18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polacy i sen o Holandii

Pantilion • 2018-09-30, 19:30
Komfort najważniejszy...


Cz...........as

2018-10-01, 21:35
Abraxus napisał/a:



4 kafle o k***a! To, żeby od tego zbytku im się w dupach nie poprzewracało :D



A ile chciałbyś żeby zarabiał malarz przy wykończeniówce? I z drugiej strony ile chciałbyś zapłacić firmie za odświeżenie mieszkania?

Jak czytam większość sadolowych mądrości to mnie ch*j strzela że mieszkam w tym kraju z takimi zjebami.

Wiewór

2018-10-02, 08:56
@up Wiem jakie są zarobki w Polsce ale nie lubię pie**olenia, że ktoś zarabia 4k to jest przej***ny majątek. Polacy są nędzarzami Europy. Na zachodzie 1000€ to byle bambus wyżebra pod kościołem. Więcej zarabia sprzątaczka.

Adae

2018-10-03, 00:40
Polacy nie wazne jak, zawsze dojda do celu, teraz zrobili pieknie kolo dupy tej firmie i bedzie musiala sie ona wysrac z pieniedzy w odszkodowaniach.

Zadna praca nie hanbi, jak ktos ma do zrobienia przez sezon 30 tysiecy zlotych i wybiera zeby sie przemeczyc w mega ch*jowych warunkach, to jego wybor. Przyjedzie do Polski, kupi fajna furke, koledzy przyklasna, a nieudacznicy bez znajomych moga co najwyzej pomarudzic.

Polacy gdzie nie jada, to zarabiaja i buduje sobie stopniowo pozycje i szacunek na ciezkiej pracy. I zawsze moga trzymnac glowe w gorze, bo zarabianie na siebie, niewazne jak, zawsze jest godne szacunku, w przeciwienstwie do zycia z zasilkow.

I tak na przyklad w Anglii, przecietny Anglik patrzy na Polakow jak na przyklad do zycia. Ciezka praca do kokosow, co ci zycie rzuci pod nogi, to przejdz przez to, byle do przodu.

SpijaczWymiotów

2018-10-03, 05:47
Pantilion napisał/a:



To prawda nikt nikomu nie każe tam być. Tylko nie każdy musi być wykształconym i zadufanym w sobie dupkiem. Mi i mojej rodzinie na szczęście w tej chwili niczego nie brakuje, ale wiem co to bieda i głód. Może ci ludzie są dla ciebie jakimś podrzędnym tworem ze "szklanego" ekranu... Tylko wielu z nich też ma dzieci i rodziny. Tak samo jak ty chce dla nich jak najlepiej i robi wszystko żeby tak było. Wiele razy miałem w życiu ciężko i rodziców nie było stać na choćby nowe buty. Wyjeżdżał tata i wyjeżdżała mama, a ja musiałem dorosnąć szybciej niż bym chciał i zająć się rodzeństwem... Prałem gotowałem i wszystko inne... Czy uwłaczało to mojej męskości...? Nie... bo wiem, że w tym czasie moi rodzicie zapie**alali żeby dziś mi było lepiej... Nie wiem czy mnie zrozumiesz, ale wk***ia mnie takie pie**olenie o ludziach, których zupełnie nie znasz.



Nie zrozumiem tego fenomenu: robić dzieci i nie mieć na ich utrzymanie...gratuluję rodziców. I wiadomo gdzie podatki idą ludzi wykształconych, ogarniętych życiowo...zapomogi, 500+, mopsy, sropsy utp: na darmozjadów :roll:

Cytat:

Tylko nie każdy musi być wykształconym

Taaa a potem pierwszy lepszy seba pie**oli, że wina państwa bo ma dyszkę na godzine/małą emeryturę :lodowka: