18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pokaż mi swój dom

Rudgardh • 2019-11-30, 10:33
A powiem Ci kim jesteś


PieronJasnySzlag

2019-12-01, 12:54
krasnal_hałabała napisał/a:


Ten cały quaz ma rację, owszem, obraża Polaków ale ma rację, ludzie powinni walczyć o swoje prawa, jeśli chcą mieć kiedykolwiek lepiej w życiu to nie mogą równać w dół, muszą piąć się do góry, jeśli tobie wystarczy micha ryżu to okej, masz do tego prawo i ja nie będę ci mówił jak masz żyć ale nie obrażaj ludzi którzy mają większe ambicje od ciebie.


Oczywiście że każdy powinien mieć ambicje i o nie walczyć. Ale nie o tym rozmawiamy. I nie o tym był post ProVVe.
Nawet nie chodzi o to że każdy młody i nowy ma płacić jakieś frycowe i być pomiatany.
Chodzi o osoby nadające się tylko do przysłowiowej łopaty z aspiracjami bycia zarobasem.
Pieniądze przychodzą jak cieżko i dobrze pracujesz a nie kiedy nic niepotrafisz, tniesz w ch*ja codziennie i tylko domagasz się wiecej.

krasnal_hałabała

2019-12-01, 13:20
PieronJasnySzlag napisał/a:

Oczywiście że każdy powinien mieć ambicje i o nie walczyć. Ale nie o tym rozmawiamy. I nie o tym był post ProVVe.
Nawet nie chodzi o to że każdy młody i nowy ma płacić jakieś frycowe i być pomiatany.
Chodzi o osoby nadające się tylko do przysłowiowej łopaty z aspiracjami bycia zarobasem.
Pieniądze przychodzą jak cieżko i dobrze pracujesz a nie kiedy nic niepotrafisz, tniesz w ch*ja codziennie i tylko domagasz się wiecej.



Wiesz, z tą ciężką pracę to prawda ale ciężka praca powinna być pracą nad sobą, samodoskonaleniem, jeśli chodzi o karierę zawodową to należy pracować mądrze, nie ciężko, gdyby ludzie chcieli pracować tylko ciężko i zadowalaliby się tym co mają to dzisiaj żylibyśmy w paleolicie. Była kiedyś wrzutka, nie wiem czy tutaj czy na innej stronie, gdzie pracodawca, typowy Janusz, pytał na forum (możliwe że fake ale kto wie) w następujący sposób, nie powtórzę tego literalnie ale spróbuję jak najwierniej oddać sens tej wypowiedzi, uwaga: "Mój pracownik dostał do wykonania pracę, uwinął się z nią szybciej niż inni, zrobił wszystko jak należy i jest dobrym pracownikiem ale przez resztę czasu siedział i gapił się w telefon, czy powinienem go zwolnić?" czy uważasz że takie zachowanie pracodawcy jest dobre? karanie za efektywność i szybkość przy jednoczesnej solidności? to pracownicy którzy pracowali w stylu włoskiego strajku powinni być ukarani za to że nie potrafili doścignąć kolegi który jest od nich lepszy a lepszy kolega w nagrodę za efektywność powinien móc się przez resztę czasu opie**alać bo wyrobił normę szybciej niż inni, tak jest na zachodzie, tylko w krajach drugiego świata (jakim jest Cebulstan), pracodawcy w nagrodę za efektywność i za wyrobienie normy szybciej dokładają więcej pracy, tylko w Polsce Janusz z Januszexu, za ciężką i dobrą pracę dokłada swojemu pracownikowi więcej pracy. To dlatego w Polsce pokolenie Y nie chce pracować, bo widzi co dostaje w zamian za swoją ciężką pracę, staje się popychadłem!

