18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pokoleniowy wpierdol ...

~McSadol • 2022-08-31, 21:20
podobno stary uderzył młodszego brata agresora za porysowanie samochodu ....


silwerbalk

2022-09-01, 08:36
Mógł mu lepe wypłacić i kazać wybić od niego jak dziadek coś tam sapał albo kozaczył a nie k***a łokcie zasadzać tu już przesadził

BambiPMT

2022-09-01, 08:47
mwaski napisał/a:

Ojej, a tutaj nie ma wysrywów na temat koloru skóry agresora, który kopie leżącego po głowie?
Nie pasuje do rasistowskich urojeń?



Ssij dalej czarna palę lewacka parówo.

guwnix91

2022-09-01, 09:08
Budrys2000 napisał/a:

Nawet jeśli senior coś tam nabroił, to jednak napie**alać w taki sposób starszego człowieka to sk***ysyństwo, agresor do gazu



a moze walil konia na male dzieci

robsonx79

2022-09-01, 09:53
Najlepsze jest, że za taką akcję całe towarzycho będzie miało nieźle przej***ne, nie tylko ten dzieciak co bił. Dlatego lepiej nie mieć wariata w ekipie, zawsze ściągnie na resztę jakieś gówno.

Polacco Sivusco

2022-09-01, 10:07
Niech zgadnę ....to w demokratycznej rassiji ?

BambiPMT

2022-09-01, 10:22
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Jakiego starszego? Bydle w sile wieku, może dobija 60, ale na moje ma z 55. Wpie**ol rzeczywiście przesadzony, ale jeśli grubas sapie do dzieciaków i wyskakuje z łapami, to mu się należało. Cwaniak wobec dzieci. j***ny cwe*.



Kiedyś była dyscyplina. Gnoje nie odpie**alały. Każdy na ulicy ci mógł zaj***ć, nauczyciel tak samo. Pochwaliła się w domu to dobitka. A teraz małe pedały nikogo nie szanują. Jakbym był tym kolesiem to bym doj***ł później gnoja i wyj***ł mu w łeb młotkiem.

PsikutaBezS

2022-09-01, 11:50
Tak czy siak - nie kopie się leżącego ! Sprawdzić czy nie gej :)

_Tytanowy_Janusz_

2022-09-01, 12:43
Budrys2000 napisał/a:

Nawet jeśli senior coś tam nabroił, to jednak napie**alać w taki sposób starszego człowieka to sk***ysyństwo, agresor do gazu



podziękował ojcu za "udane" dzieciństwo

n1ck.ee

2022-09-01, 16:25
Zaj***ł bym szmatę tego gówniarza

parapsychol

2022-09-01, 16:47
Budrys2000 napisał/a:

Nawet jeśli senior coś tam nabroił, to jednak napie**alać w taki sposób starszego człowieka to sk***ysyństwo, agresor do gazu



no co ty na ukraine tam moze sie wyzyc ;)

Kolo_taki

2022-09-01, 20:52
Budrys2000 napisał/a:

Nawet jeśli senior coś tam nabroił, to jednak napie**alać w taki sposób starszego człowieka to sk***ysyństwo, agresor do gazu



pie**olisz tam , jak gość bije obce dziecko to znaczy że nie mniej pie**olnięty od tego od którego wyłapał wpie**ol, nie pochwalam ale obaj siebie warci.

WQuty

2022-09-01, 22:27
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Jakiego starszego? Bydle w sile wieku, może dobija 60, ale na moje ma z 55. Wpie**ol rzeczywiście przesadzony, ale jeśli grubas sapie do dzieciaków i wyskakuje z łapami, to mu się należało. Cwaniak wobec dzieci. j***ny cwe*.



Czyli co szczeniaki będą ci zarysowywać furę śmiać ci się w twarz a ty będziesz stał i grzecznie patrzył ?

kocur

2022-09-01, 23:31
saintv napisał/a:

at ~30 temu jak szczeniak byłem, też lepe dostałem od starego frajera, bardziej postawnego, otóż kolega z podwórka wyrył napis legia na masce fiata, jestem z łodzi i tutaj wszyscy byli za łksem.
Typ dorwał pierwszego lepszego "mnie" i sobie popychanki robił i że stary za chwile zapłaci.
Najpierw mój brat mu ryją tak opie**olił że żyć już mu się odechciało, a potem mój stary ZOMOwiec mu życie upr



Wystarczy że stary w zomo był. czyli zykła k***a i menda. ty jako jego syn pewnie jeszcze bardziej zj***ny jesteś.

Wracając do obicia grubasa. ch*j mnie to jebie. Nie szkoda ani troche.

Kamklo4215

2022-09-02, 01:02
Budrys2000 napisał/a:

Nawet jeśli senior coś tam nabroił, to jednak napie**alać w taki sposób starszego człowieka to sk***ysyństwo, agresor do gazu



Hmm to zależy jak temu młodszemu zaj***ł bo jeśli ten leży na intensywnej bo stary naj***ny mu spuścił wpiedol to i tak za mało dostał ... Tak czy srak za zaj***nie młodemu dostał wpiedol od starszego .... Z resztą to zwierzęta k***a na ch*j rozmyślać oni się o banana maczetami okładają