18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pojeb w białym rumaku

~Velture • 2019-10-27, 10:48
Jakiś cwe* w starym mercedesie ( :krejzi: ) próbuje się dowartościować wyskakując do baby na skuterze.

Od 0:35 chyba, że chcecie obejrzeć wcześniejsze frustracje nagrywającego i debila z meśka.


SirMajkel

2019-10-27, 14:51
proszę nie mylić kiblarzy lub motop*zdy z motocyklistami. Kiblarze to zazwyczaj jakieś gimbo-młokosy co o przepisach nawet nie słyszeli.

Ti...........ch

2019-10-27, 15:02
Jebnąć k***ie azem po oczach, to skończy kwicząc na krawężniku zapluty jak czterolatek z porażeniem mózgowym :kawa:

ziajos

2019-10-27, 15:08
Oponka napisał/a:

jeżdżą na tych kiblach - myślą, że są panami dróg, odpie**alają jakiś szajs, a potem się dziwią, że ktoś wyskakuje do nich z pyskiem. wszystkie jednoślady powinny zostać zdelegalizowane. skończyłoby się motop*zdeczkowanie



Bardzo proszę po 25 latach (bezwypadkowym) jazdy na motocyklu o wypie**alanie.

Byku35

2019-10-27, 15:19
TranzystorWyklęty napisał/a:

Regulamin jest dla wybranych. Jedni mogą mieć permanentnego bana praktycznie za nic, inni mogą robić co chcą.





młody, tobie jeszcze nie przysługuje
Ja tu jestem od 2008 albo od 2007 nawet
setki kont zbanowanych, IP blokowali
Teraz już jestem duży i mam tu staż, już nie troluje może trochę se przeżywam ale to pikuś

patrz przezwe cię i nie dostanę bana


ty ch*ju rudy

widzisz :lol:

ZaSwojePiję

2019-10-27, 16:38
Byku35 napisał/a:

młody, tobie jeszcze nie przysługuje
Ja tu jestem od 2008 albo od 2007 nawet
setki kont zbanowanych, IP blokowali
Teraz już jestem duży i mam tu staż, już nie troluje może trochę se przeżywam ale to pikuś
patrz przezwe cię i nie dostanę bana
ty ch*ju rudy
widzisz



Haha. Ja jade na drugim koncie tutaj, a na tym juz mam kilka ostrzezen i w sumie nie wiem za co.
Velture co bedzie jak wbije max ostrzezen?
Ban permanentny, czy czasowy?

~Velture

2019-10-27, 17:04
ZaSwojePiję napisał/a:

Haha. Ja jade na drugim koncie tutaj, a na tym juz mam kilka ostrzezen i w sumie nie wiem za co.
Velture co bedzie jak wbije max ostrzezen?
Ban permanentny, czy czasowy?



To zależy kto wbija ;)

Xs...........33

2019-10-27, 19:09
Debil, co on k***a myśli że zrobi jej jak ona ma kask, jak ja bym jechał z tyłu, to podszedłbym do typa w kasku i wyj***łbym mu z głowy, po czym szybko wsiadł na skuter i odjechał.

Tr...........ty

2019-10-27, 21:12
ZaSwojePiję napisał/a:

Ban permanentny, czy czasowy?



Kiedyś, grupa modów, która tu była od początku, dawała bana na miesiąc. Później gimba z przerostem ego się dobrała do władzy i im dłużej masz konto, tym bardziej prawdopodobne, że zablokują całkowicie. IP może chyba zablokować tylko admin, mod raczej nie ma takich uprawnień.

gabriel0

2019-10-27, 22:03
Hah. Zesrali się jedni i 2-dzy. Obrońcy motop*zd i mercedesów.
Udany dzień.

Micu

2019-10-27, 22:53
Tyle emocji, i i dynamicznych scen, nie wytrzymam... muszę wsiąść na skuter i urwać komuś lusterko w korku.

Smokw

2019-10-27, 23:10
Oponka napisał/a:

jeżdżą na tych kiblach - myślą, że są panami dróg, odpie**alają jakiś szajs, a potem się dziwią, że ktoś wyskakuje do nich z pyskiem. wszystkie jednoślady powinny zostać zdelegalizowane. skończyłoby się motop*zdeczkowanie



Przecież to koleś w mercedesie odwalił masakrę na początku, gdyż zagroził zdrowiu i życiu innych uczestników nieumiejętnym wyprzedzaniem. Tego to już nie łaska zobaczyć?