18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pojedynek na Głupotę

sereja3 • 2019-01-30, 17:16
Który z tych trzech zawodników wygrał? :roll:


bodzio667

2019-01-30, 19:16
Blokowanie chodników/ścieżek rowerowych/itp. to rzecz jasna kurewstwo, jednak rowerzysta, to czystej krwi szeryf, a te cwe*e bardaszane to najgorszy sort. :P

Gienek86

2019-01-30, 19:18
pedalarz w kaftan i do psychiatryka

shockwave

2019-01-30, 19:26
Powiem tak, jeżdżę tamtędy codziennie do biura i to co odpie**alają ci debile na rowerach to głowa mała. Nie raz zdarzyło się że z drogi rowerowej nagle zachciało im się przejechać na drugą stronę ulicy po przejściu dla pieszych. Ponad to ulica na której jest zdarzenie ma zakręt gdzie są tak ch*jowo namalowane pasy że jadące obok siebie autobusy często zderzają się lusterkami. Pytanie: na ch*j tam jeszcze rowerzystów wepchnęli. Jakby ktoś chciał zobaczyć to miejsce to jest to ulica Spacerowa przechodząca w ulicę Goworka w Warszawie.

Kacu63

2019-01-30, 19:33
pedalarz czy pieszy nie mial zadnego obowiazku ustepowac z drogi samochodowi lamiacemu z premedytacja przepisy. dobrze tak głupiej piździe ze ten pedałek na nią trafił :) . samochód to nie zabawka. chce sie jezdzic po miescie to niech sie placi za parkingi. albo zapie**ala komunikacja.

KaeReS

2019-01-30, 19:40
Na pewno to najgłupszy jest nagrywający. Kozaka struga bo ma kmerke. Normalnie by auto objechał ale wie, że ma kamerke to pociśnie typowi i się pruje. Sam jestem pedalarzem ale ciężko gardze takim ścierwem jak na filmiku (rowerzyście)

Nattttsjel

2019-01-30, 19:57
A ja tam gardze i jednym i drugim

St...........on

2019-01-30, 20:16
I własnie tego brakuje w tym pięknym kraju- wzajemnego szacunku. Cisnąc klasykiem


banerr

2019-01-30, 20:24
sereja3 napisał/a:

Po Twoim komentarzu można stwierdzić, że masz albo 12 lat, albo siedziałeś dosyć długo w piwnicy i uważasz, że takie teksty są jeszcze modne.



Koment prymitywny ale ciśnienie ci podniósł. I oto chodzi.

ZajętyPelikan

2019-01-30, 20:29
Blokowanie, bądź utrudnianie wyjazdu to również wykroczenie.... Tak więc po policję i mandaty dla wszystkich :D

Rozjebie

2019-01-30, 20:29
A mnie jebie czy baba czy pedalarz winny. Ważne, ze się uśmiałem oglądając materiał!

Dupaapud

2019-01-30, 20:38
Ustalmy fakty:

- Audi na obrazku to minimum 5 letni gruchot
- Babsko jeździ audi i uważa, że może wjechać wszędzie i zastawić wszystko, a to jej audi to : patrz wyżej
- Garniturek Pana opiętego to gówniany model wólczanki albo bytomia za 1600 zł, dodatkowo niemodny szary kolor, sprzed trzech sezonów
- Na ryju Pana opiętego broda - czyli stara się być modny
- Również na ryju, RayBany za 450 zł (czyli najgorszy sort oprawek dla pozerów)
- Pan opięty wychodzi do Pani z ch*jowego audi aby pomóc jej poradzić sobie z pojebem, bo przecież jest opięty, modny, ma brodę i raybany...
- Raybany, garniturek, audi przegrywają z pojebem na ch*jowym rowerze :)

Hahahahah, teraz wniosek:
- nie ważne jaki z Ciebie pozer, prawo to prawo i pokaże Ci to pierwszy z brzegu biedny dupek na rowerowej ścieżce.

Oczywiście nie dotyczy to polityków, bo tym prawo może tylko wyłuszczyć tłuszcza.

jazeck

2019-01-30, 20:47
Obowiązkowe OC i egzaminy dla rowerzystów!!!

wiechec

2019-01-30, 21:06
aleleble napisał/a:

Ale w was jadu i zazdrości Połowa z was na okrągło łamie przepisy,ale jak ktoś tylko je naruszy i zostanie pokazany W INTERNECIE!!! to od razu."ło panie ale pan sp***olił ,złodziej jeden. Pewno nakradł i stąd ma takie samochody"



Trafiłeś w sedno idealnie