18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pelemaster

2015-08-17, 16:52
Za dałnów którzy piszą za coś tam piwo zawsze piwo.

RYJ23

2015-08-17, 16:53
Nie posrajcie sie tylko juz z tymi waszymi wybiegajacymi dziecmi,ciotkami,baciami pradziadkami czy kto tam jeszcze wam wybiega na droge.Widac ze duzego ruchu nie ma,2-3 pasy w jedna strone,zreszta nie zapie**alali tez nie wiadomo ile.Wg mnie lepszy sprawny,dynamiczny kierowca,niz jakas j***na ciota z lanosa wlekaca sie 40km/h ktora sama nie wie czy chce gdzies skrecic,zatrzymac sie nagle w miejscu,zawrocic czy blokowac swoja p*zdowata predkoscia lewy pas.

mesjasz19

2015-08-17, 16:54
Krakus76 napisał/a:

Obaj do odstrzału, jak ktoś napisał, ja będę szedł z dzieckiem a taki jełop mi wyskoczy dzieciaka zabije a później powie przepraszam

a BTW przy najmniejszym błedzie motocyklista=trumna a z samochodu wyjdzie o własnych siłach



Rozglądaj się na przejściu zamiast wlepiać gały w srajfona to nic Ci się nie stanie.
Druga sprawa napisz w którym momencie obaj kierowcy mogliby zagrozić chociaż jednemu pieszemu? Bo ja przez ponad półtorej minuty nie widziałem ani jednej takiej sytuacji, na każdym skrzyżowaniu zwalniali, nie przejeżdżali na czerwonymnie jechali pod prąd...

slawekfmx

2015-08-17, 17:04
@upp Dobra morda tam c*pki. jak dla mnie to żaden wyśćig tą r6 nie chciał go chyba wyprzedzać, bo ledwo jedynke dokręcił do końca 2 i 3 ledwo gazu dodawał a 4 nawet nie wrzucił więc gdzie tu wyścig??? Koleś w tym mietku pewnie myślał że r6 się z nim sciga, a ten tylko za nim się turlał gdyby to była np. r1 to by mógł jechać na jedynce cały czas, poza tym obaj stawali na swiatłach wiec nie wiem o co ten hejt. @krakus jak jesteś jak ten ruski cep i przebiegasz z dzieckiem w niedozwolonych miejscach przez 2pasmówke to nie dziwie się że się boisz.

Mercury001

2015-08-17, 17:09
Legendarny monolog każdego mądrego następcy Carla "Foggy" Fogartiego.


kojocik

2015-08-17, 17:47
Szybki ten skuterek :)

OpenStreetMaps

2015-08-17, 18:03
Mesio :-) nie rozczulaj się za bardzo. Kierowca ma gówno zamiast mózgu . Ale to nie dziwi bo do przewożenia gówna
służy MercSedes

lllll

2015-08-17, 18:58
Ciekawe ile gazu pali

hardowski

2015-08-17, 19:08
Nikt się nie rozj***ł, nikogo nie rozj***ł, pytam się:



:-/

rz...........nu

2015-08-17, 19:29
Mam do sprzedania zegarek. Kaszjo.

rumpelstiltskinxxx

2015-08-17, 21:23
samochody już dawno górują nad jednośladami, żaden wyczyn, zwykłe nie tak drogie M5 rozjebie większość motorów bez problemu

Marian5

2015-08-17, 22:25
samochod ma 4 kola, wiec to logiczne ze jest 2 razy szybszy od motocykla ktory ma 2, nie wiem na co gosc liczyl

kothletino

2015-08-18, 00:49
Marian5 napisał/a:

samochod ma 4 kola, wiec to logiczne ze jest 2 razy szybszy od motocykla ktory ma 2, nie wiem na co gosc liczyl



Nie uwzględniłeś zapasu w samochodzie.

Od siebie dodam tylko tyle, że w Holandii podatek kwartalny od tej kobyły wynosi 330€/1320pln, do tego ubezpieczenie drugie tyle no i oczywiście k***a paliwo. Tak więc niestety ale żeby jeździć tym klockiem na Holenderskich blachach trzeba mieć hajs.

Ar...........ch

2015-08-18, 09:38
mesiu ok, ale gosc nie potrafi jezdzic ta r6

barann

2015-08-18, 11:02
RYJ23 napisał/a:

Nie posrajcie sie tylko juz z tymi waszymi wybiegajacymi dziecmi,ciotkami,baciami pradziadkami czy kto tam jeszcze wam wybiega na droge.Widac ze duzego ruchu nie ma,2-3 pasy w jedna strone,zreszta nie zapie**alali tez nie wiadomo ile.Wg mnie lepszy sprawny,dynamiczny kierowca,niz jakas j***na ciota z lanosa wlekaca sie 40km/h ktora sama nie wie czy chce gdzies skrecic,zatrzymac sie nagle w miejscu,zawrocic czy blokowac swoja p*zdowata predkoscia lewy pas.



Zrób sobie prawo jazdy, może zrozumiesz co jest złego w wyścigach na drodze. Ewentualnie przejedź się kiedyś po mieście w zwykłej "elce".

Krótko mówiąc... Potrącenia zdarzają się nawet na autostradach, pomimo że człowieka tam nie powinno być. No to sobie k***a wyobraź, że nie wszyscy przestrzegają przepisów (zarówno ameby na motorze i w mercu jak i piesi)...

Jadąc samochodem warto założyć, że jednak nie wiesz wszystkiego, ale żeby to sobie uświadomić, to trzeba przynajmniej raz tym samochodem pojechać i to nie po wiejskiej drodze na polu, tylko po mieście. Tak jak mówiłem, jak zrobisz prawko może zrozumiesz.