Jeśli chcesz aby twoi pracownicy dobrze i ciężko pracowali to zmotywuj ich, stosuj metodę kar i nagród i nie odpie**alaj samowolki, bądź sprawiedliwy, kto wykona swoją pracę dobrze i wyrobi się ponad normę jest nagradzany zaszczytami, premiami i co najmniej gratulacjami a nie jeszcze cięższą pracą, nigdy nie będziesz miał dobrych pracowników jeśli za efektywność będziesz dokładał im pracy, jeśli chcesz aby wyrobili większą normę to dopłać im ale nie bądź tyranem, dyktatorem bo to odbije się na twojej firmie, nauczysz pracowników że nie opłaca się dobrze pracować bo za dobrą pracę dostaną więcej pracy i nic innego.

Była też kiedyś wrzutka z info (tym razem potwierdzone ale nie chce mi się szukać), że gość w jakimś Januszexie z działu IT miał do roboty (nie znam się na tym więc nie zapamiętałem co) obsługiwać jakiś program do monitorowania maszyn w jakiejś fabryce albo coś w tym stylu, nie pamiętam, w każdym razie musiał bez przerwy coś klikać a że był programistą to napisał program własnego autorstwa który robił wszystko za niego jak należy i on tylko monitorował od czasu do czasu czy wszystko idzie jak trzeba, przez resztę czasu siedział i się opie**alał a program wykonywał pracę za niego, program który on sam napisał, program jego autorstwa. I co? Janusz go zwolnił bo uznał że się opie**ala. Problemem polskich Januszowych pracodawców jest to że oni mają myślenie następujące: "Ma być robione" a smutna, dla tych miernot, rzeczywistość jest taka że aby coś z tego było to "ma być zrobione" oni jednak myślą że ma być robione a nie zrobione i dlatego ten kraj wygląda jak wygląda i od lat ten naród karleje i staje się coraz mniej produktywny a tym bardziej, coraz mniej kreatywny bo ma być robione.

A potem Janusze się dziwią dlaczego nie zostają takimi milionerami jak w USA i dlaczego ciągle mają problemy finansowe i wszystkie inne w firmie i dlaczego nie są w stanie konkurować z zachodnimi firmami i mają takie lewackie myślenie że trzeba iść i domagać się od rządu regulacji i ułatwień bo oni chcą mieć lepiej jak zachodnie firmy.

polakwrocek

2019-12-01, 14:01
Jak k***ie założysz diamentową kolię to nadal jest k***ą, najwyżej uśmiechniętą.
Jak w kloace postawisz apartament , to nadal siedzisz po uszy w gównie.

edmund

2019-12-01, 14:22
@HAL9000/2

nie pie**ol że masz taki sprzęt grający

jestemwkapciach

2019-12-01, 15:22
Chłop ma gorsza chatę niż przeciętny Polak :roll:

