18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pojeb w białym rumaku

~Velture • 2019-10-27, 10:48
Jakiś cwe* w starym mercedesie ( :krejzi: ) próbuje się dowartościować wyskakując do baby na skuterze.

Od 0:35 chyba, że chcecie obejrzeć wcześniejsze frustracje nagrywającego i debila z meśka.


tadek899

2019-10-27, 10:58
zawsze mam mieszane uczucia przy takich filmikach. Operator kibla vs. sebix cwaniak w swoim gruzie, jednych i drugich nie szanuje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Halman

2019-10-27, 10:58
mamy nagrane, mamy nagrane, bedziesz na jutube... k***a.. gorzej niz dzieci

Oponka

2019-10-27, 10:58
jeżdżą na tych kiblach - myślą, że są panami dróg, odpie**alają jakiś szajs, a potem się dziwią, że ktoś wyskakuje do nich z pyskiem. wszystkie jednoślady powinny zostać zdelegalizowane. skończyłoby się motop*zdeczkowanie :kawa:

silwerbalk

2019-10-27, 12:07
Ja pie**ole że mu się chciało wskakiwać z samochodu z ryjem. Ja bym tylko rzucił przez okno pie**olnij się na łeb i pojechał dalej a nie zajerzdzał drogę i skakał.kilo kosiarki są wk***iające

Byku35

2019-10-27, 12:07
HAL9000/2 napisał/a:

mamy nagrane, mamy nagrane, bedziesz na jutube... k***a.. gorzej niz dzieci



nie debilu
mają nagrane i śmiało mogą gościa udupic za to co zrobił

Halman

2019-10-27, 12:17
Byku35 napisał/a:

nie debilu
mają nagrane i śmiało mogą gościa udupic za to co zrobił


i jak widać wcale nie dali na youtuba - debilu.

~Velture

2019-10-27, 12:25
Byku35 napisał/a:

nie debilu





HAL9000/2 napisał/a:

debilu.





Regulamin napisał/a:

4.5. Serwis Sadistic.pl nie uznaje cenzury i tematów tabu. Jednak komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta.



Ładnie, ładnie. W5 + W5. Wygrywacie kumulację :krejzi:

PieronJasnySzlag

2019-10-27, 12:47
Kiblarze którzy chyba czekali żeby coś nagrać vs dorosły facet jeżdżacy autem wartym niecałą miesięczną pensje.
Czyli frustracja vs frustracja.

Szangti

2019-10-27, 13:27
~Velturałkę napisał/a:

Ładnie, ładnie. W5 + W5. Wygrywacie kumulację



To sadistic a nie pudelek.
A ja Cie obrażę bardziej:
- szKODniku, UBywatelu PRL.

Tom9310

2019-10-27, 13:48
Ja jako motocyklista (czyt. sadistic - motop*zdeczka) nie raz mam taką sytuację na drogach, każdy motocyklista to potwierdzi że jak się wyjedzie to zawsze trafi się ktoś kto wymusi, zajedzie, wyjedzie itp. Nieraz używa się klaksonu, nieraz ręką pokaże. Ale człowiek rozumny zrozumie, tak samo Ja zrozumiem że mi ktoś wytnie błąd bo jak każdy mam prawo popełnić. Ale gość tutaj w aucie to typowy Sebuś, jaśnie pana obrazili.. ;-)

Tr...........ty

2019-10-27, 14:15
Velturałkę napisał/a:

Regulamin napisał/a:
4.5. Serwis Sadistic.pl nie uznaje cenzury i tematów tabu. Jednak komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta.


Ładnie, ładnie. W5 + W5. Wygrywacie kumulację



Regulamin jest dla wybranych. Jedni mogą mieć permanentnego bana praktycznie za nic, inni mogą robić co chcą.

kretowicz14

2019-10-27, 14:21
Oponka napisał/a:

jeżdżą na tych kiblach - myślą, że są panami dróg, odpie**alają jakiś szajs, a potem się dziwią, że ktoś wyskakuje do nich z pyskiem. wszystkie jednoślady powinny zostać zdelegalizowane. skończyłoby się motop*zdeczkowanie



To równie dobrze można powiedzieć o 50% kierowców samochodów, pedalarzy i innym ugruntowaniu społecznym.
Ocena sytuacji jest ciężka, nie wiemy co było wcześniej i dla czego ich koleś gonił.
Takie krzyczenie jak j***ny nic nie rób z pewnością pomoże w tej sytuacji i naprawi wszystkim szkody moralne.
Przyj***ł się, to się przyj***ł, niby mieli nagrane, a pewnie to co od j***li, to nie udostępnili...

Halman

2019-10-27, 14:21
TranzystorWyklęty napisał/a:

Regulamin jest dla wybranych. Jedni mogą mieć permanentnego bana praktycznie za nic, inni mogą robić co chcą.



wieloletni staż tutaj i czasami można przymknąć oko..

TheAndyboy888

2019-10-27, 14:49
Oponka napisał/a:

jeżdżą na tych kiblach - myślą, że są panami dróg, odpie**alają jakiś szajs, a potem się dziwią, że ktoś wyskakuje do nich z pyskiem. wszystkie jednoślady powinny zostać zdelegalizowane. skończyłoby się motop*zdeczkowanie



A ty co, łańcuch za długi, że do komputera się dorwałaś?
Z filmiku akurat łatwo można wywnioskować, że kierowca mercedresa to taka sfrustrowana p*zda, bo jeździ złomem za 1000zł (ważne, że mercedes) i myśli, że wszyscy mu mają ustępować na drodze miejsca. Te marki samochodów (Mercedes-Benz, BMW, VW czy Audi) to takie typowe, które przyciągają jak magnes tych największych debilów i mówię to z własnych obserwacji tego, co widzę na drogach