18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

podriftował sobie

nowynick • 2014-01-28, 14:12
Spadł śnieg, okazja do amatorskiego podriftowania starym bmw, ale niestety trzeba najpierw upewnić się czy przypadkiem ktoś, kto nie powinien zobaczyć, nie jedzie za tobą...


ferro

2014-01-28, 14:13
zawsze mógł wpaść w poślizg...

en...........an

2014-01-28, 14:24
@up takie bajki to my a nie nam.

mare30ks

2014-01-28, 14:47
no wlasnie, mogl stwierdzic ze wpadl w poslizg, moze mandat jest nizszy :)

alhazar

2014-01-28, 16:03
Zależy na kogo trafił. Choć nie włączyliby kogutów, gdyby nie chcieli mu doj***ć kilka stówek. Młody zacznie się tłumaczyć, że wpadł w poślizg i ..............kontrola stanu ogumienia, kontrola układu kierowniczego, oświetlenia, czy jest gaśnica, kamizelka, czy nie ma żadnych nielegalnych tuningów, a jak już sprawdzą wszystko to przeszukają kierowcę , samochód i pasażerów, później alkomacik i narkotest. Wystawią mandat, kilka punktów karnych, zabiorą dowód rejestracyjny i tak dalej.

Reasumując, jeśli chcemy jeździć tak jak rajdowcy :-) to tak,żeby nie mieć przypału.

Crossblade

2014-01-28, 21:32
Panie Władzo w poślizg wpadłem ;) Czarna E30 1.8is ( tak!!!, to nie była Alpina i byłem ciotą ) / luty 2006r pod Politechniką Gliwicką ;) Objechałem 125% ronda jak się wlatuje z Zabrza i mnie zatrzymali...looz :D Trochę śmiechu i text "długo się Pan ratował"

bTk^

2014-01-28, 21:53
Za takie cos to grozi mandat do 500zl i lepiej na spokojnie sie dogadywac niz wciskac kit ze wpadlem w poslizg :P

waskiAZS

2014-01-28, 21:56
Ja tylko przypominam posiadaczom starych, pordzewiałych i dziurawych, "tuningowanych" optycznie oraz z "akcesoryjnym, wyścigowym" układem wydechowym powstałym w wyniku korozji i wiertarki, upalanych polówek, golfów, bmw, civiców i innych podobnym samochodom prosto z Need For Speeda, że piłowanie owych samochodów na ręcznym NIE JEST driftem ;)

Ot, małe przypomnienie dla niektórych rajdowców i drifterów ;)

Edit: oczywiście sytuacja tyczy się "driftu" na śniegu ;)

pawel6

2014-01-28, 22:00
Co on takiego zrobił strasznego? Pusta droga, zero ludzi to niech małolat uczy się jeździć. Jeśli wyćwiczy pewnie nawyki to będzie potrafił wyjść z poślizgu, a nie jak 3/4 głupich p*zd hamulec w podłege i potem zdziwienie "przecież hamowałem".

pytlar_m

2014-01-28, 22:02
dzisiaj tak samo mnie zatrzymali :D :D :D tylko lecieli z naprzeciwka :D a ja sobie quadem szalałem :D na szczęście koledzy i powiedzieli, że mam ich nie wk***iać jeżdżąc po całej drodze :P

Skowroniasty

2014-01-28, 22:15
Policja zatrzymuje zimą kierowcę poloneza 'borewicza' który też latał bokiem.
- Panie kierowco, dlaczego Pan nie zachował szczególnej ostrożności?
- Panie Władzo, to auto ma za dużo mocy jak dla mnie.

w6667812

2014-01-28, 22:19
haha. miałem tak samo :D też powiedziałem ze wpadłem w poślizg i dostałem mandat za powodowanie zagrożenia na drodze.

Pajoresko

2014-01-28, 22:20
pytlar_m napisał/a:

dzisiaj tak samo mnie zatrzymali :D :D :D tylko lecieli z naprzeciwka :D a ja sobie quadem szalałem :D na szczęście koledzy i powiedzieli, że mam ich nie wk***iać jeżdżąc po całej drodze :P



fajnych masz kolegów :D


swoją drogą to chore, że za takie coś jest 500zł... policyjne nabijanie statystyk, żeby nie dostać zjeby od przełożonego. Z drugiej strony, jak by kierowca nie przyjął mandatu, to jak policjanci udowodnili by w sądzie, że on to zrobił specjalnie?

czapla56

2014-01-28, 22:21
Godzina 1:50, szeroka, pusta i oświetlona droga, ale muszą doj***ć, muszą....

ct65

2014-01-28, 22:33
Mógł to zrobić jakby nic zanim nie jechało, bo jakby go nie opanował, to by ten z tyłu mógł na niego wjechać...Chcesz ćwiczyć manewry, rób to na pustej drodze czy tam parkingu. Słusznie go zatrzymali.