ProVVe

2019-12-01, 19:27
Krasnal i quaz jesteście idiotami czy udajecie? Jeden obraża anonimowo ludzi drugi matoł go broni... Idiota wmawia, że sie czymś chwale, a drugi w imie uj wie czego zaczyna "odwaznie robic co pierwszy... Powiem cos ostatni raz... W necie powinno byc dane osobowe. Skonczyloby sie cwaniakowanie takich pajacow... Krasnal gowno wiesz w nogach spisz... Jestem wyksztalcony, mam wlasna dzialalnosc i nie mowie tego zeby sie chwalic tylko uswiadomic tobie, ze jestes tym samym pokracznym typem czlowieka co ten debil quaz... Moze sobie wyzywac rodzine jesli tak go wychowali ty rowniez, ale minimum kultury, ktorej nie wyniesliscie z domow nie przekażecie dalej... Nie używasz określen "stary", "starych"... Nie zwracasz uwagi na błędy w większym gronie jeśli juz tak bardzo manierami sie przejmujesz i nie robisz z siebie pośmiewiska jeśli nie wiesz skąd się wzieło "po pierwsze primo, po drugie primo i po trzecie primo ultimo" jest to zaczerpnięte z polskiego filmu komediowego (mam nadzieje, ze dasz rade zapamietac to do konca zycia)... Jednak twoja prostota janusza wzieła górę... Inna spraw jesli kiedykolwiek bedziesz mial wlasna firme daj znac. Bo wychodzi na to, że jestes typowym plebsem z nizin... Nie wiem nic o zyciu, ale napisze co sobie wymysle bo jestem "ekspertem" w pieprzeniu glupot. Na dodatek nie potrafisz czytac ze zrozumieniem. Jesli ktos zmienia prace za praca( nawet ze stacji benzynowej ucieka ) to pokazuje jakosc jego pracy i checi... Jestes opóźniony i tego nie zrozumiesz. Albo tata dał ci kase lub zalatwil prace... Inni ludzie musza pracowac sumiennie lub sie rozwijac i piac wyzej. Idiota co nic nie potrafi, a nawet jesli potrafi, a nie chce mu sie nie bedzie zarabial milionow... Kapitalizm jest "Bog decyduje kto jest madry, a kto biedny" (tak to tez cytat widac wszystko ludziom z twoim iq trzeba tlumaczyc jak dziecku). Dam sobie glowe uciac, że jestes zyciowym nieudaczniekim po jakims "polonistycznym kursie" bo to nie studia zadne... Mamy przesrana przyszlosc skoro sie zdazyles rozmnożyć. Jak tatus odetnie cie od kasy skonczy sie eldorado pseudo intelektualistów w rurkach. Także polecam ci dorosnąć i zrobic cos na wlasny rachunek bo poki co dzieciaku zyjesz w szczelnym kokonie i pewnie nie przepracowales i niczego nie poswieciles dla lepszego zycia. Ja mimo latwiejszego startu sam obrałem wlasna sciezke bez pomocy innych. Zamiast rzucac inwektywy zastanow sie czy mozesz powiedziec, ze wszystko co masz w zyciu zawdzieczasz sobie czy jestes kolejnym odpadem takich nierobow jakimi gardze ja i normalni ludzie. Nie pozdrawiam i obys kiedys upadł ryjem na jeża


PS. przeczytalem tylko poczatek ostatniego "metoda kar i nagrod" teraz juz wiem, ze jestes typowym dzieckiem... Oczywiste oczywistosci doroslym ludziom siedzacym lata w branzy tlumaczy... Mial kto zrobic nie mial kto utopić... Szkoda czasu na ameby twojego pokroju, a najgorsza to ta hipokryzja "jaki nie jestem madry" hahah. Poczytaj pare ksiazek, ale nie pisz ludziom zaraz, ze to zrobiles bo takim typem czlowieka jestes... Cholerny pozer najgorszy sort. Szkoda na ciebie czasu

LOOFAH

2019-12-01, 19:49
Coordinator napisał/a:

Własnie takie myślenie jest domeną ludzi biednych i nieporadnych - ze jeśli ktoś ma kasę to musiał ukraść. Nie dopuszczają do siebie myśli, ze można być jednocześnie uczciwym i sprytnym/ zaradnym. Dla nich "spryt" łączy się tylko z przestępstwem, bo tak sobie usprawiedliwiają swoja nieporadność. W stylu "jestem biedny, ale przynajmniej uczciwy i ciężko pracuję za grosze jak panbuk przykazał"
@krasnal_hałabała - wiem, ze sobie zażartowałeś, mój wpis nie dotyczy Ciebie personalnie



