18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pokolenie kretynów

~Velture • 2017-02-23, 10:39
Rośnie nam pokolenie zjebów niezdolnych do myślenia.

(jeśli ktoś nie zna angielskiego)
spoiler


~DMT

2017-02-23, 22:15
elektr0n1ka, właśnie o tym piszę, ale niektórzy nie ogarniają...

Syja

2017-02-24, 00:51
tak bo taka ładowarka indukcyjna na ziemi to zajebisty pomysł. elektr0ni1ka dlatego tam nie robisz bo za tępy jesteś. takie coś na dłuższą metę się nie opłaca. uważasz, że ile by to wytrzymało? ktoś by uwagę zwrócił? domniemanie że ta naklejka to ładowarka indukcyjna to jedno ale logika podpowiada, że k***a po co i na co? ładowanie telefonu na podłodze to rzeczywiście super pomysł. gratuluje wszystkim inteligencji co tak uważają.

W............R.

2017-02-24, 01:45
Nalepki na podłodze są zrobione dla kretynów idących z głową w telefonie... Inteligenci powyżej...

HalfGod

2017-02-24, 10:13
Ja opatentuje oddychanie przez telefon. Ty nie musisz oddychać telefon to zrobi. Może działać nie będzie, ale przyjemniej na świecie będzie.

elektr0n1ka

2017-02-24, 14:31
Syja, Ale kto tu mówi o opłacalności czegoś takiego. Ja mówię tylko, że to by była świetna reklama. A ładowanie indukcyjne działa pewnie w odległości kilku cm, możnaby nad powierzchnią ładowarki położyć spasowane z podłogą szkło hartowane i dopiero na nie nakleić naklejkę.

A to po co i na co? Kto by na trzeźwo skakał na szybę z rozbiegu, żeby ją zbić? A jednak media się o tym rozpisywały. http://vacacion.pl/20-czy-wiesz-ze/ciekawostki/251-ogromne-pienidze-na-wycignici-reki

Kurajmo22

2017-03-27, 19:21
Niech zgadnę. Amerykance? What a fucking shame