18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podryw na obcokrajowca

MrYogusable • 2013-05-06, 17:51
W sumie sam nie wiem odebrać ten filmik :lodowka:



Tak tak, TVN.

filipczax_ck

2013-05-07, 00:51
ja bym chętnie autorowi tych książek przeleciał pięścią po łbie ! śmieć znieważa Polskę ,a tak na prawdę na złą opinię wpływ mają jednostki w postaci tępych i puszczalskich nastolatek ,które na widok dolarów spuszczają majtki ...

massq

2013-05-07, 02:04
Wk***ił mnie ten filmik. Zwykłe tępe dz**ki, które lecą na to, że ktoś mówi w obcym języku albo ma k***a inne rysy twarzy. ch*j w to, że może być zawinięty jak worek gwoździ, ch*j w to, że może mieć syfa, ch*j w to, że pewnie za miesiąc wraca do swojej amazońskiej dżungli a dziewczynę zostawi z dzieciakiem.
Ważne żeby koleżanki widziały, że się przytulił... a no i jeszcze można się pochwalić, że się miało niepolskiego ch*ja w mordzie.

k***a żesz jego mać. Baby są głupie...


wÅ...........³w

2013-05-07, 02:10
bloodwar napisał/a:

Nie pie**olcie że jakby do Was na ulicy zagadała jakaś fajna, chętna Latynoska/Wietnamka/Murzynka to byście spławili "bo jestescie tacy porządni, rasistowscy, patriotyczni i w ogóle"...



muraaas napisał/a:

Osobiście uważam że tak jak laska która puści się z dopiero co poznanym facetem to k***a tak facet zarywający laski na jedną noc to frajer. Ludzie szanujcie się...




Heh, tego nie powinno się porównywać, bo faceci są tak zaprogramowani, żeby r*chać panny, a to kobieta "dopuszcza" do siebie faceta lub nie. Sorki jeśli rozwaliłem wasz światopogląd, ale nie jest i nie będzie odwrotnie ;-)

Parafrazując pewną wypowiedź - klucz, który otwiera wiele drzwi to dobry klucz, ale drzwi, które są otwierane wieloma kluczami, to ch*jowe drzwi i tyle w temacie :roll:

Eliot Imperio

2013-05-07, 03:16
Sęk w tym, że jeśli ktoś liczy na spotkanie normalnej kobiety, będącej inteligentną i przystępną z wyglądu, to zdecydowanie trzeba zmienić Tagi w wyszukiwarce, bo wyskoczy brak danych. Albo będziesz mieć dziewczynę ładną ale tępą, albo brzydką ale inteligentną i wręcz idealną w każdej innej dziedzinie. Pomijając oczywiście fakt, że wszystkie te najlepsze hybrydy wyżej wymienionych dwóch cech, zawsze są zajęte. I dlaczego okazuje się, że są z pajacami którzy nawet nie kryją się ze zdradami, są chamscy i wręcz należy im się wpie**ol za takie odzywki do kobiet. Nigdy nie pojąłem tego fenomenu. Dokładnie dziś, kilka godzin temu rozmawialem z koleżanką, która właśnie chwaliła mi się, że rozmawiała wieczorem w pubie z włochem z erazmusa. Że jakiż to on nie był przystojny, nawet wyobrażała go sobie bez ciuchów. Zapytałem, czy to tylko przez to, że jest włochem i dobrze wie, że takie Polki lecą na łamaną angielszczyznę i kręcone czarne włoski makaroniarzy. Odpowiedziała, że oczywiście nie o to chodzi, rozchodzi się o to że oni są INNI. Ja rozumiem, dorosła kobieta mw. około 30, poznaje dojrzałego faceta, który z pochodzenia jest włochem/niemcem czy cośtam. Tacy ludzie często tworzą normalne związki, bo dzieciak który przyjechał na erazmusa do Polski, nie myśli o niczym innym jak dymanku łatwych polek- i niestety, one nie wyprowadzają go z błędu...

Fragless

2013-05-07, 03:59
Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale wk***ia mnie jak jakiś obcokrajowiec próbuje zarwać Polkę. Niby z drugiej strony nic do nich nie mam, ale nie podoba mi się to, że przyjeżdżają do polski jak do burdelu.

genghiskhan

2013-05-07, 08:15
reportaż na poziomie :kloc:
ale czego się po tefałenie spodziewać, wszystko ustawione a ludzie się tym jarają
jest jednak na to sposób:
niech potęga atomu będzie z wami

masterwow

2013-05-07, 11:57
ja już 9lat temu pisałem po angielsku sms-y do dziewczyny i teraz jest moja żoną 8-)

!Timon

2013-05-07, 13:11
Nie wiem jak jest teraz ale jeszcze parę lat temu na Ukrainie faceci z Polski mieli z górki.
Ogólnoświatowa umowa płci brzmi
"Faceci udają, że nie chodzi im przede wszystkim o seks a kobiety udają, że nie chodzi im przede wszystkim o pieniądze - i wzajemnie udajemy, że tego nie widzimy"

Po co z tym walczyć? Skoro znasz reguły gry to zapie**alaj jak "wyższa moc stwórcza" przykazała i nie martw się, że dziewczyny nie znajdziesz albo, że zostawi Cię dla innego.

kunafis

2013-05-07, 13:23
ja pie**ole ale mnie to wk***ia tępe k***y dają dupy za drina a jak się jest debilem z UK to biorą z połykiem, i to jest niestety prawda wiem co się dzieje po klubach, polskie dziewczyny lecą na kasę ale ch*j w dupę przeoranym dz**ką. Ale czasem można spotkać normalną i chwała panu

superfosfat

2013-05-07, 13:58
O co Wam chodzi, przecież na tym propagandowym reportażu z TVNu żadna z dziewczyn się nie puściła. Jedynie poszli na piwo i potańczyć, nikt nie wie co było dalej. A to, że na potrzeby materiału jeden typ z trzema kobietami pochodził po Warszawce to nic takiego.
Aczkolwiek uwielbiam wszystkie te akty nienawiści :D

Orissa

2013-05-07, 14:15
Jak to jest, że te k***iszcza lecą na ludzi mówiących tą płynną angielszczyzną, rozbijają się z nimi po klubach (pewnie dość często), a same ledwo znają ten język. Mając tyle praktyki, takiej życiowej, powinny jednak mówić jakoś normalnie, prawie że naturalnie, a nie dukać jak licealiści na przymusowych lekcjach

xDSx

2013-05-07, 17:30
3:14 zagraniczni, KOLOROWI k***a jego mać ruda szmata bez honoru, jak chce to przemaluje dla niej ch*ja na czarno, albo żółto plakatówkami tak, żeby ssąc mi jaja cała się upie**oliła i też będzie kolorowa... brak słów

bartaz69

2013-05-07, 17:32
wszystkie angole irole i inne scierwa powinni dostawac wjeb za samo chodzenie po miescie z kobieta, tak samo jak polacy w anglii itp... idziesz sobie ze swoja dziewczyna z polski w nocy, a zaraz dostajesz wpie**ol za to, ze jestes z polski i gadasz po polsku z polska dziewczyna... skoro oni nie sa tolerancyjni to dlaczego my mamy byc ?

kacu89

2013-05-07, 17:50
W 3:30 - przekaz podprogowy. Słychać 2 jęknięcia jakiejś laski (pewnie podczas jebańska)

Dervoo

2013-05-07, 23:46
Niby nie moja sprawa, bo nie można brać odpowiedzialności za głupotę innych ludzi(rodaczek) ale boli mnie to strasznie, aż chciałoby się coś z tym zrobić. :-(