18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pokój

crossdressphyxia • 2015-09-28, 18:28
Kiedy zdiagnozowano u naszej córki raka, żona przemalowała jej pokój na różowo, żeby ją pocieszyć.

Będę miał strasznie pedalską siłownie.

BundyR

2015-09-28, 18:38
I to ku...a lubię, dawno nie było nic tak dobrego:)

Pravicow

2015-09-28, 18:38
Dobre, mnie się podoba. Wygląda oryginalnie i ten styl.

krzyks

2015-09-28, 18:53
Ratuj córkę, zabij żonę. .... i łap browca za materiał własny.. i na pocieszenie... hehehe

ra0mir

2015-09-28, 19:48
Do autora i komentujących powyżej? Macie dzieci?

cerealkiller992

2015-09-28, 19:51
@ra0mir widocznie sadistic.pl to nie strona dla ciebie

CichaWoda

2015-09-28, 19:58
radomir oszukali cie, to nie pudelek

revtech

2015-09-28, 19:59
może radomir już ma siłownie i ch*jowo wygląda w różu

elKuna

2015-09-28, 20:02
Autor to pedał. Zamiast się cieszyć że ma siłownię to na kolor marudzi

Bo...........io

2015-09-28, 20:08
rzekłbym że będzie z kolegami nawzajem ćwiczył mięśnie pachwiny

fabiothethird

2015-09-28, 20:11
A w avatarze różowe serduszka. Nas nie oszukasz kryptogeju. Dodawałeś córce azbestu do bebiko, żeby móc sobie zrobić taką siłownię

ungubungu

2015-09-28, 21:22
Jak fantastycznie rozwinął się temat raOmira:D

Watsug

2015-09-28, 22:29
O w k***ę :D No i Sadistic, piwko.

eligurf

2015-09-29, 10:53
Mam dzieci, kawał nawet śmieszny, gdyby nie fakt, że w ogóle siłownie są pedalskie jako takie, więc nie wiem dlaczego przeszkadza mu róż.

Siłownia jako taka przydatna jest sportowcom wyczynowym, reszta populacji właściwą sylwetkę może nabyć lub zachować jakimś amatorskim sportem albo pracą fizyczną. No chyba że komuś zależy na pielęgnacji ciała i wybitnym kształtowaniu poszczególnych partii mięśni tyle że to z punktu widzenia samca hetero jest strasznie pedalskie, bo laskom aż tak nie zależy czy dwugłowy uda jest o 2 cm większy czy nie (mniej więcej taka różnica jak dla chłopa marka tuszu do rzęs laski robiącej loda). Więc to służy wyłącznie imponowaniu innym facetom. Jak dla kogoś siłownia to jedyna aktywność fizyczna też jest ciotą.

weltmajster

2015-09-29, 13:32
Do napinających zbytnio zwieracze: żart ma za zadanie przedstawić w zabawny sposób otaczający nas świat lub sytuacje z naszego życia codziennego. Aby uzyskać pożądany efekt stosuje się różne zabiegi jak gra słów, przenośnie, skróty myślowe, itp.. Inaczej mówiąc, to że nie będziemy się z czegoś śmiali nie sprawi, że dany temat zniknie i już nigdy nie zagości w rzeczywistości kogoś z nas. Wiadomo, nikt by nie chciał mieć chorego członka rodziny itd.. Jednak pragnę zauważyć, że autor prezentuje tu w zabawny sposób sytuację, a nie ośmiesza personalnie jakiejś chorej osoby. Żeby to zrozumieć trzeba mieć IQ grabi ogrodowych, więc nie można tu za dużo od niektórych ludzi wymagać. Kawał jest bardzo zabawny bo jest inteligentny i nie ośmiesza osoby chorej, jego morałem nie jest również ośmieszanie choroby jako takiej, ośmiesza on reakcję ojca, a więc osoby zdrowej (przynajmniej fizycznie). Sk***ysyństwem jest śmianie się z osoby chorej wprost. Wielu z tych, co się tak napinają z żartów tego pokroju, lampią się jak szpak w 5 groszy na spotkaną osobę chorą lub niepełnosprawną w sklepie czy na ulicy. Uważam, że to jest zdecydowanie gorsze.