18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pokaż mi swój dom

Rudgardh • 2019-11-30, 10:33
A powiem Ci kim jesteś


Byku35

2019-11-30, 20:01
@HAL9000/2

nie pie**ol to nie ten filmik

~Velture

2019-11-30, 20:05
Szybkie kojarzenie faktów.
Rosły murzyn z jakiegoś getta czy innej faweli gdzie wszędzie sami złodzieje i bieda ma w środku jakiejś lepianki ze złomu w ch*j drogiego sprzętu.
Pytacie skąd na to ma a inni mówią, że mógł zapracować.

No to teraz ogarnijcie, że nikt mu tego nie ukradł i nie tyka (a gość się tym szczyci i chwali publicznie) więc na logikę to nie jest jakiś ciężko pracujący uczciwy dżentelmen który ciężką pracą doszedł do tego i zapie**ala. Nikt mu nie kradnie bo on pewnie tam rządzi w ichniejszym gangu.

Tr...........ty

2019-11-30, 20:13
Nakręcili program, bo czarny ma w lepiance wykończenie wnętrza na poziomie standardowego mieszkania do wynajęcia w Warszawie?

ProVVe

2019-11-30, 20:24
qaz123edc napisał/a:

W jakim języku to jest napisane?



Wykraczającym poza twoje granice poznawcze. Osobiście nie winie ciebie, a system edukacji, który odcisnal na tobie pietno

qaz123edc

2019-11-30, 20:32
ProVVe napisał/a:

Wykraczającym poza twoje granice poznawcze. Osobiście nie winie ciebie, a system edukacji, który odcisnal na tobie pietno



Osobiście nie winisz? No to nieźle, dobrze że napisałeś, myślałem że chodzi o twojego starego i piszesz w jego imieniu :D Nie żartuj z tym systemem edukacji, przecież nigdy nie byłeś w szkole.

Hahaha i ten herb na profilowym. Brudny polaczek bez szkoły myśli że jest lepszy od brudasów :D

luxpiotr

2019-11-30, 21:20
Gość nieźle to sobie urządził. Z zewnątrz niby rudera a wewnątrz całkiem fajnie.

PieronJasnySzlag

2019-11-30, 21:30
ProVVe napisał/a:

Wolę takiego murzyna na pontonie niż tych j***nych młodych roszczeniowców... Ze znajomym ostatnio rozmawialismy... Gówniarz rzucił prace u niego, dostal na pare miesiecy zlecenie za lepszy pieniadz. Ok koniec zlecenia i co dalej? Dzwoni do niego i mowi, ze za 35zl na godzine moze u niego robic... (Koles chyba nie skonczyl lub ledwo gimnazjum... A praca łopata itp). Ten mu mówi, że go chyba nie stać na jego uslugi. Cwaniak na to ok za 30zl. Podziekowal mu i za pare dni tele "dobra, ale za mniej niz 20 nie bede u Ciebie robić"... Znajomy mu odpowiedział "k***a przeciez robiles! To raz, a dwa Ty do mnie dzwonisz k***a..." Mówimy caly czas o kasie na rękę. Takze tutaj murzyn sam sobie skleca lepsze miejsce, sam chce lepiej zyc i nie szuka zasilkow, nie jeczy "POMOCY!!!" nie ma mi kto robic... Mam tez taka sytuacje, ze jeden mlody porzucil prace dla mnie i po 6 innych miejscach pracy w ciagu 3 miesiecy!!! Prosil o ponowne przyjecie... Wczesniej raz szukal przez miesiac czego dla siebie i bez skutku.. Takze kazdy chce wszystko za darmo. Kiedys za komuny opowiadali starsi pracownicy jak we dwoch 178 ton (to byl ich rekord) workow po 50kg ukladali, a jeszcze gdzies cos dorabiali na lewo... Kolejny lewus młody powiedział, że chce wrocic bo musial 50 plyt podniesc we dwoch nad glowe w dzien pracy (te plyty od plotu) i twierdzac cytuje "wez sobie podnies 100kg nad glowe...". Zaraz go zj***lem i poprawiłem, że primo to one nie waża 100kg, a po drugie "primo" 100kg na 2 na caly dzien to 5 plyt na godzine liczac 10h pracy, po trzecie "primo ultimo" facet powinien móc podnieść taka plyte bez pierdniecia (juz nie mowie o tych 50kg bo zyjemy w czasach, ze to dla niektorych jak masa ksiezyca, ale te plyty maja moze 60kg czyli 30kg do gory k***a)... j***ny leniwy gruby ch*jek. Także podsumowując wolę takiego robotnego murzyna za sąsiada, który cos robi niż obecne pokolenie


Dokładnie. Podpisuje się rękami i nogami.
Roczniki po 93 to totalna porażka. W głowie tylko pieniądze, warunki, prawa pracownika wykute na blache że to mu wolno, to mu przysługuje, to mu się należy. A już najlepiej jakby inni za niego wszystko robili. No i nie można takiego zj***ć za sp***oloną robote bo się oburzy i obrazi bo jak można na jaśnie panicza nakrzyczeć... Dlatego u mnie 100 razy bardziej wole Ukrainca niż typową młodą roszczeniową p*zdę w rurkach.

