18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pojebane dzieci

phrontch • 2021-03-03, 09:02
Ten starszy zapewne przyszły ksiądz




Ca...........on

2021-03-03, 11:39
Nie karmcie trolla.

A ta dwójka dzieci to pewnie rodzeństwo i młodszy ma owsiki, więc starszy go drapie. Jak macie inne skojarzenia, to idźcie z tym do terapeuty, serio.

TRQPL

2021-03-03, 11:46
Caramon napisał/a:

Nie karmcie trolla.
A ta dwójka dzieci to pewnie rodzeństwo i młodszy ma owsiki, więc starszy go drapie. Jak macie inne skojarzenia, to idźcie z tym do terapeuty, serio.



Jak ktoś nie miał owsików to może mieć tylko inne skojażenia.

KrystekKrystek

2021-03-03, 12:19
Hexagon napisał/a:

idż się przytul do proboszcza



Idź się przytul do chłopaka.

Lobo24

2021-03-03, 12:25
Kto jest bardziej poj***ny ? Gówniarz czy idioci którzy go obserwują?

darayavahus

2021-03-03, 12:28
Pewnie "dzieci" dwóch pedałów

haloteam

2021-03-03, 12:42
JaTylkonaChwile napisał/a:

"Ten starszy zapewne przyszły ksiądz"
Wśród 877 osób odbywających obecnie karę za pedofilię, 275 nie posiada konkretnego zawodu, 144 było pracownikami dorywczymi, 50 wykonywało zawód murarza, 22 było magazynierami, 21 rolnikami, a 19 robotnikami. Skazanych za przestępstwa seksualne wobec dzieci jest też 2 księży i 1 zakonnik.
ps. rozumiem, ze jest jeszcze czesc pedofili, ktorzy zostali ukarani najgorsza z mozliwych kar jaką mozna wymierzyc czlowiekowi - zostali przeniesieni na inną parafie... nie zmienia to faktu, ze statystyki pokazuja jak jest.



switnie , tylko jak sam napisales(as) odbywajacych kare , czyli skazanych.
teraz powiedz kiedy i czy w ogole widziales skazanego ksiedza...
a nie mi tu pie**olisz jakie bohomazy...

RYHOO

2021-03-03, 12:46
phrontch napisał/a:

Wysłany: Dzisiaj 9:02



taj jak tatuś - ksiądz - jemu robił tak braciszka trzeba nauczyć

taj jak tatuś - ksiądz - jemu robił tak braciszka trzeba nauczyć

mam_racje napisał/a:

taj jak tatuś - ksiądz - jemu robił tak braciszka trzeba nauczyć



Całkowicie się z Tobą zgadzam ale k***a zj***łęś mi śniadanie ryjem tego potomka świń

Pandemio-psychoza

2021-03-03, 13:12
haloteam napisał/a:

switnie , tylko jak sam napisales(as) odbywajacych kare , czyli skazanych.
teraz powiedz kiedy i czy w ogole widziales skazanego ksiedza...
a nie mi tu pie**olisz jakie bohomazy...



Roman Kotliński się liczy? :mrgreen:

CaptainTrips

2021-03-03, 14:03
JaTylkonaChwile napisał/a:

"Ten starszy zapewne przyszły ksiądz"
Wśród 877 osób odbywających obecnie karę za pedofilię, 275 nie posiada konkretnego zawodu, 144 było pracownikami dorywczymi, 50 wykonywało zawód murarza, 22 było magazynierami, 21 rolnikami, a 19 robotnikami. Skazanych za przestępstwa seksualne wobec dzieci jest też 2 księży i 1 zakonnik.
ps. rozumiem, ze jest jeszcze czesc pedofili, ktorzy zostali ukarani najgorsza z mozliwych kar jaką mozna wymierzyc czlowiekowi - zostali przeniesieni na inną parafie... nie zmienia to faktu, ze statystyki pokazuja jak jest.



Zlodziej najglosniej krzyczy ze ktos ukradl, ma wlasne doswiadczenia z ksiedzem pedofilem bo inaczej po co pisac bzudry o ktorych sie nie ma pojecia

SummerNeuer

2021-03-03, 14:51
Rośnie kolejny popie**oleniec. Zabic póki nie za późno :lol:

Cz...........as

2021-03-03, 16:07
JaTylkonaChwile napisał/a:

Wśród 877 osób odbywających obecnie karę za pedofilię, 275 nie posiada konkretnego zawodu



ksiądz to nie zawód, to powołanie

Kot_Schrodingera

2021-03-03, 16:38
normalny przyjacielski uścisk. O co wam chodzi

Varatas

2021-03-03, 18:58
haloteam napisał/a:

switnie , tylko jak sam napisales(as) odbywajacych kare , czyli skazanych.
teraz powiedz kiedy i czy w ogole widziales skazanego ksiedza...
a nie mi tu pie**olisz jakie bohomazy...



Co to za puste pier... . Rozumiem, że sądy i środowisko prokuratorów to siedlisko fanatyków katolickich, chcących chronić księży za wszelką cenę? Większość tego środowiska to skrajna lewica, która gdyby tylko miała cień podejrzenia, to nie wypuściłaby księdza z aresztu wydobywczego.

Na jakiej podstawie można twierdzić, że to akurat wśród księży jest ponadprzeciętnie więcej niewykrytych przypadków, niż wśród innych grup społecznych? Oczywiście wiem na żadnych. Jak się jest wojującym ateistą , to wystarczy jeden slogan i już jak koń z workiem na łbie - w jedną tezę i mocno przed siebie, choy z jakimikolwiek racjonalnymi argumentami. Czarni to pedofile, bo tak mi powiedzieli w telewizji.

koras24 napisał/a:

Słowo klucz "skazanych" jak kogoś kumple z zakonu kryją to cała sytuacja zostaje na parafii.



Każdy wojujący ateista ma w dupie wiarę, bo on jest racjonalista i tylko liczby i racjonalne dane się liczą - pokażesz statystyki, które nie pasują mu do całej układanki, to bania zryta i error w matrixie wypier.ala. Zawsze jakieś niczym niepoparte racjonalizowanie braku pasujących do siebie klocków się znajdzie.

Ci...........la

2021-03-03, 19:03
coś pięknego chciałbym mieć takiego syna