18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pokaz sprawności i umiejętności strzeleckich...

Halman • 2021-08-31, 02:00

oj, Marika... :amused:

Zbysław

2021-08-31, 02:19
Co myślisz o tym? dokończ myśl wstawiając to

Tryper

2021-08-31, 02:47
Odział specjalny.

Ogórek

2021-08-31, 04:56
Zdjęło czapkę , może to nie buty ale dobrze nie wróży .

pro_avenger

2021-08-31, 05:56
Dobrze że był jakiś mądry i im ostrej nie dał. Chociaż w sumie to szkoda

wir00z

2021-08-31, 08:06
Halman mam pytanie. Co czujesz gdy dostajesz wirtualne piwo na sadolu? Jest to jakiś przypływ emocji? Adrenalina? Euforia? Pytam,bo mam dziwne przeczucie,że opie**olilbyś brudna menelska fujarę żeby tylko dostać tutaj piwerko. Pamiętaj,że ilość nie jest równa jakości. Zlituj się i nie wrzucaj więcej takiego gówna, najlepiej nie wrzucaj już nic,wcale.

Halman

2021-08-31, 08:11
wir00z napisał/a:

Halman mam pytanie. Co czujesz gdy dostajesz wirtualne piwo na sadolu? Jest to jakiś przypływ emocji? Adrenalina? Euforia? Pytam,bo mam dziwne przeczucie,że opie**olilbyś brudna menelska fujarę żeby tylko dostać tutaj piwerko. Pamiętaj,że ilość nie jest równa jakości. Zlituj się i nie wrzucaj więcej takiego gówna, najlepiej nie wrzucaj już nic,wcale.


piwo jak piwo ale za to odczuwam sporą satysfakcję że niektórych o to przezabawnie dupa piecze jak po ostrym kebsie więc dla lepszego efektu zapodaję dane żeby jeszcze bardziej zapiekło; ponad 15 000 tysięcy komentarzy, blisko 5000 tysięcy tematów, 1,2 miliona piw z czego za same tematy ponad milion. A twoja prośba zostanie rozpatrzona zaraz po oficjalnym ogłoszeniu końca pandemii koronowirusa.

wir00z

2021-08-31, 08:37
Halman napisał/a:

piwo jak piwo ale za to odczuwam sporą satysfakcję że niektórych o to dupa piecze jak po ostrym kebsie (wiec dla lepszego efektu zapodaję dane żeby jeszcze bardziej zapiekło; ponad 15 000 tysięcy komentarzy, blisko 5000 tysięcy tematów, 1,2 miliona piw z czego za same tematy ponad milion) a twoja prośba zostanie rozpatrzona zaraz po ogłoszeniu końca pandemii korono wirusa.



Mnie nic nie piecze,ja mam wyj***ne na te piwa,komentarze, tematy. Ty pewnie będziesz wnukom opowiadał (o ile odejdziesz od komputera i znajdziesz sobie kobietę) jakim to dziadek był naczelnym wrzucającym na sadolu. Zrobiliście z tego portalu śmietnik,jeden wielki j***ny burdel z tematami,które nie powinny się tu znaleźć. To mnie piecze.

Halman

2021-08-31, 08:59
wir00z napisał/a:

Zrobiliście z tego portalu śmietnik,jeden wielki j***ny burdel z tematami,które nie powinny się tu znaleźć. To mnie piecze.



Zrobiliśmy? my to znaczy kto? wymień konkretne osoby by było jasne kogo jeszcze masz na myśli zamiast obrzucać mnie w jakieś zbiorowej odpowiedzialności inwektywami...

Kriski

2021-08-31, 09:08
świr00z napisał/a:

Mnie nic nie piecze,ja mam wyj***ne na te piwa,komentarze, tematy. Ty pewnie będziesz wnukom opowiadał (o ile odejdziesz od komputera i znajdziesz sobie kobietę) jakim to dziadek był naczelnym wrzucającym na sadolu. Zrobiliście z tego portalu śmietnik,jeden wielki j***ny burdel z tematami,które nie powinny się tu znaleźć. To mnie piecze.



