18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pokoleniowy wpierdol ...

~McSadol • 2022-08-31, 21:20
podobno stary uderzył młodszego brata agresora za porysowanie samochodu ....


JanJankowski

2022-08-31, 21:30
Starszy brat wqrwił się widać.

Budrys2000

2022-08-31, 21:47
Nawet jeśli senior coś tam nabroił, to jednak napie**alać w taki sposób starszego człowieka to sk***ysyństwo, agresor do gazu

Bqesii

2022-08-31, 21:51
Ale bym chciał znaleźć się obok takiej sytuacji zaj***ł bym jak psa i nikt by nie płakał.

dennissliwa

2022-08-31, 22:52
Bqesii napisał/a:

Ale bym chciał znaleźć się obok takiej sytuacji zaj***ł bym jak psa i nikt by nie płakał.



Wstawaj, zesrałeś się...

to...........10

2022-09-01, 00:45
Ojej, a tutaj nie ma wysrywów na temat koloru skóry agresora, który kopie leżącego po głowie?

Nie pasuje do rasistowskich urojeń? :D

stiuardPL

2022-09-01, 02:00
Możze stary pedofil?

szejset66

2022-09-01, 03:12
Przed wpie**olem widać już, że pijany.

saintv

2022-09-01, 04:15
Lat ~30 temu jak szczeniak byłem, też lepe dostałem od starego frajera, bardziej postawnego, otóż kolega z podwórka wyrył napis legia na masce fiata, jestem z łodzi i tutaj wszyscy byli za łksem.
Typ dorwał pierwszego lepszego "mnie" i sobie popychanki robił i że stary za chwile zapłaci.
Najpierw mój brat mu ryją tak opie**olił że żyć już mu się odechciało, a potem mój stary ZOMOwiec mu życie uprzykrzył.
Czy brat zrobił właściwie? myślę że tak jeśli typ mu brata uderzył, nawet jak mu samochód porysował, było iść na suki i załatwiać wedle prawa lub się z rodzicami dogadać. Jak ważysz 120kg+ i walisz małego 20kg szczyla to jaka taryfa ulgowa ci się należy...

neo001

2022-09-01, 04:31
saintv napisał/a:

Najpierw mój brat mu ryją tak opie**olił że żyć już mu się odechciało, a potem mój stary ZOMOwiec mu życie uprzykrzył.
Czy brat zrobił właściwie? myślę że tak jeśli typ mu brata uderzył, nawet jak mu samochód porysował, było iść na suki i załatwiać wedle prawa lub się z rodzicami dogadać. Jak ważysz 120kg+ i walisz małego 20kg szczyla to jaka taryfa ulgowa ci się należy...



A twój braciszek zgodnie z prawem załatwić sprawy nie mógł? No tak dzieci ZOMOwca - tępe i myślące że im wszystko wolno. Szczam na taki tym ludzi.

S.Cat

2022-09-01, 06:31
Dobry bambo ułożył ofiarę od razu w pozycji bocznej ustalonej.

Anal_Intruder_69

2022-09-01, 07:46
Budrys2000 napisał/a:

Nawet jeśli senior coś tam nabroił, to jednak napie**alać w taki sposób starszego człowieka to sk***ysyństwo, agresor do gazu



Jakiego starszego? Bydle w sile wieku, może dobija 60, ale na moje ma z 55. Wpie**ol rzeczywiście przesadzony, ale jeśli grubas sapie do dzieciaków i wyskakuje z łapami, to mu się należało. Cwaniak wobec dzieci. j***ny cwe*.

Ca...........on

2022-09-01, 07:55
@saintv I ty się jeszcze tym chwalisz? :homer:

Exyou

2022-09-01, 07:56
saintv napisał/a:

Lat ~30 temu jak szczeniak byłem, też lepe dostałem od starego frajera, bardziej postawnego, otóż kolega z podwórka wyrył napis legia na masce fiata, jestem z łodzi i tutaj wszyscy byli za łksem.
Typ dorwał pierwszego lepszego "mnie" i sobie popychanki robił i że stary za chwile zapłaci.
Najpierw mój brat mu ryją tak opie**olił że żyć już mu się odechciało, a potem mój stary ZOMOwiec mu życie uprzykrzył.
Czy brat zrobił właściwie? myślę że tak jeśli typ mu brata uderzył, nawet jak mu samochód porysował, było iść na suki i załatwiać wedle prawa lub się z rodzicami dogadać. Jak ważysz 120kg+ i walisz małego 20kg szczyla to jaka taryfa ulgowa ci się należy...



k***a chwali się że jego stary był w Zomo

:lol:



:lol:

Jak to jest być śmieciem od urodzenia?

t0karev

2022-09-01, 07:59
Absolutnie każdy może się wk***ić i kogoś zdzielić, ale to co widzimy na filmie jest próbą zabójstwa.
Jeszcze późniejsze dołożenie łokci i kopanie w głowę..