18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pokaz sprawności i umiejętności strzeleckich...

Halman • 2021-08-31, 02:00

oj, Marika... :amused:

Chopin1969

2021-08-31, 10:11
k***a marnuje przerwe w robocie na czytanie tej gówno-burzy..
Ale warto :lol:

daminoday

2021-08-31, 10:19
jestes typie halman szmacony i poniewierany I ty dalej szczekasz, moze czas zebys juz wiecej sie nie odzywal?

mieszał

2021-08-31, 11:58
daminoday napisał/a:

jestes typie halman szmacony i poniewierany I ty dalej szczekasz, moze czas zebys juz wiecej sie nie odzywal?



Ty zamknij ryj, niech się kłócą, co Ci do tego, nie musisz nikogo pouczać czy ma odpowiadać na pocisk czy ma zwiesić p*zdę. Nauczyciel się znalazł k***a twoja mać.

Tobiahus96

2021-08-31, 18:31
Jedno, drugie i trzecie ma jakąś tam swoją rację. Ja sam bym też się dokładał tematami ale niestety czas na to nie pozwala. Każdy ma swoje życie i swoje zainteresowania. Halman mógłbyś wrzucać mniej gówna ale poza tym wrzucasz też inne ciekawe tematy, no cóż, równowaga? :D Ktoś wrzuca materiał to źle, jakbyście tak do każdego się przyj***li to co byście oglądali?

Guisante

2021-08-31, 19:46
wir00z napisał/a:

Halman mam pytanie. Co czujesz gdy dostajesz wirtualne piwo na sadolu? Jest to jakiś przypływ emocji? Adrenalina? Euforia? Pytam,bo mam dziwne przeczucie,że opie**olilbyś brudna menelska fujarę żeby tylko dostać tutaj piwerko. Pamiętaj,że ilość nie jest równa jakości. Zlituj się i nie wrzucaj więcej takiego gówna, najlepiej nie wrzucaj już nic,wcale.



Weź się chłopaku odpie**ol od Halmana. Klip jest dobry.

Kostor

2021-08-31, 22:21
Halman napisał/a:

piwo jak piwo ale za to odczuwam sporą satysfakcję że niektórych o to przezabawnie dupa piecze jak po ostrym kebsie więc dla lepszego efektu zapodaję dane żeby jeszcze bardziej zapiekło; ponad 15 000 tysięcy komentarzy, blisko 5000 tysięcy tematów, 1,2 miliona piw z czego za same tematy ponad milion. A twoja prośba zostanie rozpatrzona zaraz po oficjalnym ogłoszeniu końca pandemii koronowirusa.



15 000 tysiecy, 5000 tysiecy.

Wiedzialem, ze halman to idiota i nawet nie wie jak to napisac XD

rzemator

2021-09-01, 00:15
ja tam halmana mocno szanuję, mam nadzieję że nie zgubi się jak bongman :(

KaprysLosu

2021-09-01, 00:19
z takiej odległości to i ja bym trafił....