Bo od dawna tak w Polsce było, że załatwić bez znajomości się nic nie dało. Wystarczy przypomnieć dwie sprawy - Optimusa i Krakowskich Zakładów Mięsnych. Tak wyglądała Polska lat 90-tych, czyli "wolność". Bez pleców nic nie zdziałasz. Stąd się właśnie wzięło, że jak ma kasę to "ukradł", bo uczciwie nie dało się zarobić dużych pieniędzy.
Po transformacji ustrojowej polikwidowano byłe służby bezpieczeństwa, ludzi z kontaktami, zdolnościami i informacjami wyrzucono na bruk. Oni sobie pozakładali różne firmy, bo przecież informacja jest siłą większą od pieniądza. Mając haki na polityków i urzędników mogli sobie zapewniać czysty i wolny od konkurencji rynek w danej branży. Świadectwem, że układ żyje jest sprawa budowy autostrady A4 przed Euro2012, przetarg na budowę wygrała firma, która nie zbudowała nigdy nawet metra drogi. Nabrała podwykonawców i na koniec nie wypłaciła pieniędzy, ogłosiła upadłość i szukaj wiatru w polu. Wielu z tych podwykonawców zbankrutowało. Tak wyglądają uczciwi przedsiębiorcy w Polsce:


edmund

2019-12-01, 20:07
[quote="LOOFAH"]

dzięki za przypomnienie tego filmu, poniekąd ,
straszna bezsilność wobec systemu, bije z niego,bo
tak wygląda zresztą do tej pory działalność prywatna wobec tych kurewskich budżetowców, stanowiących samym sobie prawa i przywileje

i ciągle, od wielu lat zadaję sobie pytanie,
z czego wynika 13 lub 14 pensja,
rozumiem komuna, jak w Rosji, dyktatura,
ale w Polsce,,,,,,,,,,, przecież jesteśmy krajem demokratycznym
/ h*j wam w dupę, czerpiący z tego zyski a nie mogący tego zrozumieć..... jesteście zwykłymi prymitywami /

qaz123edc

2019-12-01, 22:37
ProVVe napisał/a:

Krasnal i quaz jesteście idiotami czy udajecie? Jeden obraża anonimowo ludzi drugi matoł go broni... Idiota wmawia, że sie czymś chwale, a drugi w imie uj wie czego zaczyna "odwaznie robic co pierwszy... t. Szkoda na ciebie czasu



no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2 .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle papieża naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to papież jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był papież jan paweł2 jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak ojciec swięty bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo papież nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak ojciec święty ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi

[quote="edmund"]
LOOFAH napisał/a:


dzięki za przypomnienie tego filmu, poniekąd ,
straszna bezsilność wobec systemu, bije z niego,bo
tak wygląda zresztą do tej pory działalność prywatna wobec tych kurewskich budżetowców, stanowiących samym sobie prawa i przywileje
i ciągle, od wielu lat zadaję sobie pytanie,
z czego wynika 13 lub 14 pensja,
rozumiem komuna, jak w Rosji, dyktatura,
ale w Polsce,,,,,,,,,,, przecież jesteśmy krajem demokratycznym
/ h*j wam w dupę, czerpiący z tego zyski a nie mogący tego zrozumieć..... jesteście zwykłymi prymitywami /



Ale wiesz że to nie przez WSI, Rosję i dyktaturę żyjesz jak śmieć, a dlatego że jesteś zerem. Spójrz jak ty k***a piszesz menelu, przecież dzieciaki w przedszkolu lepiej już sobie radzą :D

CoJaTamKurwaWiem

2019-12-02, 03:30
qaz123edc napisał/a:

Hahaha o k***a, ale ty masz silną psychikę Podludzie, czyli takie polaczki-brudaski jak ty, co pisać po polsku nie potrafią i chwalą się robolską robotą?



I banik już leci.
Art. 133. KK
Znieważenie Narodu lub Rzeczpospolitej Polskiej
Kto publicznie znieważa Naród lub Rzeczpospolitą Polską,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

qaz123edc

2019-12-02, 06:40
@CoJaTamk***aWiem

O k***a nie wierzę, sadole pełną gębą. Cały czas leci o dziczy ze wschodu, pedałach z zachodu i murzynach z południa, ale jak tylko się polaczkowi obrazi biedaojczyznę to z płaczem lecą przykonfidencić :D Hahaha ale wy jesteście żałośni, jak w Powstaniu Warszawskim :D

edmund

2019-12-02, 07:00
qaz123edc,
odpowiadać trollowi to jak gadać z idiotą

Wiewór

2019-12-02, 07:47
Jak to są dla was luksusy to na co dzień mieszkacie chyba w lepiankach takich jak jego sąsiedzi.

