18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polacy na meczu w UK

by...........cz • 2012-10-01, 12:19
Rudy chyba nic nie zrozumiał :amused:

Jai

2012-10-01, 15:38
Nie nie. To nie tak. Rzecz w tym, że oni wiedzą, że ten rudzielec tego nie rozumie. Mogliby mu cisnąć, ale czemu nie drą japy "GINGEEER"? Bo jeszcze by się okazało, że angole nie do końca p*zdy i panowie Polacy wyszliby ze stadionu bez zębów. Albo tępe p*zdy zwyczajnie nie wiedzą jak powiedzieć rudy po angielsku.

Śmieszne to by było, jakby mu cisnęli tak, by słyszał i rozumiał.
Inaczej to zwykłe tchórzostwo.

A jak się wam to podoba to jesteście takie same p*zdy jak Ci dwaj.

Ro...........ce

2012-10-01, 15:40
@Swka co ty w ogóle pie**olisz ? Wyzywanie rudych to kolejna okresowa moda za którą podążasz jak leming. To co robią te pajace jest po prostu ch*jowe. Nie trzeba być "nudnym człowiekiem" żeby to zauważyć. Jeżeli ciebie to bawi to jesteś idiotą jak te typy z filmiku. Trzeba odróżniać żart od zwykłego sk***ysyństwa.

miskolargol

2012-10-01, 15:41
kula w leb takim smieciom.

Stew

2012-10-01, 15:42
@Swka Nie mogę tego czytać. To, że skomentowałem filmik tak a nie inaczej, oznacza, że jestem 'ponurakiem'?

Wiem, że z rudych, czarnych, żydów etc. się śmieją, ale nie oznacza, że trzeba być frajerem.
Poszli na mecz pokibicować, czy się pośmiać?

Jakby Tobie jechali za granicą 'Polaczek' jak wspomniałem wyżej, też byś k***a siedział i pomyślał: "Ech, chłopaki mają fajną zabawę. Przecież tak ma być, bo od zawsze jak daleko wstecz spojrzysz to Polak jest ciśnięty'.

Dla prostaków to jest śmieszne, najwidoczniej nim jesteś.

EDIT: Wyobraź sobie jeszcze, że może nie sam "rudy", ale jego stary pracuje/zatrudnia Polaków i zna nasz język na tyle, żeby wiedzieć o czym mówią.

Co wtedy? Każdy 'normalny" Polak, który pojedzie za granicę ma przypiętą łatkę nachlanego, brudasa, złodzieja, który po angielsku ani słowa powiedzieć nie umie.

Pozdro!

NealCaffrey

2012-10-01, 16:18
No, ale przecież, no, no, ale rudy był.

Prokurator

2012-10-01, 16:28
A gońcie się wszyscy obrońcy rudych, to jest sadol !

Liluh

2012-10-01, 16:34
Nie ma to jak być tak dużą p*zdą żeby nabijać się z kogoś stojąc za jego plecami, wiedząc, że tamten nie rozumie. Ach jej, ale odważni. cwe*e.

Ach, zapomniałem dodać - Z DZIECKA jeszcze. Naprawdę, twardziele.

zonk

2012-10-01, 16:35
ŻyrafyWchodząDoSzafy napisał/a:

k***a! Jedna z najlepszych lig piłkarskich na świecie, piękny stadion, stokroć lepsi od polskich piłkarze, a Ci debile zamiast czerpać z tych wszystkich dobrodziejstw ojczyzny futbolu, za życiowy cel postawili sobie nagranie filmiku, gdzie w prymitywny sposób naśmiewają się z Bogu ducha winnego chłopaka. Tylko Polak tak potrafi! :(


Nie polak potrafi a polaczek robaczek.

matx

2012-10-01, 16:39
polowa tych co sie oburzyli sa rudzi.

ro...........k5

2012-10-01, 17:07
sam jestem rudy ale dam piwo :D

.:...........:.

2012-10-01, 17:09
roofik5 napisał/a:

sam jestem rudy ale dam piwo :D



O fuj, ić se. :badyl:

VanHelsingPL

2012-10-01, 17:17
A później jak sobie walne przy nicku PL, POL, POLAND to mnie od polaczków wyzywają. Wszędzie te pie**olone pajace wstydu zrobią.

St...........ke

2012-10-01, 17:34
Rodzice napisał/a:

@Swka co ty w ogóle pie**olisz ? Wyzywanie rudych to kolejna okresowa moda za którą podążasz jak leming. To co robią te pajace jest po prostu ch*jowe. Nie trzeba być "nudnym człowiekiem" żeby to zauważyć. Jeżeli ciebie to bawi to jesteś idiotą jak te typy z filmiku. Trzeba odróżniać żart od zwykłego sk***ysyństwa.



Co racja, to racja. Od zawsze debile się śmiali z osób z okularami. Tylko, że jak powstały modne rayj***ne okularki, to każdy lanser się nimi lansuje i teraz okularki są top trendy. Teraz przyszła kolej na rudych, póki co każdy ich obraża, a jak staną się modni, to każdy będzie się farbował ;p

kolokuba

2012-10-01, 17:40
nie czaje o co wam chodzi, przecież on jest rudy. :evil: