18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pojebany pedalarz

~McSadol • 2021-06-11, 21:24
ADHD level master :roll:


KoBi44

2021-06-12, 14:16
Nie wiem kto jest głupszy na tym nagraniu. Po h*j mu ruszał ten rower. Zwrócił mu uwagę i na tym się powinno zakończyć. Chciał przykozaczyc to dostał wpie**ol.

jawox

2021-06-12, 15:24
notak napisał/a:

chyba cie poj***ło, bo szkoda że nie trafił na takiego ochroniarza, który pedalarza wyj***łby razem z rowerem pokazując miejsce gdzie można przed sklepem zaparkować



To że masz kibel z marketu a nie rower nie znaczy, że każdy jest tak posrany jak ty. Wyłóż 10 - 15 tysięcy na sprzęt (nisko-średnia półka) i przypnij go nawet łańcuchem przed sklepem w twojej wiosce. Zobaczymy jak długo się nim nacieszysz.

A tak na marginesie - nie zesraj się ty i ten twój ochroniarz :P

IceIce

2021-06-12, 16:39
Dobrze rozumiem ludzi tutaj, którzy bronią rowerzystę. Natomiast za ch*ja nie rozumiem tych, którzy bronią łysego...
Zwrócił uwagę i na tym powinna się akcja skończyć, co wy byście zrobili, gdyby wam taki łysy nie rower a skuter, motor, auto poszedł sam przestawiać bo źle zaparkowaliście? Zaj***ł kluczyki i poszedł przestawiać? Połowa z was by się spieła i nasrała w gacie ze złości...
Nauczy się gość, że można zwrócić uwagę czy krzyknąć ale nie łapie się za nieswoje. I nie każdy rower kosztuje tyle, że jak to napisał jeden "co miesiąc można kupować nowy".

Madafakerski

2021-06-12, 17:23
Gdyby j***ny pedalarz skopał wam ojca za to, że jest j***ną społeczna amebą ( chodzi o pedalarza ) to pewnie byście bronili pedalarza i że dobrze zrobił. To jest sklep, a nie k***a parking więc wypie**alaj z tym zaj***ny pewnie pod innym sklepem rowerem... Połowa komentarzy tutaj to ludzkie śmiecie piszą, którym się wydaje, że wjazd do sklepu spożywczego rowerem i zastawienie wyjścia lub wejścia jest normalne. k***a wieśnuaki j***ne, to nie jest normalne i wam chyba stary do wanny wchodzi.

Bonifacy69

2021-06-12, 18:06
GloomyUndertaker napisał/a:

Jak stać pedalarza na rower, to stać go też na jego zabezpieczenie. k***a, kłódka i linka to nie majątek do wydania.



A kogo nie stać na rower? Co to k***a Afryka?

BundyR

2021-06-12, 22:11
Bonifacy69 napisał/a:

A kogo nie stać na rower? Co to k***a Afryka?



Jeśli kogoś stać to znaczy, że ma sobie go pozwolić zajebac, bo kupi nowy? Aha, bo go stać....

notak

2021-06-12, 22:22
jawox napisał/a:

To że masz kibel z marketu a nie rower nie znaczy, że każdy jest tak posrany jak ty. Wyłóż 10 - 15 tysięcy na sprzęt (nisko-średnia półka) i przypnij go nawet łańcuchem przed sklepem w twojej wiosce. Zobaczymy jak długo się nim nacieszysz.
A tak na marginesie - nie zesraj się ty i ten twój ochroniarz



no nie wierzę, post z górnej półki
pedał ci w dupę albo nawet dwa

kapelan_szturmowy

2021-06-13, 11:20
notak napisał/a:

pedał ci w dupę albo nawet dwa

mam wrażenie, że będzie to dla niego niespotykana rozkosz...

jawox

2021-06-13, 13:25
fiattt napisał/a:

mam wrażenie, że będzie to dla niego niespotykana rozkosz...



Czyżbym wyczuwał nutkę zazdrości ? :D

atbi

2021-06-13, 15:04
Po co ruszał jak nie iego xd
Brawo dla pana pedalarza xs

rafal_etz

2021-06-14, 11:45
Brawo dla pana, łysy śmiec sie nauczy nie dotykac cudzych rzeczy

Raban

2021-06-16, 13:13
JaTylkonaChwile napisał/a:

trzeba bylo nie nosic j***nego kaganca



O k***a :) Mamy do czynienia z foliarzem szczekającym o kagańcach :D

Eryk88896

2021-06-21, 03:58
xDDDDD na koniec on go wyniosl jak tamten jego rower probowal xDDDD szacun za poczucie sprawiedliwosci

Andrzejas

2021-06-29, 02:01
Rozumiem sytuację.
Gość zostawił rower tam, gdzie powinien, czyli przy skrzynkach depozytowych. Nie chciał zostawiać go na zewnątrz, bo (obstawiam na 99%, bo wiem z autopsji) sklep nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione poza tym depozytem, czyli stojak na rowery przed sklepem nie podlega ochronie. Pracą ochroniarza jest za to pilnowanie mienia, a ten zamiast grzecznie się zaopiekować rowerem, to wystawia go za drzwi, żeby nie ponosić za niego odpowiedzialności!

Sam kiedyś zapinałem rowery przed wejściami sklepów. Nawet pięciokilowy Kryptonite nie pomagał. Trzy rowery mi zaj***li, więc wyciągnąłem wnioski - "Kradną rower zawsze wtedy, kiedy go gdzieś zostawisz bez opieki." W związku z tym robię dokładnie tak samo, jak rowerzysta z filmu. Zostawiam rower obok ochroniarzy. Pilnują grzecznie, choć nie zawsze podzielają moje zdanie.

Wobec tego - brawo dla rowerzysty. Dba o swoje.