qaz123edc

2019-12-02, 08:22
edmund napisał/a:

,
odpowiadać trollowi to jak gadać z idiotą



To po ch*j odpowiadasz, biedaku bez szkoły? :D

krasnal_hałabała

2019-12-02, 16:36
ProVVe napisał/a:

Krasnal i quaz jesteście idiotami czy udajecie? Jeden obraża anonimowo ludzi drugi matoł go broni... Idiota wmawia, że sie czymś chwale, a drugi w imie uj wie czego zaczyna "odwaznie robic co pierwszy... Powiem cos ostatni raz... W necie powinno byc dane osobowe. Skonczyloby sie cwaniakowanie takich pajacow... Krasnal gowno wiesz w nogach spisz... Jestem wyksztalcony, mam wlasna dzialalnosc i nie mowie tego zeby sie chwalic tylko uswiadomic tobie, ze jestes tym samym pokracznym typem czlowieka co ten debil quaz... Moze sobie wyzywac rodzine jesli tak go wychowali ty rowniez, ale minimum kultury, ktorej nie wyniesliscie z domow nie przekażecie dalej... Nie używasz określen "stary", "starych"... Nie zwracasz uwagi na błędy w większym gronie jeśli juz tak bardzo manierami sie przejmujesz i nie robisz z siebie pośmiewiska jeśli nie wiesz skąd się wzieło "po pierwsze primo, po drugie primo i po trzecie primo ultimo" jest to zaczerpnięte z polskiego filmu komediowego (mam nadzieje, ze dasz rade zapamietac to do konca zycia)... Jednak twoja prostota janusza wzieła górę... Inna spraw jesli kiedykolwiek bedziesz mial wlasna firme daj znac. Bo wychodzi na to, że jestes typowym plebsem z nizin... Nie wiem nic o zyciu, ale napisze co sobie wymysle bo jestem "ekspertem" w pieprzeniu glupot. Na dodatek nie potrafisz czytac ze zrozumieniem. Jesli ktos zmienia prace za praca( nawet ze stacji benzynowej ucieka ) to pokazuje jakosc jego pracy i checi... Jestes opóźniony i tego nie zrozumiesz. Albo tata dał ci kase lub zalatwil prace... Inni ludzie musza pracowac sumiennie lub sie rozwijac i piac wyzej. Idiota co nic nie potrafi, a nawet jesli potrafi, a nie chce mu sie nie bedzie zarabial milionow... Kapitalizm jest "Bog decyduje kto jest madry, a kto biedny" (tak to tez cytat widac wszystko ludziom z twoim iq trzeba tlumaczyc jak dziecku). Dam sobie glowe uciac, że jestes zyciowym nieudaczniekim po jakims "polonistycznym kursie" bo to nie studia zadne... Mamy przesrana przyszlosc skoro sie zdazyles rozmnożyć. Jak tatus odetnie cie od kasy skonczy sie eldorado pseudo intelektualistów w rurkach. Także polecam ci dorosnąć i zrobic cos na wlasny rachunek bo poki co dzieciaku zyjesz w szczelnym kokonie i pewnie nie przepracowales i niczego nie poswieciles dla lepszego zycia. Ja mimo latwiejszego startu sam obrałem wlasna sciezke bez pomocy innych. Zamiast rzucac inwektywy zastanow sie czy mozesz powiedziec, ze wszystko co masz w zyciu zawdzieczasz sobie czy jestes kolejnym odpadem takich nierobow jakimi gardze ja i normalni ludzie. Nie pozdrawiam i obys kiedys upadł ryjem na jeża
PS. przeczytalem tylko poczatek ostatniego "metoda kar i nagrod" teraz juz wiem, ze jestes typowym dzieckiem... Oczywiste oczywistosci doroslym ludziom siedzacym lata w branzy tlumaczy... Mial kto zrobic nie mial kto utopić... Szkoda czasu na ameby twojego pokroju, a najgorsza to ta hipokryzja "jaki nie jestem madry" hahah. Poczytaj pare ksiazek, ale nie pisz ludziom zaraz, ze to zrobiles bo takim typem czlowieka jestes... Cholerny pozer najgorszy sort. Szkoda na ciebie czasu