Można halmana nie lubić ale trzeba przyznać że przynajmniej coś wrzuca (gówno i kiepska jakość ale wrzuca) Tak samo nażekali na fantastico i na bongmana, tak samo w końcu halman znajdzie sposób na wyrwanie się z piwnicy.
Więc zamiast komuś wytykać sam zamknij się w piwnicy i zacznij wzorem halmana więcej wrzucać.

mieszał

2021-08-31, 09:26
OOOOO CIE h*j jaka walka między :
Wir Sril00z vs Halma Sralman. Czekamy na kontynuacje mądralowania bo zajebiste teksty lecą.
Piwerko dla Srilka i Sralmanka. Bardzo proszę dziewczyny, ale tak z całego serca, nie skończcie tego sporu tak szybko. :lol:

A można się dowiedzieć czy ten staruch zdechł czy nie, bo filmik chyba trochę uj***ny z paręnaście sekund.?

Kriski napisał/a:

Można halmana nie lubić ale trzeba przyznać że przynajmniej coś wrzuca (gówno i kiepska jakość ale wrzuca) Tak samo nażekali na fantastico i na bongmana, tak samo w końcu halman znajdzie sposób na wyrwanie się z piwnicy.
Więc zamiast komuś wytykać sam zamknij się w piwnicy i zacznij wzorem halmana więcej wrzucać.



No weź niech się nie zamyka.

RobsoN

2021-08-31, 09:31
wir00z napisał/a:

Halman mam pytanie. Co czujesz gdy dostajesz wirtualne piwo na sadolu? Jest to jakiś przypływ emocji? Adrenalina? Euforia? Pytam,bo mam dziwne przeczucie,że opie**olilbyś brudna menelska fujarę żeby tylko dostać tutaj piwerko. Pamiętaj,że ilość nie jest równa jakości. Zlituj się i nie wrzucaj więcej takiego gówna, najlepiej nie wrzucaj już nic,wcale.



Ekscytacje jak u małego pieska. Zobacz jaki dumny z siebie i w odpowiedzi wymienił dorobek zdobyty ciężką pracą na sadolu. Medal powinien za to dostać... i dożywotnią rentę za upośledzenie umysłowe.

Siarek94

2021-08-31, 09:51
Kriski napisał/a:

Można halmana nie lubić ale trzeba przyznać że przynajmniej coś wrzuca (gówno i kiepska jakość ale wrzuca) Tak samo nażekali na fantastico i na bongmana, tak samo w końcu halman znajdzie sposób na wyrwanie się z piwnicy.
Więc zamiast komuś wytykać sam zamknij się w piwnicy i zacznij wzorem halmana więcej wrzucać.



Po co? Żeby takie gówna zamieszczać? Ma chłop racje, lepiej wrzucać mniej, a lepsze materiały. Nie wszyscy są tutaj żeby jakieś piwa zbierać. Ja na przykład nic nie wrzucam bo nie muszę. Mam wyj***ne. Przychodzę tu tylko oglądać. To wy macie wrzucać, żebym przyszedł, obejrzał i ewentualnie te zj***ne piwo dał, żeby takiemu halmanowi fujara stanęła i miał większa motywacje.

mieszał

2021-08-31, 10:02
Siarek94 napisał/a:

Po co? Żeby takie gówna zamieszczać? Ma chłop racje, lepiej wrzucać mniej, a lepsze materiały. Nie wszyscy są tutaj żeby jakieś piwa zbierać. Ja na przykład nic nie wrzucam bo nie muszę. Mam wyj***ne. Przychodzę tu tylko oglądać. To wy macie wrzucać, żebym przyszedł, obejrzał i ewentualnie te zj***ne piwo dał, żeby takiemu halmanowi fujara stanęła i miał większa motywacje.



O nie i tu się z tobą nie zgodzę. Nikt nic nie musi wrzucać, żebyś Ty mógł oglądać, tak więc zamknij dziurę i się nie udzielaj bo siare robisz. Xd

FeeGiee

2021-08-31, 10:10
spruli p*zde do Helmana, a gdyby nie on to nie mieli by co tu oglądać. Typowe polaczkowate głupie pie**olenie