18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

PÓŁ WIEKU POEZJI PÓŹNIEJ | ALZUR'S LEGACY - WITCHER FAN FILM

xXxDurzoXxX • 2019-12-07, 21:00
Witajcie Sadole! Chciałbym wam pokazać Fan Film naszych rodzimych polaków w uniwersum Wiedźmina, który miał premierę dzisiejszego wieczoru. Film ten został ufundowany w całości ze zbiórek fanów na różnych stronach a efekty możecie podziwiać poniżej! Zachęcam do obejrzenia bo warto ;)


kavas

2019-12-08, 11:50
Przecież Geralta tu nawet nie było, główną postacią jest Lambert... Dla mnie spoko biorąc pod uwagę fakt że film jest ze środków fanowskich.

carvachall

2019-12-08, 12:13
bezjaj napisał/a:

Nie! Zwyzywajta mnie od antypolakow, komunistow, jehowych, kuchennych cipek ale ...NIE. Doceniam checi i prace wlozone w ten material i za to mega plus.
Niestety obiektywnie patrzac...scenariusz to kicha (czyli najwazniejsza partia), przez to lezy i kwiczy cala reszta, ktora dobrym scenariuszem daloby sie zamaskowac.
Gerald tj. charakteryzacja (nie mowiac o grze) to jakas porazka rodem z tesco. Trzeba bylo byc slepym albo mega zalany zeby tego nie zauwazyc i budzet nie mial tu nic do rzeczy.
Doceniam checi chlopakow ale obiektywnie oceniajac to checi byly ale minimalnego talentu brak, a same checi jak widac nie wystarcza.
Ocenil rozowy pasek nie wychodzacy z kuchni.



Brawa za ocenę scenariusza bez ogarnięcia głównego bohatera

SupremeLeader

2019-12-08, 12:26
Mycroft napisał/a:

Ta. "Gerald" - w ogóle widziałeś ten film?
Wiesz czego dotyczy?
Widziałeś w tym filmie GERALTA ?



kavas napisał/a:

Przecież Geralta tu nawet nie było, główną postacią jest Lambert...



poligon6 napisał/a:

Nie ćpaj zioła tyle, tam nie ma nigdzie Geralta, to zupełnie inne czasy. Co za dzban!



Panowie, panowie, spokojnie, bez nerwów, to tylko zmywarka napisała. Telewizor w salonie, ona w kuchni, to sie i na akcji nie skupiła.


bezjaj napisał/a:

Nie! Zwyzywajta mnie od antypolakow, komunistow, jehowych, kuchennych cipek ale ...NIE. Doceniam checi i prace wlozone w ten material i za to mega plus.
Niestety obiektywnie patrzac...scenariusz to kicha (czyli najwazniejsza partia), przez to lezy i kwiczy cala reszta, ktora dobrym scenariuszem daloby sie zamaskowac.
Gerald tj. charakteryzacja (nie mowiac o grze) to jakas porazka rodem z tesco. Trzeba bylo byc slepym albo mega zalany zeby tego nie zauwazyc i budzet nie mial tu nic do rzeczy.
Doceniam checi chlopakow ale obiektywnie oceniajac to checi byly ale minimalnego talentu brak, a same checi jak widac nie wystarcza.
Ocenil rozowy pasek nie wychodzacy z kuchni.



My wiemy że to nie "angielski pacjent" czy inny "Titanic" ale dziewczyno nie przesadzaj, Oskara za to nie dostaną, ale zdarzyły się już gorsze wiedzminy za znacznie większy budżet . Tu chciałem sarkastycznie pozdrowić Pana Żebrowskiego.

krasnal_hałabała

2019-12-08, 12:38
Narn napisał/a:

Mi się podobało, szkoda tylko że nie wiadomo co z Geraltem. Fakt, gdyby wyłożyć na to dzieło kupe siana to było by lepiej jak netflix.



