18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podstawowe techniki obronne

~REsadER • 2023-05-23, 12:14
Szwecja 4 x :dead:


Kormork

2023-05-23, 13:44
Bardzo ładny wynik 4 do piachu a nawet całego magazynka nie opróżnił, nie to co latino z gówno landów strzelaniana na 1 m i nie potrafią trafić.

HermanVonSztolc

2023-05-23, 14:36
Czasem lubię poogladac takie filmiki kilka-nascie razy i sprawdzac po kolei reakcje każdego z osobna... moge sie wtedy wczuc w ich bol... mysli o ostatnich chwilach w ich zyciu... przyspieszony oddech i walke o życie sprowadzajaca sie do jak najnizszego centymetra podlogi.

MalcolmX

2023-05-23, 15:00
Kalifat Północny.
Miło popatrzeć jak przedstawiciele wysokiej, zachodniej cywilizacji kulą się jak kurczaki na widok cienia jastrzębia na niebie.
Valhalla już na nich nie czeka. Ani ta mityczna koza Heidrun, która dawała walecznym wikingom miód zamiast mleka.
Czeka ich tylko, lękliwe skamlenie pod stołem w knajpie, kiedy abdullachy załatwiają swoje porachunki...

to...........10

2023-05-23, 15:07
MalcolmX napisał/a:

Czeka ich tylko, lękliwe skamlenie pod stołem w knajpie, kiedy abdullachy załatwiają swoje porachunki...



Bla, bla, bla, prawaczku.

Jakoś nadal ludzie emigrują z Polski na ten "upadły" (w twoich urojeniach) Zachód a dużo rzadziej na odwrót :D


SFI

2023-05-23, 15:12
to musieli być turki. Oni zawsze na strzelaninę przychodzą z nożami...

Maniecky

2023-05-23, 15:12
mazga50 napisał/a:

Haha, jesteś debilem, haha... Sam byś zbroję obsrał, rycerzu.
W normalnym, cywilizowanym kraju nikt nie pójdzie z gołymi pięściami przeciwko zorganizowanej grupie albo uzbrojonemu w broń palną zbirowi. Tu ludzie myślą, a nie jak w Bantustanie



Wiem ze za duzo finezji na Twoj dekiel, ale bialaski kulace sie w rogu jak owieczki to tylko obraz wiekszego problemu zniewiescienia zachodnich rodowitych populacji, ktorym zafundowano gowniany potop agresywnych hord, kilka szczebli nizej w ewolucji.

W USA przynajmniej mozna posiadac bron palna w wiekszosci stanow i nawet babcia moze zafundowac "fuck around and find out" grupie nygusow odwiedzajacych ja noca...(choc lewaki robia co moga zeby to zmienic)...a tu mamy owce posrod uzbrojonych wilkow i nie pozostaje im nic innego jak kulic sie zalosnie w kacie.

Ponizej mamy nygusa tiktokera z UK ktory od lat bazkarnie robi pranki typu "wlam na chate" bo te kraja sa jak samotne matki niezdolne do okielznanania swoich psycho bachorow


Siriuz

2023-05-23, 15:37
mwaski napisał/a:

Bla, bla, bla, prawaczku.
Jakoś nadal ludzie emigrują z Polski na ten "upadły" (w twoich urojeniach) Zachód a dużo rzadziej na odwrót



Dużo częściej też jako rozrywkę wybierają reality show o Karynach i Sebixach

domino19

2023-05-23, 16:19
Typ co strzela to przecież biały, który ustawia do pionu klase robotniczą

mesjans

2023-05-23, 16:42
onucek napisał/a:

a biali srają pod siebie ze strachu haha co za gówniany zachód



Szwecja to północ nie zachód.

TylerPL

2023-05-23, 17:17
Poczułem się jak Pistol Whip. Całkiem przyjemna gierka ruchowo rytmiczna jak Beat Saber. Gdyby zamiast WF można było wybrać zajęcia fizyczne, ale w goglach VR to by w szkołach się skończył problem otyłych dzieci.

ra0mir

2023-05-23, 17:25
Społeczeństwem w strachu/kryzysie lepiej/prościej się zarządza. Są bardziej skorzy do ustępstw. Brawo dla rządu Szwecji no i czekamy na naszych milusińskich. Coś ta wojna przycicha na wschodzie...

smc

2023-05-23, 19:05
W odwecie biali zaj***li ich komentarzami na Forum.

Nie mieli litości. I tak ma być k***a!!! White power :!:

Anonimowyja

2023-05-23, 19:30
To jest trzeci odwieczny problem Turków - znowu przyszli z nożem na strzelaninę...

DarioLee

2023-05-23, 20:05
onucek napisał/a:

a biali srają pod siebie ze strachu haha co za gówniany zachód



Szwecja to tak bardziej jest na północy ;)