18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podziękowanie od pielgrzymów nie tylko z Polski dla policji.

feliks1911 • 2016-08-01, 19:09
Podziękowanie od pielgrzymów nie tylko z Polski dla polskich policjantów.

Wiewór

2016-08-02, 09:35
Szulcu napisał/a:

Mi nikt nie bije brawa w robocie :/ Najbardziej wk***ia jak policjanci dostają nagrody pieniężne (wystarczy wpisać w google) za złapanie kogoś, za zatrzymanie kogoś itd.. k***a to ich praca.. Za zatrzymanie tego zjeba co w tramwaju zostawił "bombę" chyba dwóch policjantów po 10tys przytuliło.. k***a kosmos.

Edit: "W imienu policjantów operacyjnych nagrodę odebrał komendant wojewódzki 10 tysięcy złotych do podziału otrzyma pięciu policjantów operacyjnych, dzięki którym ujęto bombera z Wrocławia."

Co nie zmienia faktu, że to ich praca i mają to robić BO TAK, a nie jeszcze pieniądze publiczne rozdawać..



To zmień robotę bo masz ch*jową. W każdej normalnej firmie człowiek dostaje premię za osiągnięcia.

Ja robię u prywociorza krwiopijcy i nawet on daje premie uznaniowe.
Ludzie muszą mieć motywację i nagrody za dobrze wykonaną robotę. Czują się docenieni.

Sterben

2016-08-02, 12:58
Policjant też człowiek, nie ich wina, że w ich pracy, jak w każdej innej pojawiają się wredne ch*je, które chcą tylko kogoś podpie**olić i kase zgarnąć. Zresztą nie tylko w policji takie ku*asy się pojawiają, w korpo też takiego znajdziesz, a nawet więcej.

Devorious

2016-08-02, 17:58
wiekszosc tu łżących na policje coś mi się wydaje, że albo się do niej nie dostali albo dostali mandaciki za piwo i ból dupy.

Unyuuu

2016-08-02, 22:40
Brawo policja, brawo strażacy, brawo wszyscy...ale nikt k***a mać nie odezwie się na temat ratowników medycznych którzy zabezpieczają każdą taką imprezę! Nikt, to przykre że traktuje się ich najgorzej ze wszystkich służb. Nawet policja, jak widać powyżej ma kogoś kto za nimi stanie. Ale ZRM to już ch*j, w zapomnienie, co za j***ny kraj.

Paw_Kosmosu

2016-08-03, 09:53
DaWeed napisał/a:

Żadnych prowokacji, przyczepiania się do piwka na plantach czy krzywych akcji z zatrzymywaniem o byle gówno.



Bo to nie straż miejska. :D

Sener89

2016-08-03, 13:49
DaWeed napisał/a:

Policja odj***ła kawał dobrej roboty, aż jestem w szoku. Żadnych prowokacji, przyczepiania się do piwka na plantach czy krzywych akcji z zatrzymywaniem o byle gówno. Pełna profeska i przyjazne podejście, serio jestem w szoku. Piwko się należy policji, brawo


A mnie trochę denerwuje ich pobłażliwość... Siedziałem na plantach na kocyku obok jakichś knypów z aryjską urodą i nagle czuje zapach palonego zielska. 3 min później nadchodzi patrol 3 policjantów i uderzają bezpośrednio do owej grupki. Nie zgadniecie... skitrali jointa pokazali paczkę fajek i papierosa a policjanci się uśmiechnęli i odeszli jeszcze racząc nas podejrzliwym spojrzeniem...
Jak tu się nie zdetonować w tłumie, ja sie pytam?
Czy nawet w moim własnym kraju jestem człowiekiem drugiej kategorii?

Tassadar

2016-08-04, 21:55
Ktosiu_1 napisał/a:


Przecież doceniają naszą pracę: Urząd Skarbowy, Zus, SANEPID i więcej pasorzytów którch musimy karmić na własnej piersi . Dlaczego w Polsce się tak mało zarabia w porównaniu z zachodnią Europą? bo ciągle nas ktoś docenia.
Ja bym wolał żeby przestali doceniać i niech k***a sp***alają od ludzi jak najdalej.


W tym ujęciu to nas rozpieszczają.