Napisałeś że jesteś osobą wykształconą, twoje wykształcenie widać po tym jak złożona jest twoja wypowiedź i po tym jakie byki walisz, Wasza Magnificencjo, napisałeś o inwektywach a cała twoja ostatnia wypowiedź to argumentum ad personam usiane inwektywami w moim kierunku. Nie wiesz do kogo piszesz i nie oczekuję tego od Ciebie ale mam dla Ciebie radę, przyjacielu, nie złorzecz mi że upadnę ryjem na jeża bo wszystko co mi wyślesz razy trzy ku Tobie wróci ProVVe, ja Tobie źle nie życzę, nie złorzeczę Ci i w zamian oczekuję tego samego, to co mi życzysz niech do Ciebie wróci, nie mniej nie więcej, a twoje złorzeczenie i argumentum ad personam to wrzask bezsilności, nie możesz i nie potrafisz przedstawić argumentów, ja przedstawiłem, napisałem że nie grozi się ludziom w internecie, nie prosi się ich o adres i nie podaje własnego a nazwałem Cię Sebiksem ponieważ tak się zachowujesz, tak zachowują się Sebiksy i po twoim zachowaniu, po tym co piszesz wywnioskowałem że zaliczasz się do tego grona, tego nie wiem ale w dalszym ciągu suponuję że tak jest. Ty za to potrafisz jedynie obrażać, wyzywać i cała twoja wypowiedź składa się na wyzwiska ja jedynie wytknąłem Twoje błędy zarówno w pisowni jak i te w rozumowaniu. Jeśli nie potrafisz grzecznie polemizować to udaj się do specjalisty bo kiedyś komuś krzywdę zrobisz.

A teraz tak, jeśli ktoś młody zmienia pracę za pracą to znaczy że sprawdza w czym się odnajduje, to dobrze że zmienia pracę za pracą bo to znaczy że chce pracować ale chce też znaleźć coś w czym będzie się odnajdywał, ty masz za to kierujesz się rozumowaniem niewolnika, mogę być plebsem, jak mnie nazwałeś ale myślę przynajmniej jak wolny plebejusz, ty myślisz jak servus (łac. niewolnik) bo uważasz że jak się raz znajdzie pracę to się tam zostaje w jednym zakładzie, na jednym stanowisku całe życie, czasy się jednak zmieniają, Twój ukochany PRL upadł i nigdy nie wróci, My na to nie pozwolimy, pogódź się z tym.
Mówisz więc że masz firmę, ale narzekasz na pracowników, cóż, skoro narzekasz na pracowników, i żeby nie było ze Cię obrażam to nie wiem tego, to są tylko spekulacje (przypuszczenia), przypuszczam że masz problemy ze znalezieniem pracowników, jeśli źle traktujesz pracowników to tak to jest, nie chcą u Ciebie pracować i idą do kogoś innego, traktuj ich lepiej to zostaną u Ciebie a widzę jaki z Ciebie choleryk i jak łatwo tracisz panowanie nad sobą, przypuszczam tak ponieważ inaczej nie pałałbyś taką nienawiścią do pracowników i nie narzekałbyś tak (pamiętaj, My zawsze poznamy Wasze intencje), podałeś mi wiele cytatów z jakichś tam polskich komedii ósmej klasy więc ja podam ci sentencje klasy pierwszej, jest to cytat starożytnego, rzymskiego poety, wojskowego, polityka, dyplomaty etc. oraz Homo Novum (nowego człowieka czyli w społeczeństwie rzymskim osobę z ludu która awansowała klasowo w pierwszym pokoleniu), był to Marek Tuliusz Cycero zwany Cyceronem, zwykł on pisać tak: "Bono domino quot servi tot amici, malo domino, quot servi tot inimici", co oznacza, "Dobry pan, ilu ma niewolników, tylu ma przyjaciół, zły pan, ilu ma niewolników, tylu ma wrogów". Weź sobie ten cytat do serca to może Twoi pracownicy cię nie zostawią. Pozdrawiam i jeszcze raz przestrzegam, nie złorzecz mi bo wróci do Ciebie razy trzy.

