18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podziękowanie naszych graczy dla sędziów.

Usztafik • 2015-01-30, 18:31
Podziękowanie naszych szczypiornistów dla "sędziów" po meczu Polska - reszta świata (Katar)


Cryo

2015-01-30, 23:02
Już wiemy kto w 2022 będzie mistrzem świata w piłce nożnej

Warchlak1920

2015-01-30, 23:42
k***a MajkelT to ja chciałem wrzucić ten filmik i zapodać podobny do twojego tekst. Ja po MŚ w 2002 w ch*ju mam jakiekolwiek wyniki sportowe, bo że np. boks jest ustawiany wiedziałem już chyba jako 5 latek. Korea zabiła wiare w reszte, oglądam bo oglądam, ale mam w dupie. Już mogę wam przepowiedzieć, żę MŚ w piłkę w 2018 i 2022 też będą przewałki z gospodarzami turniejów.

vega997

2015-01-31, 01:09
VisaInfinity napisał/a:

Nie trafiali w prostych sytuacjach to kto jest winny? Popatrzcie na skuteczność bramkarzy. Trochę obiektywizmu, a nie wieczne obwinianie wszystkich dookoła.


No to teraz idź spróbuj rzucić do bramki gdzie obrona nic nie może bo co chwila sędzia będzie gwizdał a potem rzucaj do drugiej gdzie obrona robi co chce a sędziowie udają ze nic nie widzą.
Skuteczność bramkarzy to tylko statystyka pokazująca cyferki. Co innego jakość tych rzutów. Katarczycy mogli nawet faulować a sędzia nawet nie zwracał na to uwagi wiec i Polacy mieli gorsza sposobność do rzucania. Za to u nas gwizdki i kary sypały się z rękawa. Obejrzyj sobie co się działo w meczu z Chorwacja to może zrozumiesz ze jednak coś było nie tak. Co prawda zawsze jest tak że sędziowie odpuszczają drużynie gospodarzy przewinienia na granicy faulu. Tak było i u nas i w Korei. Ale pierwszy raz jest tak że pomagają drużynie gospodarza udupiając drużynę przeciwnika. Wy teraz dowalacie się że my jak zwykle cebula i słoma z butów. A niemcy robią teraz to samo bo oni mieli szanse na wyrównany mecz a skończyło się sromotną porażką bo z nimi sędziowie nawet się nie bawili i potrafili gwizdać grę pasywna po 10 sekundach w polu.

sz...........86

2015-01-31, 01:36
Początek końca sportu...
Wszystkim ciapatym życzę rychłej śmierci w męczarniach. Gdyby nie ta ropa to by w tych im k***idołku gorzej niż w Etiopii było.
Sędziów nie ma się co czepiać, bo za taki hajs jaki za to zgarnęli to by rodziców sprzedali bez zastanowienia.

romozomo

2015-01-31, 10:15
Ot i całe "piękno" dzisiejszego sportu. Teraźniejsze zawody mają tyle wspólnego ze sportem co księża biskupi ze skromnością i moralnością.

Ko...........on

2015-01-31, 13:35
vega997 napisał/a:


No to teraz idź spróbuj rzucić do bramki


Ok idę.

W siatkówkę zostaliśmy mistrzami świata bo nam sędziowie pomagali. W końcu to było u nas. Czemu nie ma takich głosów?

chojrak24

2015-01-31, 19:11
Niech wygrają cały ten turniej. Sami sobie zrobia laske a caly swiat zobaczy to na zywo.