18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podstawowe techniki obronne

~REsadER • 2023-05-23, 12:14
Szwecja 4 x :dead:


to...........10

2023-05-23, 20:41
Siriuz napisał/a:

Dużo częściej też jako rozrywkę wybierają reality show o Karynach i Sebixach



Niż strzelaniny w barach? To dobrze!

mazga50

2023-05-23, 21:05
frredy napisał/a:

To jest FAKE - przecież ludzie w Szwecji domów na noc nie zamykają. Takie bajki to komu innemu wciskajcie...



Ooo... to było zanim lewckie zjeby zalały ten kraj ścierwem. Dawno i nieprawda.

maciora

2023-05-23, 21:17
Maniecky napisał/a:

Wiem ze za duzo finezji na Twoj dekiel, ale bialaski kulace sie w rogu jak owieczki to tylko obraz wiekszego problemu zniewiescienia zachodnich rodowitych populacji, ktorym zafundowano gowniany potop agresywnych hord, kilka szczebli nizej w ewolucji.
W USA przynajmniej mozna posiadac bron palna w wiekszosci stanow i nawet babcia moze zafundowac "fuck around and find out" grupie nygusow odwiedzajacych ja noca...(choc lewaki robia co moga zeby to zmienic)...a tu mamy owce posrod uzbrojonych wilkow i nie pozostaje im nic innego jak kulic sie zalosnie w kacie.
Ponizej mamy nygusa tiktokera z UK ktory od lat bazkarnie robi pranki typu "wlam na chate" bo te kraja sa jak samotne matki niezdolne do okielznanania swoich psycho bachorow



Mnie dalej zastanawia jakim trzeba być deklem żeby nie zamykać własnego domu na klucz, nawet będąc w środku...

ColinFarelka

2023-05-23, 21:36
Ten w kapturze bije jak baba. Pięknie sp***olił jak bron zobaczył.

Carnage666

2023-05-24, 00:23
j***ny, nie marnuje kul

mit2

2023-05-24, 00:44
Tak się kończy rozbrajanie narodów, od dekad forsowane na starym kontynencie przez wszelkiego rodzaju marksistów, socjalistów i innych lewicowych podludzi.
Utrudnia się praworządnym obywatelom dostęp do narzędzi obrony, a bandzior ma na to wyj***ne i chodzi sobie uzbrojony mając pewność, że nie trafi na dobrego człowieka z bronią.

KuKuKa

2023-05-24, 06:35
Zajebiste. Łap zimnego browara za to !

Wojownik12

2023-05-25, 09:57
Przecież resocjalizacja białego jest bardzo trudna, a co dopiero murzyna z ujemnym iq. ciekawe jakie jest rozwiązanie problemu

kulawiec

2023-05-25, 23:52
mwaski napisał/a:

Jakoś nadal ludzie emigrują z Polski na ten "upadły" (w twoich urojeniach) Zachód a dużo rzadziej na odwrót



Oczywiście, bo tutaj jest zwyczajnie bieda, najpierw ograbiony kraj przez rozbiory, potem wojny, potem komunę, potem Unię, a tam pchają ropę, większość tubylców im wymarła, zostały głównie zjeby , więc sypią, żeby jakieś bydło przyciągnąć. Część się powybija, ale co 10 ty może gwoździa wbije czy coś.

sutello

2023-05-28, 20:40
muzyka dla chętnych ;p