18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pokój

crossdressphyxia • 2015-09-28, 18:28
Kiedy zdiagnozowano u naszej córki raka, żona przemalowała jej pokój na różowo, żeby ją pocieszyć.

Będę miał strasznie pedalską siłownie.

vedkonner

2015-09-29, 16:22
eligurf napisał/a:

Mam dzieci, kawał nawet śmieszny, gdyby nie fakt, że w ogóle siłownie są pedalskie jako takie, więc nie wiem dlaczego przeszkadza mu róż.

Siłownia jako taka przydatna jest sportowcom wyczynowym, reszta populacji właściwą sylwetkę może nabyć lub zachować jakimś amatorskim sportem albo pracą fizyczną. No chyba że komuś zależy na pielęgnacji ciała i wybitnym kształtowaniu poszczególnych partii mięśni tyle że to z punktu widzenia samca hetero jest strasznie pedalskie, bo laskom aż tak nie zależy czy dwugłowy uda jest o 2 cm większy czy nie (mniej więcej taka różnica jak dla chłopa marka tuszu do rzęs laski robiącej loda). Więc to służy wyłącznie imponowaniu innym facetom. Jak dla kogoś siłownia to jedyna aktywność fizyczna też jest ciotą.



Typowy bullshit zawistnego polaka, chciałbym zobaczyć takie gadki w stronę Phila Heatha, Jaya Cutlera albo Jima Wendlera. :lol: Mój znajomy twierdzi podobnie, dorabiając na stolarni. Szkoda że waży 55kg przy 180cm wzrostu.

Prawdziwe mięcho da się zbudować uprawiając wyłącznie sporty sylwetkowe ew. pływając, a nie machając łopatą na budowie.

ra0mir

2015-09-29, 22:33
ungubungu napisał/a:

Jak fantastycznie rozwinął się temat raOmira:D



Miałem dopisac, gównoburza za 3 2 1 ale po co :D
Oj dzieciaki dzieciaki, tak łatwo wami manipulować :D

cerealkiller992
Wiek: 21

revtech
Wiek: 24

O jakie młode gniewne chłopaczki, oćcie do wujka Wojtka na kolanka.