18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pojebany pedalarz

~McSadol • 2021-06-11, 21:24
ADHD level master :roll:


SupremeLeader

2021-06-11, 22:42
endriuu151 napisał/a:

Debil k***a. To dawaj mi te pieniądze co miesiąc i niech mi kradną ile wlezie. A jeżeli nie chcesz mi dawać to sp***alaj od mojej rzeczy na którą musze pracować. Browar dal rowerzysty.



To kup sobie p*zdo łańcuch.

jawox

2021-06-11, 22:50
Pełna kultura, nawet wywalił śmiecia ze sklepu. Piwko dla bicyklopa ;)

Hollow_Man

2021-06-11, 22:57
Ja na tym filmiku widzę nic innego jak to że łysy próbuje mu ukraść rower więc koleś broni swojego dobytku na który pewnie ciężko pracował, a ze złodziejami tak się właśnie powinno postępować, i takiej linii obrony trzymał bym się w sądzie w razie czego.

BundyR

2021-06-11, 23:04
Marcin360360 napisał/a:

Rower to pieniadze co misiac mozesz sobie kupić nowy ale zycia już nie. Zasady to jest to co odróżnia ludzi od zwierząt. Pedalaz powinien być zakopany.


Co Ty pie**olisz, zwierzęta też mają zasady, nie ruszaj czyjegoś, bo Cię zajebia, zaryza itd. ruszasz czyjeś? Jeśli tak to zobacz, co może się stać

Tobiahus96

2021-06-11, 23:07
Ale się odj***ło :lol: W skrócie : Łysemu przeszkadzało że rower stał na terenie sklepu, Rudemu że łysy leżał na terenie sklepu :D

Pralpunkt

2021-06-11, 23:11
Podoba mi sie reakcja ludzi
Nie wpie**alam sie

kapelan_szturmowy

2021-06-11, 23:27
Ale się tu zrobiło pro-rowerowo w komentarzach. Aż przewinąłem stronę i sprawdziłem nagłówek, czy nie jest to przypadkiem sekcja komentarzy w Gazecie Wybiórczej. Jeszcze flagę tęczy wstawcie i będzie komplet.

NiemiecWaszPan

2021-06-11, 23:38
Dobrze pedalarz zrobił. ch*j łysej pale do tego, że rower stał w sklepie, a nie przy wyjściu?! Nie twój rower, nie dotykaj go j***na łysa pało!

Heliar

2021-06-12, 00:13
Wszystkich pedalarzy powinno się odstrzelić. Wiosna, lato i mamy wysyp j***nych dzbanów. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że policja tych h*jów mandatami nie karze, bo ma na karku stado lewackiego tałatajstwa.

Sraj1

2021-06-12, 00:20
Łysy szeryf, czy tam pedalarz. Prawda jest taka, że zadymę sprowokowała gruba k***a z wózkiem, co to koniecznie musiała zwrócić na siebie uwagę, przypie**alając się do roweru, gdzie i tak by przejechała.
Tak to łysy ma skuty ryj, a pedalarz sprawę karną. A gruba wpie**ala pączki na kanapie.

Mefisto

2021-06-12, 00:36
Nie twoje, nie ruszaj

Angevil

2021-06-12, 00:44
BundyR napisał/a:

Łysy chciał się zachować jak szeryf odstawiajac rower przed drzwiami, żeby mu zaj***li, to on zaj***ł mu



Jeśli tak to widziałeś, to miałeś ciężkie dzieciństwo. Tatusiowie nieustannie cię dręczyli, co nie zrobiłeś to zawsze było źle, dupka coś piekła ale mówili, że to dla twojego dobra.
A ch*j z filmika nie ma prawa stawiać roweru gdzie popadnie. Tam gdzie postawił też by mu zaj***li więc co to za tłumaczenie... U-lock się kupuje i z głowy ale jak ktoś ma łeb pusty to musi teraz odpokutować w pierdlu za usiłowanie...

lukasqwert

2021-06-12, 00:52
Tak jak pedalarzy nienawidzę, tak w tym wypadku bardzo fajna reakcja na szeryfa. Nie tyka się czyjeś własności i basta. Mógł zgłosić do ochrony sklepu, zadzwonić po straż miejską albo nawet niebieskich. Łapy wyciągnął po nie swoje = dostał oklep. ;-)

ergo94

2021-06-12, 01:01
Wypowiem się pierwszy raz na sadolu jakie jest moje zdanie. Gościu "pedlarz" specjalnie wjechał rowerem do sklepu żeby zminimalizować ryzyku kradzieży, przy wejściu mogłby ktoś zobaczyć rower i zaj***ć co prawda powinien go postawić tak by nikomy nie przeszkadzał ale no cóż. Łysy chciał być bohaterem ruszył co nie swoje i słysznie dostał nauczkę.
W skrócenie popieram pedalarza w 100%.

GloomyUndertaker

2021-06-12, 03:18
ergo94 napisał/a:

Wypowiem się pierwszy raz na sadolu jakie jest moje zdanie. Gościu "pedlarz" specjalnie wjechał rowerem do sklepu żeby zminimalizować ryzyku kradzieży, przy wejściu mogłby ktoś zobaczyć rower i zaj***ć co prawda powinien go postawić tak by nikomy nie przeszkadzał ale no cóż. Łysy chciał być bohaterem ruszył co nie swoje i słysznie dostał nauczkę.
W skrócenie popieram pedalarza w 100%.



Jak stać pedalarza na rower, to stać go też na jego zabezpieczenie. k***a, kłódka i linka to nie majątek do wydania.