18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podziękowanie od pielgrzymów nie tylko z Polski dla policji.

feliks1911 • 2016-08-01, 19:09
Podziękowanie od pielgrzymów nie tylko z Polski dla polskich policjantów.

Chudy_lis

2016-08-01, 22:12
Młodzi chrześcijanie dali radę - pełna kulturka. A teraz wyobraźcie sobie, jak w analogicznej sytuacji dziękowaliby policji młodzi muzułmanie. Wybuchom radości nie byłoby końca.

faraonek88

2016-08-01, 22:12

kaelem

2016-08-01, 22:15
pie**oląc to co tam było. Papieża, tych debili... Jedyny plus, że ten debil weźmie do swojego kraju plusy z Polski. Tyle.

SpirytusSalicylowy

2016-08-01, 22:19
No np. tacy francuzi, to nieprzyzwyczajeni, że policjanci bronią ludźmi przed terrorystami, a nie pomagają terrorystom ich zabijać :P

lupag

2016-08-01, 22:20
lewczi napisał/a:

niech pojadą na woodstock, tam im podziękują.


Z tego co wiem to tam jeżdżą. Ty chyba nie, skoro ich nie widziałeś :)

sylwusiex

2016-08-01, 22:34
Dorzucę trzy grosze. Na tresie przejazdu Papieża w godzinach wieczornych oberwanie chmury. Policjanci w krótkich koszulkach kompletnie przemoczeni, oferowaliśmy parasolkę ale nic mu nie wolno było mieć. Zaproponowaliśmy herbatę i przyjął kubek, jeszcze tym co dostał podzielił się z kolega. Oni wiedzieli tyle, ze maja stać, nie wiedzieli kiedy przerwa/koniec. Także wiem, ze taka służba ale trzeba być człowiekiem i powiedzieć, ze zrobili dobra robotę.

Cross

2016-08-01, 22:55
Cytat:

niech pojadą na woodstock, tam im podziękują.



Policja była na Woodstocku, co prawda nie na terenie samej imprezy ale na drogach już stali. Bardzo mili, chętnie wskazywali drogę i nie czepiali się o picie.

WinterWolf

2016-08-01, 23:20
@Szulcu
Pracujesz to dostajesz premie. Produkcja, za dobrą robotę i nadprodukcję dostajesz kase i premie. W biurze za dobre statystyki również dostajesz premie. O ch*j się czepiasz? Praca jak praca. Za dobre rzeczy zbierasz kase, za zj***nie czegoś masz po kasie, proste.

cenius

2016-08-01, 23:23
Cytat:

w przypadku budżetowej nadwyżki




Czego k***a?

Toolpa

2016-08-01, 23:43
Chwdp na 95%, bo ŚDM.

sparky100

2016-08-01, 23:49
1:03 "czerstwe ch*je" :D

Tassadar

2016-08-01, 23:57
Co wy się debile sracie. Nie można żyć ze wszystkimi, chociaż w ramach jednego kraju w dobrych relacjach? Założę się, że wam też było by miło gdyby docenili waszą pracę. Nie ważne czy to będzie mcdonald, straż, policja handel czy it. Lepiej się żyje z taką świadomością. Wtedy się fajny kraj buduje. To się zmienia, już nie ma samych obrażonych pysków na ulicy.

AloneIStand

2016-08-02, 00:05
Nie ma co, ale nasza policja potrafi po ludzku zabezpieczyć imprezę masową. Chyba, że głównym celem tej imprezy jest bójka z policją, ale wtedy to już nie można ich winić.

Ba, tym razem ośmieszyli samodzielnie TVN - a za to browar musi już być! :)

Ktosiu_1

2016-08-02, 00:30
Tassadar napisał/a:

...Założę się, że wam też było by miło gdyby docenili waszą pracę...


Przecież doceniają naszą pracę: Urząd Skarbowy, Zus, SANEPID i więcej pasorzytów którch musimy karmić na własnej piersi . Dlaczego w Polsce się tak mało zarabia w porównaniu z zachodnią Europą? bo ciągle nas ktoś docenia.
Ja bym wolał żeby przestali doceniać i niech k***a sp***alają od ludzi jak najdalej.

pabelt

2016-08-02, 08:48
Ja byłem na ŚDM na obstawie tylko jako strażak i nam brawo też bili. Tylko nikt nie widział kto składał te namioty wszystkie po całej imprezie, kto miał patrole piesze z medykami. Na pewno nie policja, nie chcę im odejmować zasług ale oni tam przyszli po prostu postać.