Jakbyś czytał książki to byś wiedział co z Geraltem, film nie ma za wiele wspólnego z grami, film jest kontynuacją "Pani Jeziora" (V tom Sagi Wiedźmińskiej czy właściwie Cyklu bo Sapkowski wielokrotnie podkreślał że "Cykl, k***a, Saga to może być nordycka na przykład o Volsungach") i opowiada o tym co się działo pięćdziesiąt lat po pogromie w Rivii gdzie Geralt zginął dźgnięty widłami przez gówniarza o imieniu Rob.

bezjaj napisał/a:

Nie! Zwyzywajta mnie od antypolakow, komunistow, jehowych, kuchennych cipek ale ...NIE. Doceniam checi i prace wlozone w ten material i za to mega plus.
Niestety obiektywnie patrzac...scenariusz to kicha (czyli najwazniejsza partia), przez to lezy i kwiczy cala reszta, ktora dobrym scenariuszem daloby sie zamaskowac.
Gerald tj. charakteryzacja (nie mowiac o grze) to jakas porazka rodem z tesco. Trzeba bylo byc slepym albo mega zalany zeby tego nie zauwazyc i budzet nie mial tu nic do rzeczy.
Doceniam checi chlopakow ale obiektywnie oceniajac to checi byly ale minimalnego talentu brak, a same checi jak widac nie wystarcza.
Ocenil rozowy pasek nie wychodzacy z kuchni.



Skomentuję twój komentarz jednym emotikonem. :homer:

poligon6

2019-12-08, 12:51
SupremeLeader napisał/a:

Panowie, panowie, spokojnie, bez nerwów, to tylko zmywarka napisała. Telewizor w salonie, ona w kuchni, to sie i na akcji nie skupiła.



Bez jaj nawet zwykła zmywarka kojarzy fakty. Myslisz że pralka sama sie zaprogramuje?

koolowsky

2019-12-08, 13:07
ch*jowe, cały czas sobie chodzą gdzieś

SZ...........GU

2019-12-08, 13:15
bezjaj napisał/a:

Nie! Zwyzywajta mnie od antypolakow, komunistow, jehowych, kuchennych cipek ale ...NIE. Doceniam checi i prace wlozone w ten material i za to mega plus.
Niestety obiektywnie patrzac...scenariusz to kicha (czyli najwazniejsza partia), przez to lezy i kwiczy cala reszta, ktora dobrym scenariuszem daloby sie zamaskowac.
Gerald tj. charakteryzacja (nie mowiac o grze) to jakas porazka rodem z tesco. Trzeba bylo byc slepym albo mega zalany zeby tego nie zauwazyc i budzet nie mial tu nic do rzeczy.
Doceniam checi chlopakow ale obiektywnie oceniajac to checi byly ale minimalnego talentu brak, a same checi jak widac nie wystarcza.
Ocenil rozowy pasek nie wychodzacy z kuchni.



weź Ty dawaj na przyszłość mężowi do przeczytania i zatwierdzenia

przemas1234

2019-12-08, 14:19
31:42 szoruje marchewe zboczuszek

Ti...........ch

2019-12-08, 17:29
Narn napisał/a:

Mi się podobało, szkoda tylko że nie wiadomo co z Geraltem. Fakt, gdyby wyłożyć na to dzieło kupe siana to było by lepiej jak netflix.



A co ma k***a być? Poczytaj książki to się dowiesz... :homer:

bezjaj napisał/a:

Nie! Zwyzywajta mnie od antypolakow, komunistow, jehowych, kuchennych cipek ale ...NIE. Doceniam checi i prace wlozone w ten material i za to mega plus.
Niestety obiektywnie patrzac...scenariusz to kicha (czyli najwazniejsza partia), przez to lezy i kwiczy cala reszta, ktora dobrym scenariuszem daloby sie zamaskowac.
Gerald tj. charakteryzacja (nie mowiac o grze) to jakas porazka rodem z tesco. Trzeba bylo byc slepym albo mega zalany zeby tego nie zauwazyc i budzet nie mial tu nic do rzeczy.
Doceniam checi chlopakow ale obiektywnie oceniajac to checi byly ale minimalnego talentu brak, a same checi jak widac nie wystarcza.
Ocenil rozowy pasek nie wychodzacy z kuchni.



Zajmij się opie**alaniem gały- nie trzeba być dobrym we wszystkim i wystarczy być mistrzem w swojej dziedzinie.

bezjaj

2019-12-20, 20:37
^^ Well. well jednak ogarneliśta co i jak...nie jest tak beznadziejnie z polskimi piwniczakami :D