tak jak mamusia i nauczyciele w szkole Tobie kazali ;<

Nie piernicz tutaj swoje farmazony, to nie jego wina że jest rudy i nie jego wina że jest wyśmiewany... tak jest i będzie, zawsze ktoś się znajdzie kto nie odpuści rudemu, niewiadomo jak daleko wstecz spojrzysz to rudy jest ciśnięty... A ci tutaj ani go nie wyzywają ani nic, wykrzykują tylko "RUUUDY!" i mają fajną zabawę przynajmniej na chwilę...

A po tym jak piszesz dajesz mi do zrozumienia że jesteś takim samym nudnym człowiekiem jak Ci dookoła co siedzą i nawet nie pokibicują, siedzą tak jak na mszy w kościele...
To właśnie jest żałosne!

photoactions

2012-10-01, 15:37
Rudy po prostu jest mądrzejszy niż jacyś dwaj debilni polaczkowie. ot co.