18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

PÓŁ WIEKU POEZJI PÓŹNIEJ | ALZUR'S LEGACY - WITCHER FAN FILM

xXxDurzoXxX • 2019-12-07, 21:00
Witajcie Sadole! Chciałbym wam pokazać Fan Film naszych rodzimych polaków w uniwersum Wiedźmina, który miał premierę dzisiejszego wieczoru. Film ten został ufundowany w całości ze zbiórek fanów na różnych stronach a efekty możecie podziwiać poniżej! Zachęcam do obejrzenia bo warto ;)


dyhayne

2019-12-08, 00:55
Kurde.. Aż żal, bo piwka lecą i to zasłużone a komentarzy nie ma. Ale musze zamieścić. Srał pies na netflixy!
Panie i Panowie co tu dużo gadać, dobra robota! Czekałem aż sie w koncu doczekałem.

atomboy

2019-12-08, 01:07
brakło hajsu gdyby dobrze ich dofinansowac ... ogólnie piwko

Narn

2019-12-08, 01:39
Mi się podobało, szkoda tylko że nie wiadomo co z Geraltem. Fakt, gdyby wyłożyć na to dzieło kupe siana to było by lepiej jak netflix.

xXxDurzoXxX

2019-12-08, 01:40
Kurczę zapomniałem dopisać, iż jest scena po napisach którą warto ujrzeć :)

slo1q

2019-12-08, 02:10
Obejrzałem całe. Jak na film fanowski, zrobiony za parę groszy, jest po prostu świetne. Dobre kostiumy, niezła gra aktorska, dobór lokacji też niczego sobie.
Nie wymagajmy rozmachu produkcji z holyłudu, bo to raczej nie ten poziom.

Scenariusz jest okej, choć oczywiście dość płaski. Najbardziej jednak podobało mi się kilka wyraźnych nawiązań np. do gier Wiedźmin czy nawet książek / filmów Władca Pierścieni.

Jako fan książek i opowiadań Sapkowskiego, jak również i gier, polecę to jedynie fanom.

mesjans

2019-12-08, 02:18
Dziś w pracy dyskutowałem z kumplami że wiedźmin od netflixa będzie gitara gdy oni mówili że w to nie wierzą, i załączam ten film fanowski myśląc że będzie z tego brecha a tu materiał kozak. Teraz sam nie wiem czy wersja netfixowa będzie tak dobra.

cuurniprime

2019-12-08, 02:54
Film świetny choć nasuwa się pytanie, czy Sapkowski będzie chciał wyr*chać z tego kasę? :roll:

poligon6

2019-12-08, 08:36
Jest wiele dobrych fanowskich filmów np z uniwersum Star Treka czy nawet Fallouta.


bezjaj

2019-12-08, 09:26
Nie! Zwyzywajta mnie od antypolakow, komunistow, jehowych, kuchennych cipek ale ...NIE. Doceniam checi i prace wlozone w ten material i za to mega plus.
Niestety obiektywnie patrzac...scenariusz to kicha (czyli najwazniejsza partia), przez to lezy i kwiczy cala reszta, ktora dobrym scenariuszem daloby sie zamaskowac.
Gerald tj. charakteryzacja (nie mowiac o grze) to jakas porazka rodem z tesco. Trzeba bylo byc slepym albo mega zalany zeby tego nie zauwazyc i budzet nie mial tu nic do rzeczy.
Doceniam checi chlopakow ale obiektywnie oceniajac to checi byly ale minimalnego talentu brak, a same checi jak widac nie wystarcza.
Ocenil rozowy pasek nie wychodzacy z kuchni.

homorek

2019-12-08, 10:51
Warte uwagi.

BiOoSs

2019-12-08, 10:55
Spoczko ale zasnąłem po 10 minutach.

Mycroft

2019-12-08, 10:58
bezjaj napisał/a:

Nie! Zwyzywajta mnie od antypolakow, komunistow, jehowych, kuchennych cipek ale ...NIE. Doceniam checi i prace wlozone w ten material i za to mega plus.
Niestety obiektywnie patrzac...scenariusz to kicha (czyli najwazniejsza partia), przez to lezy i kwiczy cala reszta, ktora dobrym scenariuszem daloby sie zamaskowac.
Gerald tj. charakteryzacja (nie mowiac o grze) to jakas porazka rodem z tesco. Trzeba bylo byc slepym albo mega zalany zeby tego nie zauwazyc i budzet nie mial tu nic do rzeczy.
Doceniam checi chlopakow ale obiektywnie oceniajac to checi byly ale minimalnego talentu brak, a same checi jak widac nie wystarcza.
Ocenil rozowy pasek nie wychodzacy z kuchni.



Ta. "Gerald" - w ogóle widziałeś ten film?
Wiesz czego dotyczy?
Widziałeś w tym filmie GERALTA ?

kavas

2019-12-08, 11:05
Przecież Geralta tu nawet nie było, główną postacią jest Lambert... Dla mnie spoko biorąc pod uwagę fakt że film jest ze środków fanowskich.

poligon6

2019-12-08, 11:12
bezjaj napisał/a:

Nie! Zwyzywajta mnie od antypolakow, komunistow, jehowych, kuchennych cipek ale ...NIE. Doceniam checi i prace wlozone w ten material i za to mega plus.
Niestety obiektywnie patrzac...scenariusz to kicha (czyli najwazniejsza partia), przez to lezy i kwiczy cala reszta, ktora dobrym scenariuszem daloby sie zamaskowac.
Gerald tj. charakteryzacja (nie mowiac o grze) to jakas porazka rodem z tesco. Trzeba bylo byc slepym albo mega zalany zeby tego nie zauwazyc i budzet nie mial tu nic do rzeczy.
Doceniam checi chlopakow ale obiektywnie oceniajac to checi byly ale minimalnego talentu brak, a same checi jak widac nie wystarcza.
Ocenil rozowy pasek nie wychodzacy z kuchni.



Nie ćpaj zioła tyle, tam nie ma nigdzie Geralta, to zupełnie inne czasy. Co za dzban!