qaz123edc

2019-11-30, 21:54
PieronJasnySzlag napisał/a:

Dokładnie. Podpisuje się rękami i nogami.
Roczniki po 93 to totalna porażka. W głowie tylko pieniądze, warunki, prawa pracownika wykute na blache że to mu wolno, to mu przysługuje, to mu się należy. A już najlepiej jakby inni za niego wszystko robili. No i nie można takiego zj***ć za sp***oloną robote bo się oburzy i obrazi bo jak można na jaśnie panicza nakrzyczeć... Dlatego u mnie 100 razy bardziej wole Ukrainca niż typową młodą roszczeniową p*zdę w rurkach.



O k***a jakie robolskie dylematy, historie wiadra i łopaty spod monopolowego :D

Monitor94

2019-12-01, 00:51
Mi się bardzo podoba to co zrobił Pan z Mozambiku. Nie ma hajsu, nie ma warunków, ale zrobił coś, co może się podobać, co go cieszy i podejrzewam, że dalej coś tam usprawnia. Dodatkowo ta informacja na końcu, że koleś szuka pracy.
A tym, co się śmieją z jego małego dzieła, polecam rozejrzeć się dookoła i sprawdzić, czy Wasza piwnica prezentuje się tak przyjemnie.

ProVVe

2019-12-01, 01:10
qaz123edc napisał/a:

Osobiście nie winisz? No to nieźle, dobrze że napisałeś, myślałem że chodzi o twojego starego i piszesz w jego imieniu Nie żartuj z tym systemem edukacji, przecież nigdy nie byłeś w szkole.
Hahaha i ten herb na profilowym. Brudny polaczek bez szkoły myśli że jest lepszy od brudasów



Ha widzisz tylko ścierwo z gimbogównem w głowie może pisać "stary", "twój stary" etc.. Dla mnie jesteś zwykłym śmieciem i na równi z podludzmi i pedlami. Poza tym nie wk***isz mnie obelgami przez kabel bo wiem, ze nie mial bys jaj powiedziec mi tego prosto w oczy... Przez naście lat tylko 1 osoba przyjechała pod wskazany adres (nauczyciel wf-u z Lublina jak się okazało. Możesz sam też podać namiar znajdę troche czasu). Dlatego synku idz powiedziec rodzicom jaki dziś byłeś odważny.

PS. mógłbyś się dorzucać na opłaty skoro na ich garnuszku całe życie jedziesz

Pacop

2019-12-01, 05:16
Ja to tu zostawie :D


qaz123edc

2019-12-01, 07:57
ProVVe napisał/a:

qaz



Hahaha o k***a, ale ty masz silną psychikę :D Podludzie, czyli takie polaczki-brudaski jak ty, co pisać po polsku nie potrafią i chwalą się robolską robotą? :D

PieronJasnySzlag

2019-12-01, 08:08
qaz123edc napisał/a:

O k***a jakie robolskie dylematy, historie wiadra i łopaty spod monopolowego


Wiem że ciężko będzie tobie to zrozumieć ale niektórzy w pracy po prostu odpowiadają za prace innych. Ale nie martw się, jak ze zwykłego nalewacza paliwa awansujesz na kasjera a pod sobą będziesz miał swojego "placowego" to na pewno też pojawią się takie dylematy.

qaz123edc

2019-12-01, 08:47
PieronJasnySzlag napisał/a:

Wiem że ciężko będzie tobie to zrozumieć ale niektórzy w pracy po prostu odpowiadają za prace innych. Ale nie martw się, jak ze zwykłego nalewacza paliwa awansujesz na kasjera a pod sobą będziesz miał swojego "placowego" to na pewno też pojawią się takie dylematy.




No tak, teraz ponarzekaj jeszcze trochę że w twoim robolsko-biedackim świecie nie chce się młodym zapie**alać za miskę ryżu jak ty i twoich 5 poprzednich pokoleń. Tak z ciekawości - roczniki przed 93 rozumiem że pojęcia nie mają o prawie pracowniczym i godzą się na fizyczny zapie**ol w imię tej waszej polackiej religii, "świętej pracy fizycznej"? :D

krasnal_hałabała

2019-12-01, 12:30
ProVVe napisał/a:

