18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podróż z szybkością prędkości światła

An...........kh • 2012-08-06, 00:42
Rozmiar wszechświata

Proximate

2012-08-06, 10:57
Cytat:

szybkością prędkości



Zdecyduj się czy chcesz użyć skalarnej wartości czy wektorowej, bo ch*jowo to brzmi i sensu nie ma najmniejszego.

andreez91

2012-08-06, 11:07
up@ a ty k***a z Nasa jesteś że tak wszystko wiesz naukowcy nie wiedzą co jest na końcu wszechświata i czy takowy koniec w ogóle istnieje a ty wiesz wszystko Ciekawe :/

miało być do Lipiudo@

no po czasie dopisałeś OSZUKISTO !

Diux

2012-08-06, 11:18
I jak ludzkość ma polecieć gdzieś tam daleko w kosmos jak my nawet do marsa nie możemy dolecieć... :D

proteusx

2012-08-06, 11:32
wyobraźcie sobie taki myk, oddalamy sie od naszej galaktyki, w ch#j daleko, docieramy do granic kosmosu ( przykładowo ) i taki widok z oddalenia na kosmos jako całość - pyk a to taka kuleczka a wokół niej miliardy takich kuleczek z których każda jest osobnym wszechświatem itd itp, nieskończona nieskończoność f#ck yeah.

Ar...........en

2012-08-06, 11:34
Nowsza i bardziej aktualna wersja.


Te...........ed

2012-08-06, 11:35
Zwróćcie uwagę gimbusy, że kościół nie neguje teorii ewolucji, ani nie twierdzi, że jesteśmy sami we wszechświecie. Różnie pojęty przez nas Stworzyciel mógł stworzyć więcej planet podobnych do ziemi i uczynić tam życie.

czarnyblack

2012-08-06, 11:43
pie**ole nie idę dzisiaj do pracy.

donwasyle

2012-08-06, 11:44
gdyby nie "szybkość prędkości" światła w filmie tylko sama "prędkość" to by film zamiast kilku minut trwał 100 miliardów lat :D

wudun

2012-08-06, 11:46
Gadałem ostatnio z koleżką który jest fizykiem uważa on ze na razie gówno z tą cząstką boga zrobią bo rozj***łoby to całą fizykę teoretyczną. Podobno Einstain stałby się starcem opowiadającym brednie;)(e=mc2 można sobie tyłek podetrzeć). Nie bardzo wiedzą jak z tego wybrnąć.

Co do życia na innych planetach. Może mają taki sam problem jak my. Brak możliwości dalekich lotów. Podejrzewam że my najwyżej doczekamy kolonizacji księżyca i marsa, dopiero nasze dzieci doświadczą "pierwszego kontaktu". Puki nie zaczniemy latać w kosmos regularnie możemy zapomnieć o długich dystansach

Enter.the.Chicken

2012-08-06, 11:54
Odwiedźcie wujka google i wpiszcie The Scale Of The Universe.

pilot193pl

2012-08-06, 11:58
wciąż nie widze zadnego sensownego argumentu, przeczącego istnieniu Boga...

juki

2012-08-06, 12:00
Pomyslec, ze jestesmy tak malenkim zlepem atomow w tej niepo-k***a-jetej nieskonczonosci wszechswiata. Na 100% gdzies istnieje jeszcze zycie. Piwo za material, bo zawsze mnie interesowala fizyka, kosmologia i kosmogonia.

dr_dex

2012-08-06, 12:34
pilot193pl napisał/a:

wciąż nie widze zadnego sensownego argumentu, przeczącego istnieniu Boga...



Jest, na przyklad Bozon Higgsa

...co oczywiscie nie zmienia faktu, ze znakomita wiekszosc ludzkosci i tak bedzie nadal wierzyla (nawet, jesli dostaliby wiecej tego typu dowodow).

normalny21

2012-08-06, 12:51
@dr_dex Hahaha co za ścierwo...

Jak można w takie gówno uwierzyć?

Może to coś jest szybsze od światła itd. ale to nie żaden argument na nie istnienie boga. Też mogę sobie napisać że dokonałem jakieś tam gówniane badania na temat moczu i że znajduje się tam super cząsteczka która kieruje światem xD

uyvu

2012-08-06, 12:56
Jak mówi wielu naukowców, prawdopodobieństwo istnienia inteligentnych form życia (także inteligentniejszych od nas) we wszechświecie wynosi 100%. Tyle w tym temacie :P