A i jeszcze jedno, jeśli masz problem ze znalezieniem ludzi wykwalifikowanych do pracy to wina Twoja i wszystkich polskich biznesmenów z Bożej łaski, ponieważ zawsze przyjmowaliście do pracy tylko tych z doświadczeniem Ci z doświadczeniem już zaczynają przechodzić na emeryturę i zostają tylko Ci świeżo po szkole a jak mawiał mój dawny szef "Szkoła gówno Cię nauczy, tam uczą cię tylko zarysu podstaw, w pracy uczysz się zawodu", dlatego poruszam ten problem, ci bez doświadczenia zostali tylko, nie miał ich kto nauczyć bo wszędzie wymagali doświadczenia a jak coś partolili do wywalano ich, jak mawiał wykładowca z mojej Alma Mater "Najpierw musisz robić coś źle aby później móc robić to dobrze" a jak mawiał Kong Fuzi, zwany w naszej Cywilizacji Konfucjuszem "Powiedz mi a zapomnę, pokaż mi a zapamiętam, pozwól mi zrobić a zrozumiem", jeśli wasze błędy, drodzy polscy pracodawcy, teraz się na was odbijają, pracownika trza sobie wychować, Wy tego nie potrafiliście i nie dziwcie się teraz że na rynku pracy są same rzesze nieumów co mają dwie lewe ręce.

I jeszcze raz Pozdrawiam i proszę, nie złorzecz mi bo sam nie wiesz co napisałeś.

[quote="qaz123edc"]no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2 .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle papieża naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to papież jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był papież jan paweł2 jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak ojciec swięty bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo papież nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak ojciec święty ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi
edmund napisał/a:


Ale wiesz że to nie przez WSI, Rosję i dyktaturę żyjesz jak śmieć, a dlatego że jesteś zerem. Spójrz jak ty k***a piszesz menelu, przecież dzieciaki w przedszkolu lepiej już sobie radzą



Teraz już przesadziłeś, stanąłem w Twojej obronie więc teraz, obrażając ludzi bez powodu (bo akurat co do ProVVe miałeś powód bo sam nie był święty), szargasz także moje dobre imię a na to pozwolić nie mogę, napisałeś dużo prawdy o mentalności Polaków ale różnica między nami jest taka że Ty chcesz po prostu ich obrażać a ja chcę ich czegoś nauczyć (co jest niełatwe, to naród którego bardzo trudno nauczyć czegokolwiek), masz rację, człowiek ten ma niechlujny sposób pisania ale mogłeś mu to wytknąć z taktem i klasą zatem proszę, zachowaj klasę bo stanąłem w Twojej obronie i szargasz tym także moje dobre imię.

To jest na takiej zasadzie: Załóżmy że ma miejsce taka sytuacja, firma XYZ jest międzynarodową korporacją i promuje gwiazdę rocka, gwiazda rocka osiąga sukces, przynosi zyski ale w pewnym momencie zaczyna latać z gołą fujarą niedaleko szkoły, szkodzi w ten sposób wizerunkowi korpo XYZ, zatem proszę, zachowaj takt i klasę, nawet w inwektywach.