18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pokolenie kretynów

~Velture • 2017-02-23, 10:39
Rośnie nam pokolenie zjebów niezdolnych do myślenia.

(jeśli ktoś nie zna angielskiego)
spoiler


Guz-00

2017-02-23, 11:22
@Up

I na pewno ktoś mądry umieścił taki wynalazek na podłodze...

hellbwoi

2017-02-23, 11:24
Goście robią sobie bekę a tu normalnie zaraz na sadolu komisje powołają ds. ładowania telefonów.

~DMT

2017-02-23, 11:36
Guz-00 napisał/a:

@Up

I na pewno ktoś mądry umieścił taki wynalazek na podłodze...



W sedno. Postaram się to wytłumaczyć jak najprościej: Jest to bardzo sprytny zabieg marketingowy, bo pod nogi ludzie patrzą przeważnie zawsze, a na boki nie. To co widzimy, to aluminiowa/miedziana płyta z naklejką, całe elektroniczne ustrojstwo jest schowane w płytkach. Jest efekt pelikana? Jest. Resztę dopowiedzcie sobie sami, bo po to k***a macie mózgi...

~Velture

2017-02-23, 11:43
MaszAyahuaskę napisał/a:

Skoro już znasz angielski, masz doedukuj się i sam z siebie nie rób kretyna:

https://en.wikipedia.org/wiki/Inductive_charging

Dla tych co nie znają: Wujek G\ Ładowanie indukcyjne


O łał. k***a. No to mi pocisnąłeś.

Teraz ja ci wytłumaczę czemu ty robisz z siebie kretyna:
-To jest zwykła naklejka na podłodze.
Stacje do ładowania są na tych czarnych wysepkach widocznych z tyłu.

Masz i doedukuj się: https://pl.wikipedia.org/wiki/Naklejka

~DMT

2017-02-23, 11:57
Velture, przyjrzyj się jeszcze raz DOKŁADNIE, zwłaszcza krawędziom, jak to piszesz "naklejki". Nie wydają ci się one trochę za bardzo zaokrąglone i za grube, jak na "naklejkę"? Ewidentnie widać, że to jest coś grubszego, nawet jest refleks na załamaniu... :kawa:

hellbwoi

2017-02-23, 12:22
Tytuł, pokolenie kretynów, bardziej chyba pasuje do "miszczów" analizy grubosci naklejek. Ale proszę... czekam na opinie kolejnych ekspertów d/s grubości folii/papieru:





:mrgreen:

~DMT

2017-02-23, 12:40
hellbwoi, mam swoją teorię, ale moglibyście tego nie zrozumieć, więc zachowam ją dla siebie... :amused:

hellbwoi

2017-02-23, 12:55
@up jeżeli twoja troloria jest zbieżna z moją to kto wie, kto wie...

kokos_123

2017-02-23, 13:29
Jaja sobie robią, pewnie jest gdzieś stacja z kabelkami obok, lub ładowaniem indukcyjnym.

Kiedyś chcieli robić całe pomieszczenia na lotniskach, ale wyszło że za duże pole jest wytwarzane, aby skutecznie naładować komórki metr nad ziemią.

~Velture

2017-02-23, 15:28
MaszAyahuaskę napisał/a:

Velture, przyjrzyj się jeszcze raz DOKŁADNIE, zwłaszcza krawędziom, jak to piszesz "naklejki". Nie wydają ci się one trochę za bardzo zaokrąglone i za grube, jak na "naklejkę"? Ewidentnie widać, że to jest coś grubszego, nawet jest refleks na załamaniu... :kawa:


To jest naklejka. Stacje do ładowania masz z tyłu na tych czarnych sześcianach.

Nie jestem do końca pewny czy jesteś tak głupi czy zwyczajnie trollujesz. Dla własnego spokoju uznam, że trollujesz.

SirMajkel

2017-02-23, 19:03
kolejny gamoń, który chce tu przenieść NEINgaga.

korowiow777

2017-02-23, 21:49
hellbwoi napisał/a:

Tytuł, pokolenie kretynów, bardziej chyba pasuje do "miszczów" analizy grubosci naklejek. Ale proszę... czekam na opinie kolejnych ekspertów d/s grubości folii/papieru:





:mrgreen:



to fejk, żaden z tych telefonów nie ma opcji ładowania indukcyjnego.

elektr0n1ka

2017-02-23, 21:54
Ja was k***a nie rozumiem. Jakbym był odpowiedzialny za marketing w jakimś j***nym googlu czy samsungu to zronienie indukcyjnej ładowarki w podłodze byłoby moim jednym z pierwszych pomysłów.