Wolę takiego murzyna na pontonie niż tych j***nych młodych roszczeniowców... Ze znajomym ostatnio rozmawialismy... Gówniarz rzucił prace u niego, dostal na pare miesiecy zlecenie za lepszy pieniadz. Ok koniec zlecenia i co dalej? Dzwoni do niego i mowi, ze za 35zl na godzine moze u niego robic... (Koles chyba nie skonczyl lub ledwo gimnazjum... A praca łopata itp). Ten mu mówi, że go chyba nie stać na jego uslugi. Cwaniak na to ok za 30zl. Podziekowal mu i za pare dni tele "dobra, ale za mniej niz 20 nie bede u Ciebie robić"... Znajomy mu odpowiedział "k***a przeciez robiles! To raz, a dwa Ty do mnie dzwonisz k***a..." Mówimy caly czas o kasie na rękę. Takze tutaj murzyn sam sobie skleca lepsze miejsce, sam chce lepiej zyc i nie szuka zasilkow, nie jeczy "POMOCY!!!" nie ma mi kto robic... Mam tez taka sytuacje, ze jeden mlody porzucil prace dla mnie i po 6 innych miejscach pracy w ciagu 3 miesiecy!!! Prosil o ponowne przyjecie... Wczesniej raz szukal przez miesiac czego dla siebie i bez skutku.. Takze kazdy chce wszystko za darmo. Kiedys za komuny opowiadali starsi pracownicy jak we dwoch 178 ton (to byl ich rekord) workow po 50kg ukladali, a jeszcze gdzies cos dorabiali na lewo... Kolejny lewus młody powiedział, że chce wrocic bo musial 50 plyt podniesc we dwoch nad glowe w dzien pracy (te plyty od plotu) i twierdzac cytuje "wez sobie podnies 100kg nad glowe...". Zaraz go zj***lem i poprawiłem, że primo to one nie waża 100kg, a po drugie "primo" 100kg na 2 na caly dzien to 5 plyt na godzine liczac 10h pracy, po trzecie "primo ultimo" facet powinien móc podnieść taka plyte bez pierdniecia (juz nie mowie o tych 50kg bo zyjemy w czasach, ze to dla niektorych jak masa ksiezyca, ale te plyty maja moze 60kg czyli 30kg do gory k***a)... j***ny leniwy gruby ch*jek. Także podsumowując wolę takiego robotnego murzyna za sąsiada, który cos robi niż obecne pokolenie



Ale z Ciebie Janusz, pewnie nie płacisz pracownikom a "drugie primo" to secundo a trzecie "primo" to tertio. Zapamiętaj raz na całe życie.

ProVVe napisał/a:

Ha widzisz tylko ścierwo z gimbogównem w głowie może pisać "stary", "twój stary" etc.. Dla mnie jesteś zwykłym śmieciem i na równi z podludzmi i pedlami. Poza tym nie wk***isz mnie obelgami przez kabel bo wiem, ze nie mial bys jaj powiedziec mi tego prosto w oczy... Przez naście lat tylko 1 osoba przyjechała pod wskazany adres (nauczyciel wf-u z Lublina jak się okazało. Możesz sam też podać namiar znajdę troche czasu). Dlatego synku idz powiedziec rodzicom jaki dziś byłeś odważny.
PS. mógłbyś się dorzucać na opłaty skoro na ich garnuszku całe życie jedziesz



Tylko niewykształcony plebejusz może grozić ludziom przez internet żeby podali im swój "namiar", gdyby ten "śmieć", jak go nazwałeś, miał jaja to złożyłby zawiadomienie o to że mu grozisz i pierdziałbyś w pasiak ale tego nie zrobi bo jaj nie ma i jest za mądry, nie będzie się z tobą użerał i latał po sądach bo jakiś Januszy troglodyta mu zaczął ględzić i namiarach. Polecałbym ci również słownik bo nie piszemy "nie miał byś" tylko "nie miałbyś". Skoro krzyczysz o namiary i o to żeby wyskoczył z tobą na "solo" w świecie rzeczywistym to on może jest gimbem ale ty jako Sebix stoisz od niego niżej w hierarchii gatunkowej.

I nie, nie dam ci namiarów, nie wiem kim jesteś i nie będę narażał życia swojego i swojej rodziny dla mylnego pojęcia o honorze i ulicznych, małpich zwyczajów, twoich namiarów też nie chcę, "gówna się nie tyka, bo śmierdzi i można się pobrudzić" a ja nie jestem ortalionową małpą żeby jeździć po ludziach z internetu i się z nimi bić czy po prostu mówić im coś "prosto w oczy", mam to w dupie, internet nie jest dla mnie istotny a ludziki internetowe nie są dla mnie ważne, mam lepsze rzeczy do roboty niż użeranie się z patolami.

PieronJasnySzlag napisał/a:

Wiem że ciężko będzie tobie to zrozumieć ale niektórzy w pracy po prostu odpowiadają za prace innych. Ale nie martw się, jak ze zwykłego nalewacza paliwa awansujesz na kasjera a pod sobą będziesz miał swojego "placowego" to na pewno też pojawią się takie dylematy.



Ten cały quaz ma rację, owszem, obraża Polaków ale ma rację, ludzie powinni walczyć o swoje prawa, jeśli chcą mieć kiedykolwiek lepiej w życiu to nie mogą równać w dół, muszą piąć się do góry, jeśli tobie wystarczy micha ryżu to okej, masz do tego prawo i ja nie będę ci mówił jak masz żyć ale nie obrażaj ludzi którzy mają większe ambicje od ciebie.